Psl Elektronik Sanayi ve Ticaret A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1991


Türkiye'nin köklü ve lider markası Fiberli'nin temelleri 1991 yılında PSL Elektronik'in kurulmasıyla atıldı. Ticari hayatına ses-görüntü-ışık uygulamalarıyla başlayan PSL Elektronik, 2000 yılında bu uygulama alanından tamamen çekilerek LED ve Fiber Optik sistemlerde uzmanlaşmaya yöneldi. Ticari hayatına başladıktan tam 7 yıl sonra, FİBERLİ markasını yarattı ve Türkiye'de Fiber Optik aydınlatma sistemlerini uygulayan ilk Türk firması olarak literatüre geçti. Fiberli, Ar-Ge çalışmaları ve kullandığı en son teknoloji ile bugün Türkiye'nin en iddialı aydınlatma markası olmuştur. Aydınlatma sektöründe gün geçtikçe büyüyen Fiberli, aydınlatma tasarımındaki uzmanlığını ve deneyimini Avrupa ülkeleri başta olmak üzere tüm dünyaya ulaştırıyor, ülke ekonomisine katkıda bulunuyor. 20.000 metrekarelik en son teknoloji ile donatılan fabrikada üretilen Fiberli ürünleri, 20'den fazla ülkede tüketicileri ile buluşturuluyor. Değişen aydınlatma teknolojisini ve dünya standartlarını yakından takip ederek her daim çağdaş aydınlatma hizmetleri sunar.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Elektrik & Elektronik,Aydınlatma

Firma web sitesi: www.fiberli.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi):

Açıklama: Antalya - İstanbul - Ankara ve İzmir şubelerimiz 08:30 - 18:30 saatlerinde çalışmaktadır.


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Araba
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo, Setcard vb.)
Prim
Yemekhane
Kaza Sigortası
Hayat Sigortası
Erzak Yardımı
Bayram YardımıÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 100-149

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 200-249


Psl Elektronik Sanayi ve Ticaret A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 3
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
İhracat Uzmanı Antalya, İstanbul(Avr.) Psl Elektronik Sanayi ve Ticaret A.Ş.
İhracat UzmanıPsl Elektronik Sanayi ve Ticaret A.Ş.
En az Önlisans düzeyinde mezun (Tercihen lisans mezunu)Tercihen teknik alanda eğitim almış (Elektrik - Elektronik, Makine, Metalurji ve Malzeme gibi)Aydınlatma sektöründe projeli satış deneyimi olanİhracat süreçlerinde (satış ve operasyon) tecrübeliİleri seviyede İngilizce (Tercihen ikinci bir dil olarak Fransızca/Arapça/Almanca) hakimiyeti olanYoğun tempoda yurtdışı seyahatleri yapabilecekBilişim Teknolojileri ve MS Office uygulamalarına hakimTeklif ve sipariş süreçlerini bilgi teknolojileri aracılığıyla yönetebilecekMüzakere süreçlerinde başarılıTemsil yeteneği güçlüEkip çalışmasına yatkınTercihen sigara kullanmayanNot: Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olması gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Temsilcisi Ankara, Antalya... Psl Elektronik Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Satış TemsilcisiPsl Elektronik Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin Elektrik-Elektronik Mühendisliği veya Meslek Yüksek Okullarından mezunProjeli satış süreçlerinde deneyimliAydınlatma sektöründe müşteri taleplerine özgü proje çözümleri üretebilecekTercihen aydınlatma sektöründe ve satış alanında tecrübeliYurtiçi seyahat engeli olmayanBilişim teknolojileri ve MS Office uygulamalarını etkin olarak kullanabilenSürücü belgesi sahibiEmpatik iletişim kurabilenMüzakere süreçlerinde başarılıTemsil kabiliyeti güçlüTakım çalışmasına uyum sağlayabilecekTercihen sigara kullanmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Elemanı Antalya PSL ELEKTRONİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. - FİBERLİ
Üretim ElemanıPSL ELEKTRONİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. - FİBERLİ
En az Meslek Lisesi düzeyinde ve teknik alan mezunu (Elektrik, elektronik, mekatronik alanda eğitim almış)*Ustalık belgesine sahip adaylar da Mesleki Yeterlilik kapsamında değerlendirilir.LED'li aydınlatma sektörüne ilgi duyanElektronik malzemeler konusunda bilgiliEl aletlerini (havya, tornavida, yan keski gibi) etkin olarak kullanabilenVardiyalı çalışma yönünden engeli olmayanEkip olarak çalışma ve takım olarak başarma motivasyonuna uyum sağlayabilecekNot*Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış ya da en az 2020 yılına kadar tecilli olması gerekmektedir.*İşletmemizde üretim mesaisi hafta içi 08:00 - 18:00 saatlerinde olup, işyerimize ulaşım servislerimiz aracılığıyla sağlanmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı