Lila Kağıt San. ve Tic. A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.lilakagit.com/

Lila Kağıt San. ve Tic. A.Ş. 
 

Şirketler Gurubu 2005 yılında, hızla gelişen Türkiye’nin temizlik kağıdı pazarındaki ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla %100 Türk sermayeli olarak Lila Kağıt’ı kurdu ve yatırım çalışmaları başladı.  Lila Kağıt, Dünya standartlarında temizlik kağıtları üretme vizyonuyla Kasım 2007’de üretim tesislerinde faaliyetine başladı.
 
140.000 m²’lik alana kurulu olan Lila Kağıt 2012 Ocak ayında tamamlanan yeni yatırımlarıyla yılda 150.000 ton üretim kapasitesine ulaşmış ve sadece Türkiye’nin değil, Doğu Avrupa, Ortadoğu, Kafkaslar ve Afrika’nın tek kampüsteki en büyük kağıt üretim tesisi olarak faaliyetlerini sürdüren bir yapıya ulaşmıştır. 2015 yılında yüzde 5’lik kısmını Ar-Ge’ye ayırdığımız 50 milyon TL’lik yeni yatırımımız ile hem istihdamı artırmayı hem de yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda daha fazla tüketici ile buluşma fırsatı elde etmeyi hedeflemiştir.
 
Bobin ve yarı mamül kağıt satışında yurtiçi ve yakın coğrafyada lider konumda olan ve 5 kıtada 60’ı aşan ülkeye ihracat yapan Lila Kağıt bugüne kadar gerçekleştirdiği 400 milyon doları aşan ihracatı ile kağıt, karton, ambalaj, kırtasiye sektörlerinde İstanbul İhracatçı Birlikleri üyeleri arasında kurulduğu yıldan bu güne ilk 10’da yer almış ve bu başarısı 2014 yılının ihracat lideri olması ile taçlanmıştır.
 
Lila Kağıt, öncelikle selülozdan bobin kağıt, ardından da tüketicilerin kullanımına sunulmak üzere Marka ve Özel Marka altında paketli ürünler üretmektedir. Bu doğrultuda bir taraftan tüketicilere direk olarak ürünlerimizi sunarken, diğer taraftan yurtiçi ve yurtdışında diğer üreticilerin de hammadde tedarikçisi konumundayız.
 
Ürün alanını incelediğimizde, temizlik kağıdı sektörü, tüketicilerimizin beklentileri, ihtiyaçları ve alım güçlerine göre farklı segmentlere bölünüyor.
Lila Kağıt olarak  Sofia, Maylo, Berrak  ve ev dışı kullanım pazarında ise Nua Professional markalarımızla tuvalet kağıdı, kağıt havlu, kağıt peçete ve kağıt mendil çeşitleriyle tüketicilerin beklentilerini en iyi şekilde karşılamak için çalışıyoruz.  Sofia, temizlik kağıdı sektörüne kazandırdığı farklı ürün özellikleriyle pazarda yeni bir dönemin de kapılarını araladı.
 
 
 
En son Türkiye’nin ilk ve tek 4 katlı mutfak ve kokulu banyo havlularımızı pazara sunduk.  Yine Doğal sabun kokulu Tuvalet kağıdı ve 40*40 ölçüsündeki günlük peçeteleriyle pazardaki ilklerin markası oldu. Çevreci yaklaşımımız ile tüketicilerimize her zaman ihtiyaçlarının üzerinde en yenilikçi ürünleri en yüksek otomasyon sistemleri ile sunmamız bizi farklılaştırıyor ve bugün yaklaşık 1,5 Milyar TL’lik Türkiye Temizlik Kağıtları Pazarı toplamında pazarın en genç oyuncusu olarak kendi markalarımız ve özel markalı üretimimizle %12’lik Pazar payına sahip olmamızı sağlıyor.Bunun yanısıra Maylo Dev Havlu ile tüketiciye stoklama avantajı sağlayan ilk firmayız. Temizlik kağıdı kategorisindeki rulo ile satış algısını Türk insanının anlayışına daha uygun olan Kilo kilo konseptiyle tüketici beğenisine sunmamızda pazardaki ilklerimizden.
 
Vizyonumuz doğrultusunda tüketici ihtiyaçlarını ön planda tutarak geliştirdiğimiz inovatif  ürünlerle markalarını, bulundukları segmentlerde lider konuma getirme hedefi doğrultusunda, üretim  teknolojimizde kuruluş aşamasından başlayan enerji ve diğer kaynak tasarruflarının yanı sıra tüketicilere ürününe  göre yumuşaklık, kalınlık veya emicilik sağlayan bir çok farklı ekipmana ve uygulamaya sahibiz. Bunların neticesi olarak, özellikle Sofia ve Maylo markalarımızda birçok endüstriyel tescile ile dünya çapında yeniliklerin peşinde koşmayı sürdürüyoruz.
 
Lila Kağıt olarak, öncelikli hedeflerimizden biri de beş yıl içerisinde hızlı tüketim sektöründe gıda dışı alanda faaliyet gösteren %100 türk sermayesi ilk 5 firmadan biri olmak. Bir başka deyişle, marketlerimize tüm gıda dışı ürünleri üreten ve ulaştıran, yerli veya yabancı tüm firmalar arasında, bugüne kıyasla daha yukarıda yer almaktır. Kısa vadede bu hedefimize uygun olarak diğer kategoriler ile de müşteri ve tüketicilerimizle buluşmayı planlıyoruz.
 
Bu hedefi gerçekleştirmemize vesile olacak yeni yatırım ve iş ortaklıkları her zaman ilgimizi çekiyor. Gerek yeni yatırımlar gerekse iş ortaklıkları için görüşmeler halindeyiz. Sapro A.Ş ile yaptığımız iş ortaklığımız neticesinde, Sapro güvencesiyle üretilen ıslak havlu markası Hops’un Türkiye çapında tüm satış, dağıtım ve pazarlama faaliyetlerini yürütmeye başladık.  Haziran 2014 tarihinden sonra Hops markasının  yıllık satış cirosunu 6 aylık süreçte 2 katına yükselttik. 
 
Bu başarı, dağılımdaki artışla beraber aynı zamanda ürünlerde yaptığımız yeniliklerin de etkisiyle kazanıldı. 2015 yılını tamamladığımızda 3 kat ciro artışı sağlayarak, ıslak havlu pazarında genel kullanım markaları içinde 2.sıraya yerleşmeyi öngören bir hedefimiz var.
 
  
 
 
Lila Kağıt olarak üretim, satış, pazarlama ve dağıtım alanında en yüksek kalite ve otomasyon ile hizmet vermenin yanı sıra markalarımızla sosyal sorumluluk projelerinde yer almayı önemsiyoruz. Bu yüzden Endüstriyel ağaç tarımı konusunda 2014 yılında ENAT’a (Endüstriyel Ağaç Tarımı A.Ş) ilk ve tek sponsor olan firma olarak endüstriyel amaçlı 50 bin ağaç dikimi gerçekleştirerek bu konudaki farkındalık için önemli bir adım attık. Bu girişimimizi üst segment markamız Sofia’nın ‘Sofia Ormanları Yok Etmez’ kampanyası ile destekledik. Her yıl fidan dikim sayısını artırarak sürdürmeyi planladığımız farklı projelerle; 2023 yılına kadar 600 futbol sahası büyüklüğünde bir alanda 700 bin ağaç dikimi gerçekleştirmeyi hedefliyoruz. Bu hedefimiz doğrultusunda çeşitli projelerle Sofia’nın her yıl yapmış olduğu satış oranı kadar Türkiye’ye endüstriyel ağaç kazandırmış olacağız.
Sofia ile yürüttüğümüz sosyal sorumluluk projemizin yanı sıra, eğitimin çocuklarımızın geleceğindeki en büyük güvencesi olduğuna inanarak, bir diğer markamız Maylo ve Türkiye Eğitim Gönülleri Vakfı (TEGV) işbirliği ile 2010 yılından bu yana bir sosyal sorumluluk projesi yürütüyoruz.
Proje kapsamında Maylo markalı ürünlerimizin satışından elde edilen gelirin bir kısmını TEGV’e aktararak,  10.000’den fazla çocuğumuzun eğitimine katkı sağladık ve devam eden satışlarımızla katkı sağlamaya devam ediyoruz.
Markalarımızın yanı sıra, şirket olarak son yıllarda oldukça sık karşılaştığımız bir kavram olan ‘Sürdürülebilirlik’ kavramını önemsiyor ve bunun kaynakların bilinçli bir şekilde tüketilmesi ve gelecek nesillerin ihtiyaçlarının karşılanması yani bugünün ihtiyaçlarını karşılarken gelecek nesillerin ihtiyaçlarının da sağlanması anlamına geldiğine inanıyoruz. Bunun için yeni yatırımımızda yağmur suyu toplama projesi, ileri derece enerji sağlayan elektrik sistemleri projesi, akıllı havalandırma sistemi projesi, atık ısı üreten kaynakların toplanarak tekrar üretim sürecine kazandırılması projesi gibi farklı projelerle sürdürülebilirliğe katkı sağlamayı hedefliyoruz. 
Sürdürülebilirliğin farkındalığının genç – yaşlı, büyük – küçük toplumun her kesiminin eğitilmesi ile mümkün olduğunu düşünüyor; Lila Kağıt olarak kurum değerlerimizde de yer alan endüstriyel sermayenin geliştirilmesine yönelik projelerin en büyük destekçilerinden biri olmaya yönelik arzumuzu pek çok platformda dile getiriyoruz. 
 
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Kağıt ve Selüloz Sanayi,Kağıt- Oluklu Mukavva

Firma web sitesi: www.lilakagit.comLila Kağıt San. ve Tic. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 16
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Satış Destek Elemanı (3 Ay Süreli) Bolu, Muğla, Zonguldak... Lila Kağıt San. ve Tic. A.Ş.
Satış Destek Elemanı (3 Ay Süreli)Lila Kağıt San. ve Tic. A.Ş.
En az Önlisans Mezunu, 1-3 Yıl Deneyim, Tanzim-Teşhir, tanıtım, aktivite konularında bilgi sahibi veya işi yapabilmeye yatkın olmak,İletişim kuvvetli, İkna kabiliyetine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Temsil Yeteneği kuvvetli, Problem çözme ve karar verme yetisine sahip, Erkek adaylar askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Metot Mühendisi Tekirdağ Lila Kağıt San. ve Tic. A.Ş.
Metot MühendisiLila Kağıt San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun Metot ve zaman etüdü konusunda en az 2 yıl deneyimi bulunan, Yalın üretim teknikleri konusunda bilgi sahibi, tercihen uygulamalara katılmış,Organizasyon, planlama, çözümleme ve iş takibi becerisine sahip, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi, İyi derecede İngilizce bilen, Çorlu’da  ikamet eden ya da ikamet edebilecek, Askerliğini yapmış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Lojistik Mühendisi Tekirdağ Lila Kağıt San. ve Tic. A.Ş.
Lojistik MühendisiLila Kağıt San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun, Üretim yapan firmalarda kalite ve süreç geliştirme  konularında en az 2 yıl deneyimli,İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Tercihen SAP(MM-SD-WM) kullanım tecrübesi olan, İletişimi güçlü,analitik düşünebilen, takım çalışmasına uyumlu, Çorlu'da ikamet eden yada edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ofis Destek Elemanı (Engelli) İstanbul(Asya) Lila Kağıt San. ve Tic. A.Ş.
Ofis Destek Elemanı (Engelli)Lila Kağıt San. ve Tic. A.Ş.
En az lise, tercihen üniversite mezunu olmak, Diksiyonu düzgün ve iletişim becerileri kuvvetli olmak, Tercihen dosyalama ve arşivleme konularında deneyimli olmak, MS Office uygulamalarına hâkim olmak, İnsan ilişkileri güçlü, güleryüzlü ve kolay iletişim kurabilen, Ekip çalışmasına yatkın, Sorumluluk bilinci yüksek, İşkur'a kayıtlı olmak ve %40' ın üzerinde engel durumunu beyan etmek, engelli personel kadrosunda istihdam edilmeye uygun olmak,Not: Merkez ofis çalışma yerimiz Business İstanbul Göztepe’ dedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Mühendisi İstanbul(Avr.), ... Lila Kağıt San. ve Tic. A.Ş.
Satınalma MühendisiLila Kağıt San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin Mühendislik fakültelerinden mezun, tercihen Kimya MühendisliğiSatınalma konusunda min. 4 yıl deneyim sahibi, Tercihen hızlı tüketim sektöründe kimyasal, ambalaj malzemesi ve hizmet satınalma tecrübesi olan,MS Office uygulamalarına hakim, raporlama becerisi yüksek, İyi derecede SAP MM bilen, tercihen SAP key user deneyimi olan, İyi derecede İngilizce bilen, Etkin müzakere, ikna ve iletişim becerilerine sahip, detaylı maliyet analizi yapabilen,Tedarikçi ilişkileri ve kontrat yönetiminde başarılı, Sonuç odaklı, hedeflere yönelik takım çalışmasına uygun, Sorumluluk sahibi, sonuç ve süreç odaklı çalışacak, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için). Not: Merkez ofis çalışma yerimiz Business İstanbul Göztepe’ dedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Product Export Sales Specialist İstanbul(Avr.), ... Lila Kağıt San. ve Tic. A.Ş.
Product Export Sales SpecialistLila Kağıt San. ve Tic. A.Ş.
University degree in Engineering / Business Administration Minimum 3-4  years experience in FMCG sector, Experience of export operations and also Knowledge of Turkish Foreign Trade Regulations export operations,Fluency in written and spoken English. One of the following lanuguages is a plus: Spanish,French or German,Proficiency in MS Office; expecially sales mathematics and strong raporting skills,Ability of analytical thinking, Excellent communication skills and problem solver, strong communication, cooperation and organizational skills and strong customer management experienceExperienced in participation and organization of foreign fairs, No restriction for travel in and out of Turkey, Valid driving license class B and active driver, No obligation for military service (for male candidates). Note: Company's headquarter location is in Göztepe (Anatolian side).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgi Sistemleri Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Lila Kağıt San. ve Tic. A.Ş.
Bilgi Sistemleri UzmanıLila Kağıt San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin Bilgisayar - Sistem - Makine - Endüstri Mühendisliği ve İşletme bölümlerinden mezun minimum 2 yıl deneyim sahibi,SAP sistem entegrasyonları konusunda deneyimli, SAP' nin farklı modüllerinde ABAP bilgisine sahip, SAP projelerde aktif görev almış, İş Analizi ve Proje Yönetimi konularında bilgi ve tecrübe sahibi, Analitik düşünme ve problem çözme becerisine sahip, Detaylara önem veren, sonuç odaklı, proaktif, gelişime açık, iletişim yönü güçlü,Takım çalışmasına yatkın, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Not: Merkez ofis çalışma yerimiz Business İstanbul Göztepe’ dedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Analisti - Bilgi Teknolojileri İstanbul(Avr.), ... Lila Kağıt San. ve Tic. A.Ş.
İş Analisti - Bilgi TeknolojileriLila Kağıt San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin Endüstri, İşletme Mühendisliği ve ilintili bölümlerinden mezun,Analitik düşünceye ve analiz yapabilme yeteneğine sahip, İyi düzeyde MS Office (Word, Excel, Visio, Powerpoint vb.) uygulamalarını kullanmak,İş analizi süreç ve metodolojilerine hâkim ya da bilgi sahibi olmak, Temel iş süreçleri konusunda tecrübe ya da bilgi sahibi olmak, SAP FI / CO / BW / BO modüllerinde bilgi sahibi olması öncelikli olup,  MM / PP / SD / PM / QM / WM  modüllerinden en az biri hakkında bilgi ve tecrübe sahibi olmak,Teknik doküman takip edebilecek düzeyde İngilizce dil bilgisi, Belirli düzeyde SQL, Yazılım(.Net, C#, Java) ve/veya ABAP bilgisine sahip olmak,Proje yönetimi bilgisi, iş analistliği eğitimi almış, CCBA ya da benzeri sertifika sahibi/adayı olmak. Not: Merkez ofis çalışma yerimiz Business İstanbul Göztepe’ dedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Arıtma Tesisi Operatörü Tekirdağ Lila Kağıt San. ve Tic. A.Ş.
Arıtma Tesisi OperatörüLila Kağıt San. ve Tic. A.Ş.
Çorlu'da bulunan kağıt, tekstil ve enerji sektöründe faaliyet gösteren firmamızda, atık su arıtma tesislerinde çalışacak;Bay, Askerliğini yapmış, Çorlu'da ikamet eden, Arıtma konusunda deneyimli, Meslek Lisesi ya da MYO mezunu, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Sorumluluk bilincine sahip, Dikkatli, düzenli ve disiplinli,operatörler aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Lojistik Operasyon ve Planlama Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.), ... Lila Kağıt San. ve Tic. A.Ş.
Lojistik Operasyon ve Planlama Uzman YardımcısıLila Kağıt San. ve Tic. A.Ş.
Tercihen hızlı tüketim Sektöründe, en az 3 yıl lojistik operasyon planlama deneyimine sahip,Üniversitelerin lojistik branşlı ilgili bölümlerinden mezun, SAP erp program kullanımına hakim, MS Office uygulamalarına hakim, özellikle Excel'i ileri seviyede kullanabilen,Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri güçlü, analitik düşünebilen, müşteri ve sonuç odaklı,Not: Merkez ofis çalışma yerimiz Business İstanbul Göztepe’ dedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Talep Planlama ve Sipariş Operasyon Kıdemli Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Lila Kağıt San. ve Tic. A.Ş.
Talep Planlama ve Sipariş Operasyon Kıdemli UzmanıLila Kağıt San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin tercihen Mühendislik fakültelerinden mezun, Tercihen hızlı tüketim ürünleri (FMCG) sektöründe benzer pozisyonda deneyim sahibi,SAP SD ve PP anahtar kullanıcı seviyesinde bilgisi olan, Takım çalışmasına yatkın, müzakere becerileri ve ikna yeteneği gelişmiş, Planlama ve koordinasyon yeteneği güçlü, sonuç odaklı çalışabilen, MS Office programlarına hakim (Tercihen ileri düzeyde Excel ve PowerPoint bilgisi),Not: Merkez ofis çalışma yerimiz Business İstanbul Göztepe’ dedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Assistant Brand Manager İstanbul(Avr.), ... Lila Kağıt San. ve Tic. A.Ş.
Assistant Brand ManagerLila Kağıt San. ve Tic. A.Ş.
Lila Kağıt, operating in the FMCG industry, seeks highly motivated individuals who are willing to develop or start-up the operation and build its future. If you see yourself as a dynamic individual who believe he/she can be a part of innovative team and share the team’s objective as to achieve world class standards in every sense, you should apply for this position. Bachelor's degree preferably Business , Economics, Industrial Engineering and / or Marketing Management major,Wants to develop her/his career in FMCG, Is a team player; needs to develop good relationships with 3rd parties and agencies,Needs to have good interpersonal & influencing skills, Strong analytical and conceptual skills, The ambitious position holder should be self-initiative and needs to have passion,The ability to successfully carry out multiple tasks simultaneously is a must,Fluent in English. Note: Company's headquarter location is in Göztepe (Anatolian side).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Bakım Elemanı Tekirdağ Lila Kağıt San. ve Tic. A.Ş.
Elektrik Bakım ElemanıLila Kağıt San. ve Tic. A.Ş.
Firmamızda Elektrik Bakım Elemanı  olarak görevlendirilecek,Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu Elektrik, Elektronik,Otomasyon bölümlerinden mezun,Üretim yapan firmaların bakım bölümlerinde en az 2 yıl deneyimli, Proje, teknik resim okuyabilen, Vardiyalı düzende çalışacak, Dinamik çalışma ortamına ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, 22-35 yaşları arasında, Takım çalışmasına yatkın, Tekirdağ veya Çorlu'da ikamet eden/edebilecek adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Bakım Mühendisi Tekirdağ Lila Kağıt San. ve Tic. A.Ş.
Mekanik Bakım MühendisiLila Kağıt San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Petrokimya, Çimento, Kağıt  vb. sanayi kuruluşlarında en az 3 yıl deneyimli, Hidrolik, pnömatik, vibrasyon analizi ve rulman, mekanik bağlantı elemanları, buhar hatları ve ekipmanları, akışkan pompa ve enstrümanları, yardımcı tesisler konularında uzman,                                            Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri kuvvetli, Planlama, koordinasyon ve organizasyon becerisi yüksek, SAP,Ms Office ve Cad Programlarını kullanabilen, İleri seviyede yabancı dil bilgisine sahip,                                         Etkin olarak sözlü ve yazılı iletişim kabiliyeti olan, Teknik bilgi ve yetkinliği yüksek, Askerliğini yapmış, B sınıfı sürücü belgesine sahip, Çorlu'da ikamet eden / edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Operatör Yardımcısı Tekirdağ Lila Kağıt San. ve Tic. A.Ş.
Operatör YardımcısıLila Kağıt San. ve Tic. A.Ş.
Lise, Meslek Lisesi veya MYO mezunu, Tercihen Fabrikalarda operatör veya operatör yardımcısı olarak  deneyimli, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Temel bilgisayar bilgisi olan, Takım çalışmasına yatkın, Çorlu, Muratlı veya Tekirdağ'da ikamet eden, Erkek adaylar, Askerliğini yapmış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Genel Muhasebe Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Lila Kağıt San. ve Tic. A.Ş.
Genel Muhasebe UzmanıLila Kağıt San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin İşletme, Maliye, Ekonomi, İktisat Bölümlerinden mezun, SAP’yi iyi derecede kullanabilen, (FI modülü bilmesi tercih sebebidir.) Genel muhasebe mevzuatı konusunda bilgi sahibi, Vergi beyannamelerinin hazırlamış veya hazırlanmasına yardımcı olmuş, Planlama ve raporlama becerisine sahip, İnsan ilişkileri kuvvetli, takım bilinciyle çalışan, İyi düzeyde Excel bilgisine sahip. Not: Merkez ofis çalışma yerimiz Business İstanbul Göztepe’ dedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı