380

Üst düzey yönetici İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
searchsearch
Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Üst düzey yönetici cancel
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.

İlanları konuma göre filtrele!

Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 8 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Üst Düzey Yönetici İş İlanları

Her şirketin stratejik planlama yoluyla konumlandırılmaya ve stratejik hedefleri karşılayacak projelerin iyi bir şekilde uygulanmasına ihtiyacı vardır. Bu sebeple şirketlerde çalışacak üst düzey yöneticilere ihtiyaç her daim bulunur. Kavramsal beceriler, insan ilişkileri becerileri ve teknik becerileri ile birlikte çalıştığı şirketi en iyi şekilde yönetecek olan üst düzey yöneticiler; sanayi ve ticaret şirketlerine, gıda şirketlerinde ve tekstil firmalarında çalışabilirler. Bunların yanı sıra holdinglerde ve kurumsal firmalarda üst düzey yöneticiler çalışır. Üst düzey yönetici iş ilanları seçeneklerine başvuru yaparak bu şirketlerde finans ve mali işler koordinatörü, idari işler ve lojistik müdürü, uygulama müdürü, fabrika müdürü ya da kalite müdürü olarak pek çok farklı alanlarda üst düzey yöneticilik yapılabilir.

Üst Düzey Yöneticilik İçin Hangi Yeteneklere Sahip Olunmalı?

Şirketlerde satış müdürü, satın alma ve lojistik direktörü, planlama yöneticisi, dijital pazarlama müdürü gibi pozisyonlarda çalışacak kişilerin sahip olması gereken birtakım yetenekler vardır. Öncelikle üst düzey yönetici olmak için iyi bir strateji belirleyebilmek ve teknik becerilere sahip olmak gerekir. Üst düzey yöneticilerinin aynı zamanda insanlarla iletişimi oldukça iyi olmalıdır. Görsel ve soyut işleri birleştirip iyi bir strateji belirleyen üst düzey yönetici aynı zamanda kavramsal becerilere sahip olmalıdır. Büyük resmi görecek ve şirketi hedefine ulaştıracak olan üst düzey yöneticiler, ekibini doğru şekilde yönlendirebilmelidir. Araştırmacı, sonuç odaklı, iletişim ve temsil gücü kuvvetli olan kişiler, üst düzey yönetici iş ilanları İstanbul kategorisinde bulunan seçeneklere başvuru yapabilir. Aynı zamanda üst düzey yöneticilerin sahip olması gereken en önemli özellikler arasında yenilikçi olmak ve stres altında doğru işler yapabilmek yer alır. İnsan ilişkilerinde başarılı ve takım çalışmasına yatkın üst düzey yöneticiler, her daim kendini yenileyerek aynı zamanda ekibiyle birlikte doğru şekilde ilerlemelidir. Ekip kurma ve liderlik vasfına sahip olması gereken üst düzey yöneticiler, güçlü problem çözme ve planlama yeteneği ile şirketi en iyi şekilde yönetmelidir.

Üst Düzey Yönetici İş İlanlarında Hangi Detaylara Dikkat Edilmeli?

Holdingler ve kurumsal şirketler tarafından yayınlanan üst düzey yönetici iş ilanlarındaki detaylara son derece dikkat edilmelidir. Şirkette sağlıklı bir şekilde çalışabilmek için ve şirketin yapılan işlerden memnun olması adına işin ve sektörün şart koştuğu özelliklere adayın sahip olması gerekir. İşverenler, üst düzey yönetici iş ilanlarında gerekli kriterleri belirtir. Bunun yanı sıra şirketin adayın iş tanımına uygun olup olmadığını göz önünde bulundurarak üst düzey yönetici ilanları seçeneklerine başvuru yapması gerekir. Öncelikle firmanın talep ettiği tecrübe ve eğitim kriterlerine adayların dikkat etmesi şarttır. Çalışma şekli, pozisyon seviyesi ve çalışılacak şehir de göz önünde bulundurulmalıdır. Bazı firmalar ilanlarında cinsiyet kriteri belirtebilir. Örneğin, üst düzey yönetici iş ilanları bay kategorisinde personel arayışını duyuran firmalar bulunur. 

Üst Düzey Yönetici Olarak Çalışan Kişi Ne İş Yapar?

Üst düzey yönetici olarak çalışacak kişilerin yapacağı işler, görev ve sorumluluklar şirketlere bağlı olarak değişkenlik gösterir. Bu kapsamda üst düzey yönetici arayanlar beklentilerini iş ilanlarında belirtir. İdari işler ve lojistik müdürü olarak çalışacak kişilerin iş tanımları arasında şirketin iç ve dış işlerini en iyi şekilde yönetmek yer alır. Aynı zamanda oluşabilecek problemleri takip edip çözümler üreterek tüm idari işlerin organize edilmesini bu alanda çalışan kişiler sağlar. Sosyal aktivite organizasyonlarının da planlamasını ve gerçekleştirmesini sağlayan idari işler ve lojistik müdürü yönetimdeki kadronun sevk ve idaresini gerçekleştirir. 

Üst Düzey Yönetici Olarak Nerelerde Çalışabilirim?

Ankara'da üst düzey yönetici iş ilanları yayınlayan şirketlerde ya da Tekirdağ, Osmaniye, İstanbul gibi şehirlerde üst düzey yönetici olarak çalışabilirsiniz. Buralardaki sanayi şirketlerinde, gıda sektöründe, tekstil sektöründe ve holdinglerde çalışabilirsiniz. Bunların yanı sıra kurumsal danışmanlık şirketlerinde mali ve idari işler müdürü olarak çalışabilirsiniz. Aynı zamanda haberleşme ve yayıncılık şirketlerinde ise dijital pazarlama müdürü olarak işe başlayabilirsiniz.

Üst Düzey Yönetici İş İlanları İçin Hangi Eğitim ve Belgeler Gerekir?

Bir şirkette üst düzey yönetici olarak çalışmak için gereken eğitim ve belgeler şirkete bağlı olarak değişkenlik gösterir. Örneğin; insan kaynakları ve kurumsal sektörde mali ve idari işler müdürü olmak için üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmanız gerekir. Güncel üst düzey yönetici iş ilanları seçeneklerine başvuru yapıp tekstil firmalarına satış müdürlüğü yapacak kişilerin ise üniversitelerin tekstil mühendisliği, işletme, satış ve pazarlama gibi bölümlerinden mezun olması şarttır. MS Office gibi programları kullanabildiğine dair belgeler, şirketin insiyatifine göre bu kişilerden istenebilir.

Üst Düzey Yönetici İş İlanlarının Çalışma Ortamı ve Koşulları Nelerdir?

Üst düzey yöneticilerin çalışma ortamları genellikle ofis olur. Şirketi en iyi şekilde yönetecek olan üst düzey yöneticiler, müşterilerle görüşmek adına seyahat edebilirler. Üst düzey yönetici arayan firmalar tarafından açılan ilanlara başvuru yapıp bu şirketlerde uygulama müdürlüğü yapacak kişiler, firmanın politikasına uygun koşullarda çalışır. Çalışma ortamı ve koşulları her firmada farklılık gösterebilir. İşverenler, bu detayları ilanlarda genellikle belirtir.

Üst Düzey Yönetici Olarak Çalışmak İçin İş Olanakları Nelerdir?

Türkiye sahip olduğu sosyolojik, ekonomik girişimler bakımından pek çok şirketi, holdingleri ve fabrikaları içerisinde bulundurur. Dolayısıyla bu şirketlerde çalıştırılmak üzere üst düzey yöneticilere ihtiyaç duyulur. Şirketler ilanlarını farklı başlıklar altında yayınlayabilir. Bazı firmalar,  üst düzey yönetici iş ilanları bayan şeklinde cinsiyet kriteri ile ilan açabilir. Hem erkekler hem de kadınlar, üst düzey yönetici olarak; biyomedikal müdürü, fabrika müdürü ya da üretim müdürü pozisyonlarında görev alabilir. Bunların yanı sıra fabrikalarda ya da mağazacılık alanında üst düzey yöneticilik yapılabilir.

Sıkça Sorulan Sorular

Üst düzey yönetici iş ilanları için hangi nitelikler aranmaktadır?

Üst düzey yönetici için aranan nitelikler firmaların yayınladığı iş ilanlarında detaylı olarak yer almaktadır. Yayınlanan iş ilanlarında bulunan ''Genel Nitelikler ve İş Tanımı'' bölümünden, firmaların adaylarda aradığı nitelikleri detaylıca inceleyebilirsin. Buna ek olarak ''Aday Kriterleri'' bölümünden de tecrübe, eğitim, askerlik ve ehliyet gibi istenilen genel şartları öğrenebilirsin.

En güncel Üst düzey yönetici iş ilanlarını Kariyer.net'te nasıl görüntüleyebilirim?

Güncel Üst düzey yönetici iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Tarih'' kategorisinin altında bulunan ''Bugünün ilanları'' seçeneğini işaretleyerek en güncel iş ilanlarına erişebilirsin.

Kariyer.net'te Üst düzey yönetici iş ilanları için başvuru süreci nasıl işliyor?

Üst düzey yönetici iş ilanlarını inceleyip, sana uygun iş ilanlarına ''Başvur'' butonuna tıklayarak kolayca başvurabilirsin. Başvuru yapmadan önce ilan detaylarını incelemeyi ve özgeçmişini güncellemeyi unutmamalısın. Başvurular incelendikten sonra uygun bulunman halinde işverenler seninle iletişime geçer.

Üst düzey yönetici iş ilanlarına başvuru yaparken nelere dikkat etmeliyim?

Üst düzey yönetici iş ilanlarına başvuru yapmadan yapmadan önce, iş ilanı açıklamalarını detaylı bir şekilde inceleyebilir; firmaların belirlediği iş tanımını, adayda aranan özellikleri ve istenilen deneyim süresini göz önüne alarak sana en uygun iş ilanlarına başvuru yapabilirsin.

notifications İş Alarmı kur