Doğan Gökçe

Özet Bilgi

Daha fazla bilgi için dogangokce.com web sitemi inceleyiniz.

Hi! My name is Doghan Gokche. I am a Web Developer and very passionate about my job. With 13 years of experience as a professional Web developer, I have gained the knowledge and skills necessary to make your project a success. I enjoy every step of the design process, from discussion and collaboration to concept and execution, but more enjoy seeing the finished product being able to do for you whatever I have created for you.

Yetkinlikler
  Bilgisayar Bilgileri
  Android Studio ve Xcode ile uygulama geliştirmekteyim. Grafik tasarım programları işimiz gereği hakim olduğumuz programlar arasında yer almaktadır. VMware ESX Server ile server yönetimleri konusunca uzmanım. Directadmin Plesk Cpanel Gibi web server yönetim panelleri konusunda ekstra ücretli hizmet vermekteyim. Sizin için Laravel ile php tabanlı uygulama kodlayabilir veya var olan sistemlerinizi geliştirebilirim. Freelance olarak büyük ölçekli işletmelere yazılım danışmanlığı yapmaktayım. Aktif olarak devam etmekte olan bihostnet.com sitesinin kurucusuyum. Hali hazırda referanslarımız arasında Azerbaycan firmaları da yer almaktadır. Lütfen Help Desk işi ile IT Essential arasındaki farkı karıştırmayalım. Açılan ilanlarda Bilgi İşlem Uzmanı diye çağırılıp yapılması beklenen işin Help Desk personeli olduğunu görmekteyim. Bu özgeçmiş sayfasını incelediğinizde, lütfen kim olduğumu detaylı araştırmadan Davet mektubu veya dolaylı yoldan telefon ile arayarak iletişime geçmeyiniz.
Sertifika Bilgileri
Sertifika Adı Bilişim - Cisco Sertifikasyon programları - CCNA - Cisco Certified Networking Associate
Sertifika Tarihi 12.2014
Alındığı Kurum Bilir Akademi
Açıklama Cisco CCNA Sertifikası ile cisco web sitesindeki kontrolü yazılımlara erişiliyor ve sertifika olmadan cisco firmasına ait olan ürünlerin kontrolleri sağlanamıyor. Dolayısı ile Meslekte sıklıkla kullanılan bu firmanın ürünleri ile karşılaştığımızda gerekli aksiyonu alma becerisine ve yetkinliğine cisco tarafından verilen bu belge ile sahip olduk.