Ahmet Enis Yavuz

Özet Bilgi
Görsel ve dijital sanatlar alanında uzun süredir içerikler oluşturuyorum. 2015 yılından itibaren profesyonel olarak fotoğrafçılık ve video sektöründe çalışıyorum. 2018’de kendi dijital medya ajansımı kurdum fakat 2021 yılında iş yerini kapatma kararı aldım. Doğru stratejilerle daima bir adım sonrasını planlayabilen, başarılı işlerin altına imza atmayı hedefleyen biriyim. Fotoğraf çekimi, düzenleme, video çekimi ve montaj süreçlerine ileri seviyede hakimim. Bunların yanında Web tasarım, e-ticaret yönetimi, grafik tasarım ve sosyal medya yönetimi konusunda ileri seviyede bilgiye sahibim. Sıfırdan internet sitesi kurma, sunucu yönetimi, Google webmaster araçlarını aktif olarak kullanıyorum. Fotoğrafçılık sektöründe dijital olarak hala devam eden bir web sitesi yatırımım var.
İş Deneyimleri
Pozisyon Kurucu Ortak
Firma Adı Wizard Media
Başlangıç Tarihi 10.2018
Bitiş Tarihi 01.2021
Eğitim Bilgileri
Üniversite Balıkesir Üniversitesi
Bölüm İşletme Yönetimi
Başlangıç Tarihi 09.2012
Bitiş Tarihi Terk
Yabancı Dil
Dil
Seviye
İngilizce
Orta
Yetkinlikler
Yetenekler
Adobe Photoshop Adobe Photoshop Lightroom Adobe Premiere Dijital Fotoğrafçılık E-Ticaret Fotoğraf Düzenleme Fotoğrafçılık Google Web Araç Seti Google Web Sitesi Optimizer Moda Ve Ürün Fotoğrafçılığı Video Kameralar Video Montajı Video Yapımı Videografi Web Arayüz Geliştirme Web Editörü Web Geliştirme Web Grafikleri Web İçeriği Web Sitesi Yönetimi Web Tasarım
Hobiler ve İlgi Alanlarım
İşim gereği görsel sanatların tümüne ilgi duyuyorum. Özellikle sinema alanında içerikler tüketmeyi, incelemeyi, yeni eserler oluşturmayı en öncelikli hobim olarak görüyorum. Görsel sanatlar dışında ses tasarımı, mis ve müşterini uygulamaları alanında eğitimler alıyorum.