Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
1307

Tekirdağ İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearch


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Tekirdağ cancel
Bony Tekstil İşletmeleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Bilgi İşlem Teknisyeni

Bony Tekstil İşletmeleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Tekirdağ
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Aloha Tekstil Turizm San.Tic.A.Ş.

Personel ve İdari İşler Şefi

Aloha Tekstil Turizm San.Tic.A.Ş.
Tekirdağ
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 27 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız
Tekirdağ İş İlanları kariyer.net'de! Diğer iş ilanı seçeneklerini ve fırsatlarını incelemek isterseniz bu sayfaları gezebilirsiniz.
Muğla İş İlanları , Muğla Marmaris İş İlanları , İzmir Torbalı İş İlanları , Mersin Tarsus İş İlanları , Balıkesir Edremit İş İlanları

Tekirdağ İş İlanları

Ülkemizin önemli kıyı şehirlerinden biri olan Tekirdağ, Marmara Bölgesi'nin de kalbi konumundadır. Şehir çok sayıda doğal, tarihi ve kültürel hazineye sahip olduğu için bulunduğu bölgede bir çekim merkezi olarak gitgide gelişmektedir. Tarım yapılabilen alanları, sanayileşen ve fabrikaların çoğaldığı kesimleri, uzun sahili ve dinamik nüfus yapısı itibarıyla, sosyal değişimin hızlı yaşandığı bir şehir olarak da dikkat çekmektedir. Tekirdağ aynı zamanda bir üniversite şehri olması dolayısıyla oldukça genç bir nüfus barındırmaktadır.

Gelişen Şehir, Artan İş Fırsatları

Marmara denizi kıyısı boyunca uzanan ve ılıman bir iklime sahip olan Tekirdağ, Marmara Bölgesi'ne yakın illerden ve Türkiye’nin farklı noktalarından göç almaktadır. Şehrin kıyı kesimine paralel noktalarda özellikle yeni inşaat sahaları ve yeni yapılaşmalar hızla çoğalmıştır. Kentleşmenin ve dinamik nüfus yapısının getirdiği yoğun yapılaşma ve inşaat faaliyetleri, inşaat sektörüne bağlı yeni iş imkânlarının da önünü açmıştır. Bu bağlamda Tekirdağ iş ilanları incelendiğinde yeni yapılaşmaların getirdiği iş sahalarında yoğunlaşma olduğu görülmektedir. Tekirdağ aynı zamanda tam bir turizm merkezi niteliğindedir. Marmara Bölgesi'nin en fazla turist çeken, özellikle yerli turistin yoğun olarak tercih ettiği bir şehirdir. İstanbul, Edirne, Kırklareli, İzmit gibi yakın şehirlerden ve Türkiye’nin farklı noktalarından Tekirdağ’a gelen tatilciler, yazlıklarında, kamplarda ve otel, motel, pansiyon gibi tesislerde konaklamaktadır. Bahar aylarından başlayıp sonbahar aylarına kadar süren dönemde şehirde belirgin bir nüfus yoğunlaşması gözlenmektedir. Tekirdağ iş ilanları yeni turizm tesisleri sayesinde bu sektöre de yoğun olarak odaklanmaktadır. Konuklara hizmet veren yeni tesisler, restoranlar, plajlar, otel, motel ve pansiyonlar pek çok kalifiye çalışan elemana ihtiyaç duymaktadır.

Tekirdağ ili dâhilinde sanayileşmiş bölgelerde, tekstil, gıda gibi sektörlerde de iyi yetişmiş kalifiye profesyoneller çalışmaktadır. Havası, doğası, kültür varlıkları ve insanları ile sevimli bir şehir olan Tekirdağ’da ikamet etmek isteyenler için pek çok iş seçeneği bulunmaktadır. Tekirdağ iş ilanlarını yakından inceleyerek siz de yeteneklerinize ve donanımınıza uygun iş fırsatları ile tanışabilirsiniz. Seçenekler arasında bulacağınız tam zamanlı ya da yarı zamanlı iş fırsatları sayesinde geleceğinize ve kariyerinize yeni bir yön verebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Tekirdağ'da kimya departmanında hangi iş ilanları bulunur?

Kimya departmanı pek çok iş ilanını barındırır. Çeşitli iş imkânlarına sahip bu departmanda, part-time ve full time çalışma seçenekleri bulunur. Kimya sanayi ve ticaret alanında çalışmak isteyen kişiler, tekstil teknik satış sorumlusu, araştırma geliştirme uzmanı, kimyager, kimya mühendisi, laboratuvar teknisyeni ve kalite kontrol sorumlusu olarak çalışabilirler. Kimya departmanında çalışmak isteyen kişilerden genellikle Kimya bölümünden mezun olmuş olmaları beklenir. Kimya departmanında iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen kişiler, Tekirdağ’daki birçok ilanı kariyer.net üzerinden inceleyebilirler.

Tekirdağ'da nasıl iş bulurum?

Tekirdağ’da iş bulmak isteyen kişiler öncelikle kendi kriterlerine uygun ilanlar için araştırma yapmalıdır. Birbirinden farklı departmanlarda pek çok iş ilanı yayınlandığı için adaylar iş ararken filtreleme yapabilirler. Kendi kriterlerine uygun ilanları aramak ve zaman kaybetmeden birçok ilanı görüntülemek isteyen adaylar Kariyer.net üzerinden filtreleme yaparak ilgili ilanlara ulaşabilirler.

Tekirdağ'da hangi sektörlerde iş ilanları bulunur?

Tekirdağ’da bulunan iş ilanları için araştırma yapıldığında birbirinden farklı pek çok sektörde iş ilanı verildiği görülür. İş ilanlarının çokluğu ile adayların seçilme şansı artar. Yoğun iş ilanı verilen mesleklerden bazıları; satış sorumlusu, mağaza müdür yardımcısı, üretim mühendisi, üretim planlama müdürü, montaj elemanı, ziraat mühendisi ve iş güvenliği uzmanıdır. İş ilanları için araştırma yapan kişilerin, genellikle işin konum bilgisine ve deneyim şartı içerip içermediğine dikkat etmeleri gerekir. Hemen hemen her sektörden iş ilanı bulunan Tekirdağ’da çalışmak isteyen adaylar, iş ilanlarında verilen görev tanımlarını okumalıdır.

Tekirdağ'da en çok hangi pozisyonlarda iş ilanı bulunur?

Tekirdağ’da adaylar için verilen iş ilanlarına bakıldığında en çok mühendislere ve bakım-tamir elemanlarına ihtiyaç duyulduğu görülür. Ziraat mühendisi, kimya mühendisi ve montaj ustası gibi iş ilanları hemen hemen her dönemde yayınlanır. Özellikle tamir ve bakım işlerinde açık bulunan Tekirdağ’da bu alanda deneyimli ve deneyimsiz birçok adayın başvurusu beklenir. Adaylar, iş ilanlarına Kariyer.net üzerinden başvuru yapabilirler. Kariyer.net birçok iş ilanını tek bir çatıda toplayarak adaylara kolaylık sağlar.