Restoran Kasiyeri İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search
Aramana uygun bir sonuç bulunamadı.
😔
Aramana uygun bir sonuç bulunamadı. 😔
Bu aramana uygun bir ilan yayınlanırsa sana haber vermemizi ister misin?

Doğru sonuçlara ulaşmak için şunlara dikkat etmelisin:

 • Yazım yanlışı yapmadığından emin olmalısın.
 • Daha genel kullanıma sahip kelimeler kullanabilirsin. (Örn: "HR" yerine "İK" ya da "İnsan Kaynakları")
 • Daha farklı kelimeler kullanabilirsin. (Örn: "Yazılımcı" yerine "Backend Yazılım Uzmanı")
 • Kısaltma kullanmak yerine, kelimeleri açık şekilde yazabilirsin. (Örn: "Müh" yerine "Mühendis")"
 • Arama sonuçlarında engellenen şirketin profili ve ilanları görünmez. Arama yaptığın kelimenin engellediğin bir şirketle ilgili olup olmadığından emin olmalısın.

Restoran Kasiyeri İş İlanları

Restaurant Kasiyer İş İlanları

Yeme/içme sektöründe müşterilerin hesaplarının alınmasını ve işletmenin finansal sirkülasyonun devam etmesini kasa operatörleri sağlarlar. Bu nedenle açık pozisyonlu restaurant kasiyer iş ilanlarının fazla sayıda olduğunu görebilirsin. İşletmenin devamlılığında önemli bir pozisyon olması sebebiyle güncel restaurant kasiyer iş ilanlarının hızla yenilediğini de fark edebilirsin. Tüm bu süreçte gelecek planlarını hizmet sektöründe devam etmek istiyorsan restaurant kasiyer iş ilanlarını Kariyer.net üzerinden gözden geçirebilirsin.

Restaurant Kasiyer İş İmkanları

Özel sektörde mağaza, market, kafe ya da satış noktalarında görev olan kasa operatörleri müşterilerin ödemelerine yardımcı olur. Hizmet sektöründe önemli bir personel olması en çok da restaurant kasiyeri iş ilanlarında öne çıkar. Bu alanda çalışmak istiyorsan para alışverişinde hızlı aksiyon alman çok önemlidir. Çalışacağın yerde müşterilerden fiş tutarında ödeme alıp para üstünü eksiksiz verebilmen aranılan bir kriterdir. Bu durum hem müşteride hem de işverende güvenin oluşmasında köprü görevi görür. Ayrıca restaurant kasiyer iş ilanlarına başvuracaksan gün sonu hasılatı çıkarabilmen ve kasa sorumluluğunu alabilmen aranılan kriterler arasındadır. Sayısal olarak pratikliğe sahipsen aday havuzundan daha kolay da fark edilebilirsin. Bunun yanında restaurant kasiyer iş ilanlarında çalışma saatlerini de gözden geçirmende fayda var. Tam zamanlı ya da mesaili çalışma şeklinin açık pozisyonlarda öne çıktığını da görebilirsin. Müşteri akışına göre işletme ön görüşmede esnek çalışma saatlerine uygun olup olmadığın da sorulabilir, bu sebeple çalışma koşullarının sana uygun olup olmadığını değerlendirebilirsin.

Genel olarak müşteri ilişkilerinin hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleştirilmesi işletmenin yüksek puan almasını etkilediği için personelin el çabukluğuna dikkat edilir. Bundan dolayı daha önceki iş deneyimlerin restaurant kasiyer iş ilanlarında adaylar arasında seni öne geçirebilir. Diğer bir yandan bu alanda çalışmayı düşünüyorsan üniversite mezunu olman bir kriter değildir. Lise mezunu olman restaurant kasiyer iş ilanlarına başvurman için yeterlidir. Farklı seçenekler için restoran cafe bar iş ilanları listesini de değerlendirebilirsin.

Restaurant Kasiyeri Arayanların Kriterleri

Restaurant kasiyeri arayan restaurantlar sürekliliğin devam etmesi için mevcut elemanıyla uzun süre çalışmak isteyebilir. Bu süreçte firmanın çalışma profiline uygun personel araması bazı kriterleri öncelikli hale getirebilir. Bu bilgiler doğrultusunda restaurant kasiyer iş ilanlarına başvuracak personelin taşıması gereken kriterler aşağıdaki gibi listelenebilir: 

 • Müşteri ilişkilerinin kuvvetli olması ve müşterinin isteklerini çözüme kavuşturacak pratikliğe sahip olması
 • Post cihazı gibi bazı elektronik aletlerin kullanımına hakim olması
 • Sorumluluklarının bilincinde olması ve disiplinli bir çalışma sergileyebilmesi
 • Kasa güvenliğini sağlayabilmesi ve gün sonunda ne kadar siparişin alındığını çıkarabilmesi
 • Müşterilerin görüşlerini ve isteklerini işletme yetkililerine aktarabilmesi
 • İşletmenin kasasında fazla miktarda ya da eksik bir para çıkarsa yetkiliye aktarabilmesi
 • Matematik hesabı yapabilmesi ve bilgisayar kullanımını temel düzeyde gerçekleştirebilmesi
 • Prezantabl bir görünüme sahip olması ve işletmenin giyim koşullarına uyum sağlayabilmesi
 • Esnek çalışma ya da vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilmesi

gibi özellikleri taşıyorsan kasiyer iş ilanları listesinden bir fırsata başvururken öne geçebilirsin. Bunun yanında genel açıdan hizmet iş ilanları listesine bakarak bu sektör için özelleşen durumları daha iyi değerlendirebilirsin.

Restaurant Kasiyer İş Fırsatları

Bu alanda iş imkanları arayan firmaların büyükşehirlerde daha fazla ilan açtığını görebilirsin. Lokasyonuna göre iş tercihi yapman ulaşım masraflarından daha az etkilenmeni sağlayabilir. Ayrıca işletmenin personel haklarını mülakatlarda görüşerek son kararını verebilirsin. Yemek ve ulaşım haklarının maaş haricinde verilmesi ise avantajlarını katlayabilir. Tüm bu bilgiler ışığında restaurant kasiyer iş ilanlarına başvurmadan önce güvenilir bir platform olan Kariyer.net üzerinden üyeliğini gerçekleştirebilirsin. Devamında 'şehir' ve 'tarih' filtrelerini kullanarak kendine uygun pozisyonları daha kolay bulabilirsin. Son aşamada ise en beğendiğin ilana 'başvur' butonuna tıklayarak işlemini tamamlayabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Tam zamanlı Restoran Kasiyeri iş ilanlarını nasıl bulabilirim?

Tam zamanlı Restoran Kasiyeri iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Çalışma Şekli'' kategorisinden ''Sürekli / Tam Zamanlı'' seçeneğini tıklayarak keşfedebilirsin. Ayrıca dönemsel, proje bazlı, serbest ve yarı zamanlı iş ilanlarını da yine bu alandaki seçenekleri tıklayarak keşfedebilirsin.

Restoran Kasiyeri iş ilanlarına Kariyer.net'te nasıl başvurabilirim?

Restoran Kasiyeri iş ilanlarını Kariyer.net'te farklı tarih, pozisyon seviyesi ve konuma göre filtreleyebilir, sana en uygun ilanlara hızlıca başvurabilirsin.

Restoran Kasiyeri pozisyonu için en güncel iş ilanlarını görüntüleyebilir miyim?

Güncel Restoran Kasiyeri iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Tarih'' kategorisinin altında bulunan ''Bugünün ilanları'' seçeneğini işaretleyerek en güncel Restoran Kasiyeri iş ilanlarına erişebilirsin.

Restoran Kasiyeri iş ilanları için hangi nitelikler aranmaktadır?

Restoran Kasiyeri için aranan nitelikler iş ilanlarında detaylı olarak yer almaktadır. İş ilanlarında bulunan ''Genel Nitelikler ve İş Tanımı'' bölümünden, adaylarda aranan nitelikleri detaylıca inceleyebilirsin. Ayrıca ''Aday Kriterleri'' bölümünden de tecrübe, eğitim, askerlik ve ehliyet gibi istenilen şartları öğrenebilirsin.

notifications İş Alarmı kur