Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
211

Uşak İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearch


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Uşak cancel
KAMGARN YÜN-AKRİLİKSAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

İhracat Operasyon Uzmanı

KAMGARN YÜN-AKRİLİKSAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
Uşak
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
İsgold Altın Rafinerisi A.Ş.

Altın Değerleme Uzmanı

İsgold Altın Rafinerisi A.Ş.
İstanbul (Tümü)
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
ascatu GmbH

It-Mitarbeiter First-Level-Support (Remote)

ascatu GmbH
İstanbul (Tümü) +24 il daha
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 5 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Uşak İş İlanları

Halı dokumacılığıyla ünlü Uşak, 12. yüzyıldan itibaren Selçuklu himayesine girmiş olan ama tarihi 4 bin yıl öncesine kadar bilinen bir İç Batı Anadolu şehridir.

Turizmi ve Tarihi Zengin İlçe

Her ne kadar Ege bölgesinde yer alıyor olsa da denize kıyısı yoktur ancak içinden geçen çaylar ve dereler toprağı verimli hale getirmektedir. Banaz ve Gediz Çayları sulamada kullanılmaktadır. Antik kent kalıntıları, Selçuklu eserleri, kanyonları, Lidyalılar döneminden kalan Karun Hazineleri ve doğal güzellikleriyle turist çeken Uşak iş ilanları sayfasında, kafe restoran yönetici adayı, aşçı gibi aday arayışları bulunmaktadır. Teknoloji kullanımı gerektiren işlerde bilgi işlem uzmanı arayan firmaların ilanlarını da görebilirsiniz.

Sanayi ve Tarım Üretimi

Uşak nüfusu daha çok tarım, hayvancılık ve sanayi sektöründe çalışmaktadır. Geçimini tarımsal faaliyetlerle sağlayan kayıtlı çiftçi sayısı 22 binden fazladır. Kanatlı hayvan yetiştiriciliği, büyükbaş hayvancılığı ve küçükbaş hayvancılığının yanı sıra arıcılık da geçim kaynaklarındandır. Hem topraktan hem de hayvancılıktan üretilen tonlarca ürün, dış pazarlarda değerlendirilmekte, satış ve pazarlaması yapılmaktadır. Ziraat sanayi bölge müdürü, tıbbi veteriner, satış danışmanı, vasıfsız eleman arayan firmaların Uşak iş ilanları 2018 sayfasında yayınları vardır. Uşak iş ilanları arasında ziraat mühendisi ilanları da çıkmaktadır.

Tekstil üzerine üretim yapan fabrikaların bulunduğu organize sanayi bölgesi, deri üzerine üretim yapan organize sanayi bölgesi ve Karahallı organize sanayi bölgesi olmak üzere 3 farklı OSB bulunan Uşak'ta, bu iş yerlerinde görevlendirilmek üzere zaman zaman aday arayışları olmaktadır. Küçük sanayi siteleri ve toplu iş yeri sitesinde bulunan firma sayısı 1500'ün üzerindedir. Battaniye, iplik üretimi, deri işleme, medikal tekstil üretimi, seramik üretimi yapan girişimciler ağırlıktadır. Resmi verilere göre bu üretim sahalarında 15 bine yakın çalışan istihdam edilmektedir. Uşak iş ilanları güncel sayfasında çıkan kobi müşteri ilişkileri yöneticisi, üretim müdürü, mağaza müdürü, mağaza satış danışmanı, kasiyer, aktif satış danışmanı, satış elemanı, çağrı merkezi müşteri temsilcisi gibi üretim ve ticaret ile ilgili ilanları değerlendirebilirsiniz.

Ulaşım yönünden Ankara - İzmir karayolu üzerinde bulunan, demiryolu ve havayolu ile de ulaşabileceğiniz şehirde, Uşak iş ilanları incelemesi yaparak kendinize bir yol haritası çizebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Uşak'ta kendime uygun işi nasıl bulabilirim?

Uşak’ta yayında olan iş ilanlarını görmek istiyorsan "Ülke-Şehir-İlçe" filtresi kullanarak bu şehirdeki iş ilanlarını listeleyebilirsin. Bunun yanında eğitim seviyesi, firma pozisyonu ya da çalışma şekli gibi filtreleri kullanarak iş listesini daha da daraltabilirsin. Bu sayede sana en uygun işi kolayca bulabilirsin.

Uşak'ta evime yakın işi nasıl bulabilirim?

Uşak iş ilanları arasında ilçe filtresini de kullanarak adresine en yakın iş ilanını görebilirsin. Ayrıca yayında olan her bir ilanın ayrıntısında firmanın faaliyet alanları ve adresi ile ilgili bilgileri de bulabilirsin. Böylece iş ilanlarını incelerken hangi firmanın adresine yakın bir yerde faaliyet gösterdiğini anlayabilirsin.

Uşak iş ilanları en çok hangi ilçededir?

Kariyer.net internet sitesindeki ülke-şehir-ilçe filtresinde hangi ilçede kaç adet ilanın yayında olduğunu kolayca görebilirsin. Bu sayede en çok ilana sahip olan Uşak ilçelerini görerek, hangi ilçedeki iş ilanlarına yoğunlaşman gerektiğini anlayabilirsin. Neticede iş bulma şansını önemli ölçüde artırabilirsin. 

Uşak güncel iş ilanlarını görüntüleyebilir miyim?

Uşak iş ilanları sayfasındaki iş ilanlarını incelediğinizde hangi ilanı kaç kişinin görüntülediği, hangi ilana kaç kişinin başvurduğunu rahatlıkla görebilirsin. Bunun yanında sayfanın sol alt köşesindeki “Yeni İlanlardan Haberdar Et” butonuna tıklayarak yeni ilanlardan anında haberdar olabilirsin. Bu sayede Uşak’ta her yeni ilan yayınlandığında bildirim alıp ilana ilk başvuranlardan biri olabilirsin. Özetle iş bulma şansını ciddi düzeyde artırıp, hayallerindeki işe bir adım daha yaklaşabilirsin.