Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
414

Sakarya İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearch


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Sakarya cancel
Eska Valve A.Ş

İnsan Kaynakları Uzmanı

Eska Valve A.Ş
Sakarya
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Sektöründe Lider Firma

C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı

Sektöründe Lider Firma
İstanbul (Tümü) +23 il daha
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Emlakjet

Saha Satış Uzmanı - Sakarya/Düzce

Emlakjet
Sakarya +1 il daha
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 9 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız
Sakarya İş İlanları kariyer.net'de! Diğer iş ilanı seçeneklerini ve fırsatlarını incelemek isterseniz bu sayfaları gezebilirsiniz.
Mersin İş İlanları , Samsun İş İlanları , Yarı zamanlı / Part Time İş İlanları , Kocaeli İş İlanları , Malatya İş İlanları

Sakarya İş İlanları

Marmara Bölgesi’nin en büyük beşinci ili olan Sakarya’nın 16 ilçesi ve 1 milyona yakın nüfusu vardır. Ayrıca Karadeniz’e de kıyısı olan Sakarya’da fındık üreticiliği yaygındır. Fındığın yanında mısırın da yüksek miktarda üretildiği Sakarya’da tarımın çok önemli bir yeri vardır. Halk arasında Adapazarı olarak da bilinen bu şehir, son 20 yılda sanayi alanında büyük ilerleme göstermiştir. Sakarya’da fabrika sayısı gittikçe artmaktadır. Pek çok sektörün öncü firmaları Sakarya’da fabrika açmış bulunmaktadır. İldeki sanayi sektörünün lideri ise otomotiv alanıdır.

En çok iş ilanı otomotiv sektöründe

Sakarya iş ilanları, şehrin sanayi ve ticaret yapısına göre şekillenmektedir. Son yıllarda hızla çoğalan fabrikalar, Sakarya’nın ekonomik yapısına büyük katkı vermektedir. Şehirdeki yerli firmalar, Türkiye’nin en büyük 500 kuruluşu içinde yer almaktadır. Ayrıca Sakarya’da otomotiv sektörünün en büyük markalarının da fabrikaları vardır.

Sakarya iş ilanları içindeki en büyük yeri, şehirde yoğun olarak bulunan otomotiv firmaları almaktadır. Otomotiv firmalarının en fazla personel aradığı pozisyonların arasında ise kurumsal satış danışmanı, satış temsilcisi, satış müdürü, iş güvenliği uzmanı, saha satış yöneticisi ve kalite mühendisi bulunmaktadır.

Tekstil ve gıda kategorilerinde de iş fırsatları var

Sakarya’da istihdamın büyük çoğunluğunu gelişen sektörlerdeki firmalar sağlamaktadır. Otomotivin başını çektiği listenin devamında ise tekstil ve gıda sektörünün yeri oldukça büyüktür. Kariyer.net üzerindeki Sakarya iş ilanları güncel olarak bin adede yakındır ve tekstil ile gıda kategorilerinde de çok sayıda iş ilanı bulunmaktadır. Tekstil sektörünün üretim kısmından ziyade mağazacılık kısmında iş fırsatları bulunmaktadır. Bu kapsamda çoğunlukla mağaza satış danışmanı ve mağaza müdürü alımı yapılmaktadır. Gıda sektöründe ise hem üretim hem de satış departmanları için iş ilanları vardır. Satış temsilcilerinin yanı sıra yöneticiler, bakım onarım uzmanları, veri yönetim uzmanları, gıda teknikerleri, dış ticaret sorumluları ve insan kaynakları uzmanları için de iş fırsatları mevcuttur.

Önceki yıllarda da otomotiv iş kolunun lider olduğu Sakarya iş ilanları 2018 yılında şu sektörlerden oluşuyor:

  • Otomotiv
  • Sağlık
  • Eğitim
  • Hizmet
  • Tekstil
  • Ticaret
  • Gıda
  • Danışmanlık
  • Üretim / Endüstriyel Ürünler
  • İlaç Sanayi

Sıkça Sorulan Sorular

Sakarya iş ilanlarına nasıl başvurabilirim?

Sakarya çevresinde iş arıyorsan internet üzerinden kariyer.net sitesine kaydolarak sistem üzerinde hazırladığın öz geçmişinle, ana sayfanın en üst kısmında bulunan “İş Ara” butonuna tıklamalısın. Peşinden açılan sayfanın sol tarafındaki menüde, birçok kriterinin dikkate alınarak senin ilan aramanı kolaylaştırmak için detaylandırıldığını fark edebilir, aradığın ilanları en net şekilde sunmaya yarayacak filtrelemeleri görebilirsin. Bunların ilki olan “Ülke-Şehir-İlçe” sekmesine tıkladığında açılan menüden Sakarya’yı seçersen, sayfa üzerine Sakarya’daki tüm iş ilanları gelir. Seni ilgilendiren iş ilanına tıklayıp açılan ilan sayfasının en üstündeki “Başvur” butonunun üstüne gelerek tek bir hareketle iş başvurusunda bulunabilirsin.

Sakarya iş ilanları en çok hangi ilçede?

Sakarya’daki iş ilanlarının sayısal dağılımını, en çok hangi ilçede iş ilanı verildiğini öğrenmek için kariyer.net sitesi ile iş ilanı taraması yapmalısın. Siteye kaydolup öz geçmişini yine site üzerinden hazırlayarak iş arama sayfasına geldiğinde, sol taraftaki filtrelemeler üzerinde “Ülke-Şehir-İlçe” butonunu seçip, açılan menüde Sakarya’yı imlersen, yeni bir menü açılır ve buradaki menünün en üst sırasında da en çok iş ilanına sahip ilçe yer alır. Böyle bir tarama güncel olarak yapıldığında Sakarya’nın merkez ilçesi Adapazarı’nın en çok iş ilanı verilen ilçe olduğunu görebilirsin.

Popüler Sakarya iş ilanları nelerdir?

İş arayıp istediğin ilanlara ulaşmakta zorlanıyor ve geçen zaman yüzünden stresin artıyorsa, kariyer.net sitesi ile ulaşabileceğin iş imkanlarını mutlaka değerlendirmelisin. Bugün, Türkiye’nin lider iş ilanı sitesi kariyer. net ile tam olarak arzu ettiğin ilanlara ulaşmak mümkün. Sitenin iş arama sayfasında sol yanındaki menüden önce Sakarya’yı imleyip sonrasında “pozisyon” sekmesini tıklarsan, il genelindeki en popüler iş ilanları sağa doğru açılan yeni menüde en üstten aşağıya sıralanır. Güncel olarak böyle bir tarama yapıldığında Sakarya ilinde en popüler iş ilanlarının “satış danışmanı” pozisyonu için verildiğini görebilirsin.

Sakarya iş ilanlarından nasıl haberdar olabilirim?

Sakarya’daki iş ilanlarından haberdar olmak kariyer.net sitesi sayesinde oldukça kolay bir biçimde gerçekleşir. Sakarya şehrinin iş ilanlarından haberdar olmak için öncelikle kariyer.net sitesine kaydolup, site üzerinde öz geçmişini hazırlamalı ve ana sayfanın üst kısmında yer alan “İş Ara” linkine tıklayarak ilan tarama ekranına gelmelisin. Bu ekranın sol tarafındaki menüden arzu ettiğin filtrelemeleri yaparak ilan avına çıkabilir ve menünün altında yer alan “Yeni İlanlardan Haberdar Et” butonunu tıklayarak, siteye kaydolduğun e-posta adresine iş ilanlarının yeni bildirimlerinin gelmesini sağlayabilirsin.