Modies iç giyim 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2007


     Modies İç Giyim, 2007 tarihinden itibaren iç giyim sektöründe faaliyet göstermekte, sektör içindeki öncü ve yenilikçi markalar arasında yer almaktadır. Açıldığı yıldan bu yana büyük bir ilgi gören Modies İç Giyim, ilk şubesini Ankara Yenimahalle Ragıp Tüzün Caddesi’nde açmıştır.

      Müşterilerinin göstermiş olduğu ilgiyle şube sayısını artıran Modies, sırasıyla Ankara’da Aydınlıkevler, Küçükesat, Ayrancı ve son olarak da Kızılay’da açtığı yeni şubelerle hızlı bir şekilde büyümeye devam etmiştir.

     Modayı ve trend ürünleri yakından takip eden ve sektörün öncü markalarını mağazalarında bulunduran Modies İç Giyim; Pierre Cardin, Penti, Kom, Dagi, Day Mod ve daha birçok markanın da koleksiyonlarına mağazalarında yer vermektedir.

    Sunduğu geniş ürün yelpazesiyle 7’den 70’e her yaş kesimine hitap eden Modies, iç giyim, mayo, çorap, pijama gibi onlarca farklı ürünü müşterilerine kaliteden ödün vermeden sunmaktadır.

    Genişlemeye devam eden ürün yelpazesi ve yeni şubeleriyle sektörün öncü firmaları arasında yer almayı hedefleyen Modies İç Giyim, güler yüzlü hizmeti ve %100 müşteri memnuniyetiyle de sektörde fark yaratmaya devam etmektedir.

www.modies.com.tr
facebook.com/modiesicgiyim
instagram.com/modiesicgiyim

Faaliyet gösterdiği sektörler: Mağazacılık (Tekstil)

Firma web sitesi: www.modies.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli:

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi):

Haftasonu Çalışma Saatleri (Pazar):

Açıklama: Mağazalarımızda vardiya sistemi ile çalışılmaktadır.


Sosyal ve Yan Haklar
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo, Setcard vb.)
PrimÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 0-24

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 25-49


Modies iç giyim İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 3
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Depo Sevkiyat Elemanı Ankara Modies iç giyim
Depo Sevkiyat ElemanıModies iç giyim
Genel NiteliklerEn az lise mezunu tercihan lisans mezunu 40 yaşını aşmamış Muhasebe programları kullanabilen MS Office programlarını kullanabilen Ön muhasebeye hâkim İletişim becerileri ve insan ilişkileri güçlü, Planlama ve  Zaman yönetimi becerileri gelişmiş, dikkatli ve sorumluluk alabilecekDiksiyonu düzgün
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Müdür Yardımcısı Ankara Modies iç giyim
Mağaza Müdür YardımcısıModies iç giyim
Perakende mağazacılık sektöründe minumum 3 yıl yöneticilik deneyimi  Diksiyonu düzgün, İnsan ilişkilerinde başarılı; problemler karşısında çözüm üretebilen, Değişime ve gelişime açık; sabırlı,güleryüzlü ve kişisel bakımına özen gösteren,Müşteri ilişkileri konusunda başarılı ve portföy oluşturabilen MS Ofice programlarını iyi derecede kullanabilen Tercihen üniversite mezunu Ankara da  ikamet eden Bayan Mağaza Müdür Yardımcıları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Satış Danışmanı Ankara Modies iç giyim
Mağaza Satış DanışmanıModies iç giyim
Ankaranın iç giyim alanında büyüyen markası olan kuruluşumuz aşağıdaki özelliklerde ekip üyeleri arıyor!Mağazacılık alanında en az 1 yıl deneyimli Diksiyonu düzgün, gelişime ve yeniliğe açık  Bireysel bererileri yüksek,kariyer hedefleri olan Ekip çalışmasına yatkın Giyimine ve görünüşüne önem veren, modayla ilgili 25  ve  35  yaş arası Bayan satış danışmanları
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı