Özak Global Holding 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1985


ÖZAK GLOBAL, 1985 yılında Akbalık Ailesi tarafından hizmete sokulan atölye ile tekstil sektöründe faaliyetlerine başlamıştır. Grubun amiral gemisi olan Özak Tekstil, kuruluşundan itibaren hedeflediği yüksek kalite standartlarına kısa sürede ulaşmış, kaliteli üretim ve güncel moda akımlarını takip eden tasarım gücü sayesinde, 1990’lı yıllara uluslararası bir şirket kimliği ile girmiştir. Özellikle İstanbul, Çatalca, Malatya ve Şanlıurfa fabrikalarında dünyanın önde gelen birçok markasına üretim yapan firma, halen Türkiye ekonomisinin lokomotif kuruluşlarından biri konumundadır.

İnşaat ve gayrimenkul sektörüne 1995 yılında İnter Yapı firması ile giren Özak Global bu alanda gerçekleştirdiği başarılı işlerden aldığı güçle Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nı kurarak gayrimenkul sektöründe daha güçlü bir konuma ulaşmıştır. Uluslararası normlarda bir şirket olan Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı; çok amaçlı binalar, konut, sosyal tesis, iş merkezleri, alış veriş merkezleri gibi projeler planlamakta, yatırımcılığını yaparak hayata kazandırmakta ve pazarlamaktadır.

Türkiye’nin turizm potansiyeline inanan ve bu olanakları değerlendirme gerekliliğine inanan Özak Global, 2004 yılında Aktay Turizm şirketini kurmuştur. Bu şirketin turizm sektöründe kazandırdığı ilk tesis ise 2007 yılında Antalya Belek’te açılan beş yıldızlı, 550 odalı ELA Quality Resort Oteli olmuştur. Bu dev tesis, Türk-Osmanlı mimarisindeki tarzıyla ülkemizin tanıtımına başarıyla destek vermektedir.

Özak Global, çevreyle barışık enerji kaynağı ihtiyacının her geçen gün artması nedeniyle 2009 yılında Özak Enerji şirketini kurmuş ve yenilenebilir enerji alanında ülkemize katkıda bulunmayı hedeflemiştir.

Özak Grubu, birbirinden farklı sektörlerde faaliyet gösteren tüm şirketlerini ÖZAK GLOBAL HOLDİNG A.Ş.çatısı altında toplamış, dünyadaki turizm, tekstil ve inşaat teknolojilerini ve trendlerini çok yakından takip ederek yaptığı doğru hamleler ile adından söz ettirecek projeler üzerinde çalışmalarına hız vermiştir.

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Tekstil,Turizm,Gayrımenkul, Emlak İşleri,İnşaat,Holding / Şirketler Grubu

Firma web sitesi: www.ozakglobal.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.30


Sosyal ve Yan Haklar
ServisÖzak Global Holding İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 25
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Avukat İstanbul(Avr.) ÖZAK GLOBAL HOLDİNG A.Ş.
AvukatÖZAK GLOBAL HOLDİNG A.Ş.
Özak Global Holding bünyesinde görevlendirmek üzere "Avukat" arayışımız bulunmaktadır.  Üniversitelerin Hukuk bölümlerinden mezun,    Alanında en az 3 yıl deneyimli,   Ticaret Hukuku, Sözleşme & Borçlar Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Kira Hukuku konularında bilgili,  Şirketlerin hukuk işlerinde fiili deneyimi olan,   Dava takip ve duruşma tecrübeli,   İyi derecede İngilizce bilen,   MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,   Seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Sistem Yöneticisi İstanbul(Avr.), ... Özak Global Holding
Sistem YöneticisiÖzak Global Holding
Holdingimiz bünyesinde değerlendirmek üzere 'Sistem Yöneticisi' arayışımız bulunmaktadır.         Üniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun,          Domain Yönetimi (Active Directory), Exchange Yönetiminde, Ağ Teknolojileri (Cisco, HP, Aruba, Brocade) konfigürasyonu ve kurulumları, Güvenlik Duvarı ( FortiGate) Proxy Sunucu (BlueCoat) yönetimi, Sanallaştırma (Vmware), Yedekleme (Veeam) ve Sunucu (Windows Servers) sistemleri yönetimi konularında en az 5 yıl tecrübe sahibi,          ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi doğrultusunda görevlerini yerine getirme yetkinliğine sahip,         IT Altyapıları, IT Risk ve Proje Yönetimi hakkında bilgi sahibi,          Sistem, network ve güvenlik ürünleri konusunda bilgi ve deneyim sahibi,         Ekip çalışmasına yatkın, analitik düşünebilen, araştırmacı, dinamik ve sonuç odaklı,         Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Aşçı Yardımcısı İstanbul(Avr.) Özak Global Holding
Aşçı YardımcısıÖzak Global Holding
Özak Global Holding bünyesinde görevlendirilmek üzere “Aşçı Yardımcısı“ aramaktayız.En az lise mezunu, Sıcak ve soğuk tabldot yemekler konusunda en az 2 yıl deneyimli , Hijyen kurallarına dikkat eden, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Takım çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Verimlilik ve İç Denetim Mühendisi İstanbul(Avr.), ... Özak Global Holding
Verimlilik ve İç Denetim MühendisiÖzak Global Holding
Özak Global Holding bünyesinde görevlendirmek üzere "Verimlilik ve İç Denetim Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin İşletme Mühendisliği, Matematik Mühendisliği ve Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,Süreç geliştirme ve iyileştirme gibi konularda 3 yıllık tecrübe sahibi, Tercihen; Tekstil, İnşaat ve Turizm sektörlerinin bir veya bir kaçında tecrübe sahibi,Analitik düşünme yeteneği olan, problem çözme konusunda yetenekli, yaratıcı, sonuç ve çözüm odaklı, süreçler içerisindeki bağlantı ve riskleri görebilecek düşünce yapısına sahip,MS Office programlarına hakim, Rapor yazma, sunum ve iletişim becerileri gelişmiş, Kendini geliştirmeye ve öğrenmeye istekli, yeniliğe ve gelişime açık, bu alanda kariyer hedefleyen,Tercihen iyi düzeyde İngilizce bilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Yatırımcı İlişkileri Yöneticisi İstanbul(Avr.) Özak GYO
Yatırımcı İlişkileri YöneticisiÖzak GYO
Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı bünyesinde görev almak üzere ''Yatırımcı İlişkileri Yöneticisi'' aramaktayız.• Üniversitelerin Maliye, İşletme, İktisat ve Sermaye Piyasası bölümlerinden mezun,• Alanında en az 10 yıl deneyimi olan,• İleri düzey SPK lisansına sahip,• Halka açık şirket tecrübesi olan,• İleri derece İngilizce bilen,• İletişim yönü güçlü,• Analitik ve sonuç odaklı,• Takım çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
CRM Müdürü İstanbul(Avr.), ... Özak Global Holding
CRM MüdürüÖzak Global Holding
Hızla büyüyen ve farklı sektörlerde faaliyet gösteren Holdingimiz bünyesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip “CRM Müdürü" aramaktayız.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, CRM yönetimi konusunda en az 10 yıl tecrübeli, SQL sorguları hazırlama deneyimi olan, Yazılım ve proje yönetimi konusunda deneyimli, Müşteri analizi, veritabanı yönetiminde deneyimli, Müşteri ilişkilerinin tüm aşamalarına hakim, İletişim, analiz, raporlama ve sunum becerileri güçlü, Çözüm üretmeyi seven, Analitik, sonuç odaklı ve takipçi.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Şefi İstanbul(Avr.) Özak GYO
Kalite Kontrol ŞefiÖzak GYO
Özak GYO-Yenigün-Ziylan ortaklığında; kara, deniz, demir ve havayolu ulaşım ağının kesişimi olan Marmara Denizi sahil bandında gerçekleştirilecek konut, rezidans, otel, ofis ve yaşam merkezinden oluşan karma kullanımlı lüks projemizde görevlendirmek üzere “Kalite Kontrol Şefi“ aramaktayız. Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği veya Mimarlık bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde kalite konusunda en az 10 yıl deneyimli, Genel olarak inşaat alt süreçleri (mekanik, elektrik, kaba işler, ince işler vb.) ve kullanılan malzemeleri hakkında teknik bilgiye sahip,            İş süreçleri kapsamındaki mevzuat bilgisi ve kalite yönetim sistemleri bilgisi olan,Raporlama becerisi yüksek, İletişim yönü güçlü, Ekip çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Mühendisi İstanbul(Avr.) Özak GYO
Mekanik MühendisiÖzak GYO
Özak GYO-Yenigün-Ziylan ortaklığında; kara, deniz, demir ve havayolu ulaşım ağının kesişimi olan Marmara Denizi sahil bandında gerçekleştirilecek konut, rezidans, otel, ofis ve yaşam merkezinden oluşan karma kullanımlı lüks projemizde görevlendirmek üzere “Mekanik Mühendisi“ aramaktayız. Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Alanında en az 5 yıl deneyimli, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde görev almış, MS Office ve Autocad programlarını aktif olarak kullanabilen, Ekip çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Şoför İstanbul(Avr.) ÖZAK GLOBAL HOLDİNG A.Ş.
ŞoförÖZAK GLOBAL HOLDİNG A.Ş.
Holding bünyemizde görevlendirilmek üzere “Şoför" aramaktayız.En az lise mezunu, B ve E sınıfı ehliyete sahip, SRC 2, SRC 4 ve psikoteknik belgeleri olan, Sorumluluk sahibi ve iş disiplini olan, Temsil yönü ve iletişim yönü güçlü olan, Dinamik, işini severek yapan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Finans Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Akyön Tesis Yönetim Hizmetleri A.Ş.
Finans Uzman YardımcısıAkyön Tesis Yönetim Hizmetleri A.Ş.
Akyön Tesis Yönetimi şirketimizde görevlendirmek üzere "Finans Uzman Yardımcısı" olarak arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında 3 yıl deneyimli, MS Office (tercihen Navision) kullanabilen, Temsil ve iletişim yönü güçlü, Takım çalışmasına yatkın. Analitik düşünebilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknikeri İstanbul(Avr.) Özak GYO
Mekanik TeknikeriÖzak GYO
Özak GYO-Yenigün-Ziylan ortaklığında; kara, deniz, demir ve havayolu ulaşım ağının kesişimi olan Marmara Denizi sahil bandında gerçekleştirilecek konut, rezidans, otel, ofis ve yaşam merkezinden oluşan karma kullanımlı lüks projemizde görevlendirmek üzere “Mekanik Teknikeri“ aramaktayız. Üniversitelerin Makine bölümlerinden mezun, Alanında en az 8 yıl deneyimli, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde görev almış, MS Office ve Autocad programlarını aktif olarak kullanabilen, Ekip çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Hizmetler Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Akyön Tesis Yönetim Hizmetleri A.Ş.
Teknik Hizmetler UzmanıAkyön Tesis Yönetim Hizmetleri A.Ş.
Akyön Tesis Yönetimi şirketimiz bünyesinde konumlandırmak üzere " Teknik Hizmetler Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin Mimarlık, İç Mimarlık, İnşaat Mühendisliği, Makine Mühendisliği veya Elektrik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Alanında en az 5 yıl deneyimli, AVM fit-out  ve konut teslim süreçlerinde tecrübesi bulunan, Autocad bilgisine sahip, Dinamik ve işini severek yapabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İç Kontrol Uzmanı İstanbul(Avr.) Özak GYO
İç Kontrol UzmanıÖzak GYO
Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı bünyesinde görevlendirmek üzere "İç Kontrol Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye, Kamu Yönetimi, İstatistik, Ekonometri, İşletme Mühendisliği, Matematik ve Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,   İç Kontrol ve denetim alanında 5 yıl deneyimli,   İyi derecede İngilizce bilen,   Analitik düşünme yeteneğine sahip, sözlü ve yazılı iletişim becerisi güçlü,  MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Planlama Şefi İstanbul(Avr.) Özak GYO
Planlama ŞefiÖzak GYO
Özak GYO-Yenigün-Ziylan ortaklığında; kara, deniz, demir ve havayolu ulaşım ağının kesişimi olan Marmara Denizi sahil bandında gerçekleştirilecek konut, rezidans, otel, ofis ve yaşam merkezinden oluşan karma kullanımlı lüks projemizde görevlendirmek üzere “Planlama Şefi“ aramaktayız. Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği veya Mimarlık bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde planlama konusunda en az 8 yıl deneyimli,Adam/Saat, S-Curve, Verimlilik Analizi konularında tecrübeli, Proje planlama süreçlerine hakim, Çok iyi seviyede MS Project ve Autocad bilgisi olan, ERP kullanım deneyimine sahip, Ekip yönetiminde deneyimli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Tesis Yöneticisi İstanbul(Avr.), ... Özak Global Holding
Tesis YöneticisiÖzak Global Holding
.Büyüyen yapımız içinde Ataşehir Bulvar 216 projemizde görev almak üzere "Tesis Yöneticisi" aramaktayız. Tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İdari işler ve tesis yönetimi konusunda en az 5 yıl tecrübeli, Taşeron yönetiminde tecrübeli, Esnek çalışma saatlerine uygun çalışabilecek, Herhangi bir AVM' de açılış öncesi ve açılma süreçlerinde bulunmuş.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Teknikeri İstanbul(Avr.) Akyön Tesis Yönetim Hizmetleri A.Ş.
Elektrik TeknikeriAkyön Tesis Yönetim Hizmetleri A.Ş.
Bayrampaşa' da bulunan Hayattepe Konut Projemizde görevlendirmek üzere "Elektrik Teknikeri" arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin Elektrik bölümlerinden mezun, Alanında en az 5 yıl deneyimli, Konut tecrübesi olan, MS Office programlarını kullanabilen, Ekip çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Uzmanı İstanbul(Avr.) Akyön Tesis Yönetim Hizmetleri A.Ş.
Muhasebe UzmanıAkyön Tesis Yönetim Hizmetleri A.Ş.
Akyön Tesis Yönetimi şirketi bünyesinde görevlendirmek üzere "Muhasebe Uzmanı" olarak arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında 5 yıl deneyimli, Vergi Beyanname süreçleri konusunda tecrübeli, MS Office programlarına hakim tercihen Navision kullanabilen, Temsil ve iletişim yönü güçlü, Takım çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mimari Konsept Geliştirme Yöneticisi İstanbul(Avr.) Özak GYO
Mimari Konsept Geliştirme YöneticisiÖzak GYO
Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı bünyesinde görev almak üzere aşağıdaki özelliklere sahip ''Mimari Konsept Geliştirme Yöneticisi'' aramaktayız.• Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun,• Lüks konut projelerinin tasarım koordinasyon süreçlerinde tecrübeli,• Mimari konsept, avan, ruhsat, uygulama ve detay projelerine hâkim,• İleri derece İngilizce bilen,• Planlama ve koordinasyon becerisi yüksek, • İletişim yönü güçlü,• Takım çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ressam İstanbul(Avr.) Özak GYO
Teknik RessamÖzak GYO
Özak GYO-Yenigün-Ziylan ortaklığında; kara, deniz, demir ve havayolu ulaşım ağının kesişimi olan Marmara Denizi sahil bandında gerçekleştirilecek konut, rezidans, otel, ofis ve yaşam merkezinden oluşan karma kullanımlı lüks projemizde görevlendirmek üzere “Teknik Ressam“ aramaktayız. Üniversitelerin Yapı Ressamlığı bölümlerinden mezun, Alanında en az 8 yıl deneyimli, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde görev almış, MS Office ve Autocad programlarını aktif olarak kullanabilen, Analitik ve sonuç odaklı, İletişim yönü güçlü.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Sinema Gişe Görevlisi İstanbul(Avr.), ... Akyön Tesis Yönetim Hizmetleri A.Ş.
Sinema Gişe GörevlisiAkyön Tesis Yönetim Hizmetleri A.Ş.
Beyoğlu ve Ataşehir'de açılacak olan sinemalarımızda görev almak üzere aşağıdaki özelliklere sahip“Sinema Gişe Görevlisi“ aramaktayız. Tercihen yüksekokul veya üniversite mezunu, Sinema sektöründe benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyim sahibi, İfade yeteneği güçlü,diksiyonu düzgün, Dış görünümüne özen gösteren, Ekip çalışmasına yatkın, Vardiyalı bir sistemde çalışabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Metraj Teknikeri İstanbul(Avr.) Özak GYO
Metraj TeknikeriÖzak GYO
Özak GYO-Yenigün-Ziylan ortaklığında; kara, deniz, demir ve havayolu ulaşım ağının kesişimi olan Marmara Denizi sahil bandında gerçekleştirilecek konut, rezidans, otel, ofis ve yaşam merkezinden oluşan karma kullanımlı lüks projemizde görevlendirmek üzere “Metraj Teknikeri“ aramaktayız. Üniversitelerin İnşaat bölümlerinden mezun, Alanında en az 5 yıl deneyimli, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde görev almış, MS Office ve Autocad programlarını aktif olarak kullanabilen, Ekip çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kiralama Müdürü İstanbul(Avr.), ... Özak Global Holding
Kiralama MüdürüÖzak Global Holding
Akyön Tesis Yönetimi şirketimiz bünyesinde tüm projelerimizin kiralama süreçlerini yönetmek üzere “Kiralama Müdürü" aramaktayız.Üniversite mezunu, AVM ve ofis projelerinin kiralama süreçlerinde en az 10 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen, İletişimi yönü güçlü, Analitik ve sonuç odaklı, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
İnşaat Teknikeri İstanbul(Avr.) Özak GYO
İnşaat TeknikeriÖzak GYO
Özak GYO-Yenigün-Ziylan ortaklığında; kara, deniz, demir ve havayolu ulaşım ağının kesişimi olan Marmara Denizi sahil bandında gerçekleştirilecek konut, rezidans, otel, ofis ve yaşam merkezinden oluşan karma kullanımlı lüks projemizde görevlendirmek üzere “İnşaat Teknikeri“ aramaktayız. Üniversitelerin İnşaat bölümlerinden mezun, Alanında en az 8 yıl deneyimli, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde görev almış, MS Office ve Autocad programlarını aktif olarak kullanabilen, Ekip çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi İstanbul(Avr.) Özak Global Holding
Güvenlik GörevlisiÖzak Global Holding
Büyüyen yapımız içinde Zeytinburnu'nda bulunan karma projemizde görev almak üzere aşağıdaki özelliklere sahip"Güvenlik Görevlisi"aramaktayız.En az lise mezunu, Benzer görevde minimum 3 yıl deneyimli, 25-35 yaş aralığında, Silahlı ve ya silahsız güvenlik sertifikasına sahip, Esnek çalışma saatlerine uyumlu.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kiralama Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Özak Global Holding
Kiralama UzmanıÖzak Global Holding
Akyön Tesis Yönetimi şirketi bünyesindeki tüm projelerimizin kiralama süreçlerini yönetmek üzere “Kiralama Uzmanı" aramaktayız.Üniversite mezunu, AVM ve ofis projelerinin kiralama süreçlerinde en az 5 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen, İletişimi yönü güçlü, Analitik ve sonuç odaklı, Dış görünümüne özen gösteren.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı