Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
265

Şanlıurfa İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearch


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Şanlıurfa cancel
Neutec İlaç

Tıbbi Satış Temsilcisi

Neutec İlaç
İstanbul (Tümü) +79 il daha
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Abfen Farma San.Ve Tic.Ltd.Şti.

Tıbbi Tanıtım Sorumlusu

Abfen Farma San.Ve Tic.Ltd.Şti.
İstanbul (Tümü) +75 il daha
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 6 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Şanlıurfa İş İlanları

Şanlıurfa 2 milyona yaklaşan nüfusuyla Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin en büyük kentlerinden biridir. 13 ilçesi olan ve geniş bir coğrafyaya yayılan Şanlıurfa iş ilanları bakımından tarım ve hayvancılık başta olmak üzere pek çok sektörde istihdam sağlamaktadır. Kadim tarihi ile bir kültür turizmi kenti olan Urfa'da sanayi de gelişmiştir.

Sulama imkanlarının genişlemesiyle Şanlıurfa'da tarım ve tarıma dayalı sanayi işletmeleri daha da yoğunluk kazanmıştır. Sera tarımındaki yoğunlaşma yılın her mevsimi tarımsal iş gücü ihtiyacı doğurmaktadır. Hayvancılığa bağlı olarak et ve süte dayalı işletmeler de yoğunluk kazanmıştır. Şanlıurfa iş ilanları sadece tarım ve hayvancılık ile sınırlı olmamakta, büyüyen kentin ihtiyaçlarına uygun biçimde hizmet ve ticaret sektöründe ciddi boyutlarda bir istihdam sağlanmaktadır.

Peygamberler şehri olarak bilinen ve yoğun bir turizm potansiyeline sahip olan Şanlıurfa'da Balıklıgöl, Eski Şehir, Göbeklitepe, Harran gibi pek çok tarihi bölge ciddi düzeyde turist çekmektedir. Şanlıurfa iş ilanları 2018 döneminde turizm sektöründe de artış göstermiştir. Turizm kenti misyonuna uygun biçimde oteller ve restoranlar da önemli bir istihdam alanı olarak öne çıkmaktadır.

Organize sanayi bölgeleri

Şanlıurfa, son yıllarda cazibe merkezi olarak ilan edilen organize sanayi bölgeleri ile de pek çok sanayi işletmesine ev sahipliği yapar duruma gelmiştir. Şanlıurfa'nın ikinci organize sanayi bölgesinin kurulduğu Şanlıurfa Eyyübiye iş ilanları açısından avantajlı hale gelmiştir. Şanlıurfa Gıda ihtisas OSB 2 olarak kurulan bu yeni organize sanayi bölgesi Şanlıurfa Eyyübiye iş ilanları açısından yeni seçenekler oluşturmuştur. Organize sanayi bölgelerinde sağlanan teşviklerle yeni açılan pek çok fabrika ve işletme binlerce yeni istihdam imkanını da beraberinde getirmiştir.

Şanlıurfa iş ilanları fabrikalar ve işletmelerle çeşitlenmiştir. Tekstil, çırçır ve ayakkabı fabrikaları başta olmak üzere deterjandan ipliğe, camdan plastiğe pek çok fabrika bulunmaktadır. Şanlıurfa'nın en temel sektörleri olan tarım ve hayvancılığa bağlı fıstık, salça ve zeytinyağı gibi fabrikalar ile et ve süt ürünleri işletmeleri de istihdam açısından seçenek oluşturmaktadır.

Eğitim, sağlık ve hizmet sektörü ilanları

Şanlıurfa iş ilanları güncel açıdan turizm, tekstil, sağlık ve hizmet sektörlerinde yoğunlaşmaktadır. Eğitim sektöründe farklı branşlarda öğretmen ihtiyacı görülmekte, ayrıca satış temsilcisi ve halkla ilişkiler pozisyonlarında da eleman ilanları bulunmaktadır. Sağlık sektörü ilanlarındaki yoğunluk ise daha tıbbı mümessili, satış sorumlusu, tanıtım elemanı gibi satışa yönelik pozisyonlarda gözlenmektedir.

Şanlıurfa iş ilanları 2018 dönemi tekstil ve hizmet sektöründe benzer şekilde tezgahtar, satış temsilcisi gibi pozisyonlar ile öne çıkmaktadır. Şanlıurfa iş ilanları güncel seçenekler bakımından müşteri hizmetleri çağrı merkezi ilanları öne çıkmaya başlamaktadır. Bu iş kolu engelli çalışanlara yönelik ilanlar bakımından dikkate değer seçenekler içermektedir.

Viranşehir'de iş olanakları

Şanlıurfa merkez iş ilanları kadar Şanlıurfa Viranşehir iş ilanları da çeşitlilik göstermektedir. Satış elemanı ilanları ile birlikte Şanlıurfa Viranşehir iş ilanları arasında branş öğretmenleri başta olmak üzere eğitim ilanları öne çıkmaktadır. Birecik, Ceylanpınar, Halfeti, Harran gibi ilçelerde de farklı sektörlerde farklı iş olanakları bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Şanlıurfa'da kendime uygun işi nasıl bulabilirim?

Şanlıurfa'da kendine uygun iş ilanlarını bulabilmek için Kariyer.net'ten ya da Facebook üzerinden kayıt işlemlerini gerçekleştirebilirsin. Özgeçmişini oluşturup, iş başvurularını kolayca yapabilirsin. Şehir kutucuğunu "Şanlıurfa" olarak işaretleyip ilanlara ulaşabilirsin. Sol taraftaki pozisyon, eğitim durumu, çalışma şekli, firma sektörü gibi filtrelerden sana uygun olanları işaretleyebilirsin. Sıralanan listede bulunan ve kendine uygun iş ilanlarından dilediğine başvuru yapabilirsin.

Şanlıurfa iş ilanları en çok hangi semttedir?

https://www.kariyer.net adresinden tüm iş ilanlarına ulaşabilirsin. Ana sayfada şehri "Şanlıurfa" seçerek "Detaylı Ara" kutucuğuna tıklayarak, Şanlıurfa'daki tüm iş ilanlarını tarih sırasına göre listelersin. Kategorilerden ilgilendiğin ilçeyi seçerek, sayılarıyla birlikte en çok iş ilanı olan ilçeleri görebilirsin. İlçeleri tıklayarak, iş ilanlarının en çok hangi semtte olduğunu öğrenirsin.

Şanlıurfa iş ilanları en çok hangi sektördedir?

Şanlıurfa'da öncelikle eğitim, hizmet ve danışmanlık sektörleri ilgi görür. Ancak, sektörlerdeki iş ilanları, şirketlerin taleplerine göre değişiklik gösterebilir. Sektörlerdeki iş ilanlarına, kategorilerden "şehir" ve "firma" sektörü kutucuklarına tıklayarak ulaşabilirsin. Bu işlem sonucunda, en çok hangi sektörde iş ilanı verildiğini sayılarıyla görebilirsin.

Popüler Şanlıurfa iş ilanları nelerdir?

Şanlıurfa'daki iş ilanlarının popülerliği şirketlerin taleplerine göre değişiklik gösterebilir. Şanlıurfa iş ilanları bağlantısına tıkladığında, bu şehirdeki tüm iş ilanlarına ulaşabilirsin.Sol taraftaki kategorilerden "Pozisyon" kutucuğunun üzerine gelerek, Şanlıurfa'da bulunan en popüler iş ilanlarını sayılarıyla birlikte görebilirsin. Filtrelediğin iş ilanlarının içerisine girerek, en çok başvuru yapılan ilanları da inceleyebilirsin.