Elemen Arıyorum

Neden Kariyer.Net?

Türkiye’nin en büyük
özgeçmiş havuzu burada!

30’dan fazla kritere göre filtreleme yapın, 24 milyondan fazla adayın bulunduğu özgeçmiş havuzumuzdan aradığınız çalışana kolayca ulaşın. Aradığınız aday parmaklarınızın ucunda.


Başvurularınızı yönetin

İlanlarınıza gelen başvuruları görüntüleyin, en uygun adayları filtreleyin ve aradığınız adaya ulaşarak hemen iletişime geçin.


Türkiye'nin en büyük kurumsal ağında yer alın

İlanınız 80 binden fazla firmanın bulunduğu Türkiye’nin en prestijli platformunda yer alsın!


Adaylara markanızı anlatın

20’den fazla tanıtım aracımızla işveren markanıza değer katın, ilanınızı öne çıkartarak aradığınız adaylara daha görünür olun.

Aradığın eleman Kariyer.net’te!

Eleman aradığınız şehir ve pozisyonu belirtin, hemen adayları inceleyin.

HEMEN BUL

Kariyer.net’in fark yaratan ürünleriyle markanızı ileri taşıyın.

İmaj Paketi

İlanınızı ya da firma sayfanızı resim, video ve firma logonuzla zenginleştirin, diğer ilanların arasından sıyrılın.

İmaj Paketi

Select Paketi

Aradığınız en doğru adaylara ilanınızı gösterin, her zaman en önde olun ve onların dikkatini çekin. Sonuca hızlıca ulaşın.

Select Paketi

Full Paket

İmaj Paketi, Select Paketi ve Markan Anasayfada özelliklerini bir arada kullanın. Hem firma imajınızı oluşturun hem de aradığınız aday en hızlı şekilde sizi bulsun.

Eksiksiz Çözüm

Markan Anasayfada

Markanız milyonlarca ziyaretçinin gözleri önünde yer alsın. İlanınız ana sayfada yer alırken aynı zamanda markanıza prestij katın!

Markan Anasayfada

Özgeçmiş Havuzu

30’dan fazla filtre kullanabildiğiniz, 21 milyondan fazla adayın bulunduğu Kariyer.net özgeçmiş havuzunda istediğiniz adaylara kolayca ulaşın, onlarla iletişime geçin.

Özgeçmiş Havuzu

HR Venue

İnsan kaynakları uzmanları tarafından tasarlanan HR Venue, yüz yüze ya da telefon aracılığıyla gerçekleştirilen ilk tur iş görüşmelerinin yerini alan dijital iş görüşmesi platformudur.

HR Venue

10.kat Ücretsiz Seminerleri

10. Kat seminerlerimiz, Kariyer.net’e üye olan tüm firmaların çalışanlarının ücretsiz katılabileceği ve her ay düzenli olarak hem online hem de sınıf ortamında yapılan seminerlerdir. İK dünyasını buluşturan 10. Kat’ta çok sayıda profesyonel birbirinden farklı konularda eğitimler alıyor, birbiriyle tanışıyor, bilgi alışverişinde bulunuyor.

10. Kat

Kariyer Rehberi

Yeni mezun, üniversite öğrencisi, stajyer ya da iş hayatına henüz atılmış adaylar için eğlenceli ve bilgilendirici tüm içerikler Kariyer Rehberi’nde bir araya geliyor, onlara kariyer yolunda yol arkadaşı oluyor.

Kariyer Rehberi

İK BLOG

İK dünyasından son gelişmeler, yönetici ve yönetici adayları için uzmanlık artırıcı bilgiler, etkili liderlik yolunda atılması gereken en önemli adımlar… Farklı içerikleri, mevzuat haberleri, iş dünyasının nabzını tutan araştırmaları ve keyifli makaleleriyle İK BLOG'u takip edin.

ik blog

Kariyer Kampüste

Üniversite öğrencilerine ve yeni mezunlara yönelik hem bilgilendirici makalelerin hem üniversite kulüplerinden haberlerin hem de staj duyurularının yer aldığı Kariyer.net’in öğrencilere özel platformu.

Kariyer Kampüste

Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş

Saray Mah. Site Yolu Sokak Anel İş Merkezi No:5 Kat:3 Ümraniye, İstanbul
0216 468 76 00 musterihizmetleri@kariyer.net