NEZİROĞLU OTOMOTİV 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1970


Neziroğlu Grubu, 1 Mart 1970 yılında Emekli Piyade Albay NEZİR NEZİROĞLU tarafından,  Skoda kamyonetleri, Jawa ve Station motosikletleri ve yedek parçaları acenteliği ile ticari hayata atıldı.

Kuruluşundan sonraki yıllarda Skoda, Jawa, BMC ve Lada yetkili satıcılığı ile faaliyetlerini sürdürdü; 1984 yılında alınan "Isuzu Yetkili Satıcılığı" ve 1986 yılında alınan "Renault Yetkili Satıcılığı" ile de büyüme yönünde önemli adımlar attı.         1 Mayıs 2005 tarihinde Hyundai ve hemen sonra Suzuki ve Geely markalarını bünyesine katarak ve N2 (Neziroğlu İkinci El), Neziroğlu Sigorta,Amiral Filo Yönetimi, Neziroğlu Exclusive ile büyümeye devam etti.

İkinci el araç satış ve destek hizmetlerini vermek için 2003 yılında Neziroğlu Motorlu Araçlar bünyesinde oluşturulan Neziroğlu (Neziroğlu İkinci El), 2004 yılında da kurumsallaşmasını tamamlayarak ,vermiş olduğu yüksek kalitede hizmet ile kısa zamanda, otomotiv sektörünü takip eden herkesin bildiği, güvenilir bir ikinci el araç satış markası haline gelerek sektöre değişik bir bakış açısı getirmiş 45. Yıldönümüz olan 1 Mart 2015 tarihinde firmamız Neziroğlu İkinci El, Amiral Filo Yönetimi ve Neziroğlu Sigorta hizmetleri vermektedir...

Faaliyet gösterdiği sektörler: Otomotiv

Firma web sitesi: www.neziroglu.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.30

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 09.30 - 18.30

Haftasonu Çalışma Saatleri (Pazar): 12.00 - 18.30


Sosyal ve Yan Haklar
Prim
YemekhaneÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 25-49


NEZİROĞLU OTOMOTİV İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Satış Danışmanı Ankara NEZİROĞLU OTOMOTİV
Satış DanışmanıNEZİROĞLU OTOMOTİV
En az lise mezunu, 25 - 35 yaşlar aralığında, 2. El araç satışında en az "5 yıl" deneyimli, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış(Erkek adaylar için), Ankara'da ikamet eden,  Tercihen sigara kullanmayan,           " 2.EL ARAÇ SATIŞ DANIŞMANI " aranmaktadır. İŞ TANIMI Otomotiv sektöründe "48 yıllık deneyime sahip Neziroğlu Otomotiv" bünyesinde  "2. EL ARAÇ SATIŞ DANIŞMANI" olarak görev yapacak, "yüksek gelir" hedefleyen, çalışma arkadaşları arıyoruz... NEZİROĞLU'NDA ÇALIŞMANIN BÜYÜK AVANTAJLARI!.. Ücret ve Primler SGK yönünden daima "tam kayıtlı" olup; böylece emeklilik için şimdiden  büyük bir avantaj sağlanmaktadır, Aylık Net Ücret+Prim ilk üç aylık deneme süresi için "4.500TL" olup; sonrasında üst sınırı olmaksızın, piyasanın çok üzerinde ve "performansa dayalı" fazlası ile tatmin edici nitelikte bir prim sistemi uygulanmaktadır,Ayrıca verilecek olan aylık hedeflerin tutturulması koşulu ile; satış danışmanlarına "mesai harici" özel kullanımları için, "Son Model, HB yada SEDAN Kasa Tipinde, Dizel Yakıtlı, Otomatik yada Düz Vitesli Şirket Otomobilleri" tahsis edilmektedir,          Başvuruların mutlaka "fotoğraflı olması" ve "sadece kariyer.net üzerinden" yapılması gerekmektedir.          Tüm başvurular ve yapılacak yüzyüze görüşmeler, tarafımızca “kesinlikle gizli" tutulacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı