Nenatoloji Uzmanı

MAAŞLAR

Henüz böyle bir bilgi yok!

Üzgünüz, bu pozisyon için henüz bir maaş bilgisi yok. Başka bir pozisyon inceleyebilir veya maaş bilgilerinizi paylaşarak verilerin oluşmasına katkıda bulunabilirsiniz.

Maaş bilgisi gir

NASIL OLUNUR?

Henüz böyle bir bilgi yok!

Üzgünüz, bu pozisyon için henüz detaylı bir bilgi yok. En kısa zamanda bilgileri tamamlıyor olacağız. Bu esnada benzer meslekleri inceleyebilirsiniz.

NEDİR?

Neonatoloji Uzmanı Ne Demek?

Neonatoloji, yenidoğan bebeklerle ilgili bir uzmanlık alanıdır. Neonatoloji uzmanı olmak için öncelikle çocuk hastalıkları alanında uzmanlık kazanmak gerekmektedir.

Neonatoloji, çocuk hastalıkları uzmanlık alanının bir yan dalıdır. Neonatoloji uzmanlarının çalışma alanı yenidoğan bebeklerdir. Yenidoğan bebeklerin bakımları, doğum sonrasında ortaya çıkabilecek hastalıkların önlenmesi, doğum sırasında karşılaşılabilecek aksiliklerin giderilmesi gibi görevleri vardır. Neonatoloji uzmanı, yenidoğan bebeğin sağlığından sorumlu olan kişidir. Neonatoloji uzmanları genellikle hastanelerin yenidoğan yoğun bakım ünitelerinde çalışmaktadırlar. Bebeğin doğumundan taburcu olmasına kadar geçen süreçte neonatoloji uzmanları görev yapmaktadır.

Tümünü Gör

MÜLAKATLAR

Henüz böyle bir bilgi yok!

Üzgünüz, bu pozisyon için henüz bir mülakat bilgisi yok. Başka bir pozisyon inceleyebilir veya mülakat deneyimlerinizi paylaşarak verilerin oluşmasına katkıda bulunabilirsiniz.

Mülakat bilgisi gir

Nenatoloji Uzmanı İş İlanları

Şu anda aktif iş ilanı yok

Bu pozisyon için şu anda aktif bir iş ilanı yok. Benzer pozisyonlarda şansınızı deneyebilirsiniz.