TEB - Türk Ekonomi Bankası 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1927


Türk bankacılık sektörünün saygın ve ayrıcalıklı finans kurumu olan TEB, bankacılık faaliyetlerine 1927 yılında başlamıştır. Kurulduğu yıldan bu yana genişlettiği şube ağı, ürün ve hizmet çeşitliliği ile yatırım, leasing, faktoring, sigorta ve portföy yönetimi gibi finans sektörünün çeşitli alanlarındaki aracılık faaliyetlerini sürdürmektedir. Ülkemizdeki bankaları derecelendiren kuruluşların verdiği notlar açısından ise bulunduğu grup içerisinde en yüksek dereceyi alan bankalardan biridir.

Türkiye’de öncelikli çalışma prensibi olarak profesyonel yönetim, şeffaflık ve etik değerlerin öncülerinden biri olan TEB, çalışmalarını Sermaye Piyasaları Kurulu’nun yayınladığı “Kurumsal Yönetim İlkeleri” ile tam bir uyum içinde sürdürmektedir.

TEB’in günümüzde %55 oranındaki hissedarı TEB Holding A.Ş., 10 Şubat 2005 tarihinde yine bugün varlık yönetiminde dünyanın 7., Euro bölgesinin 1. bankası olan ve 74 ülkede faaliyet gösteren BNP Paribas ile ortaklık anlaşması imzalamıştır. Bu ortaklık; Türk finans sektörünün saygın ve güçlü markalarından biri olan TEB ile uluslararası bir marka olan BNP Paribas’ın güç ve deneyimlerini birleştirmiştir. Bu ortaklık anlaşması ile BNP Paribas, halen faaliyet gösteren; TEB Yatırım, BNP Paribas Leasing, TEB Faktoring, TEB Portföy Yönetimi ve TEB Kosova’da pay sahibi olmuştur.

BNP Paribas, mevcut uluslararası erişim ağı ile Avrupa’nın lider bir bankasıdır. BNP Paribas, Perakende Bankacılığın yanında Varlık Yönetimi, Kurumsal ve Yatırım Bankacılığı ve Uluslararası Perakende Bankacılık alanlarında da önemli bir rol oynamaktadır. 
TEB ve BNP Paribas işbirliğinin hedefi, çok daha güçlü bir Türk bankasının ortaya çıkmasının yanı sıra BNP Paribas’ın uluslararası bilgi birikimi, hizmet ve ürünlerini çok daha geniş müşteri kitlelerine ulaştırmak ve TEB markasına uluslararası bir açılım sağlamaktır. 
BNP Paribas ile güç birliğinin ve TEB’in dünyaya açılmasının önemli bir göstergesi olarak TEB, BNP Paribas’ın 60 ülkede ve 100’den fazla noktada kurulu olan Trade Center’lar (ticaret merkezleri) ağına dahil olmuştur. Türkiye’de İstanbul, İzmir ve Adana’da açılan Trade Center’lar, dış ticaret konusunda danışmanlık ve bankacılık desteği vermekte ve müşterilerine uluslararası bir açılım sağlamaktadır. Ayrıca, bu ortaklık ile TEB, Türk müteşebbislerin yoğun olarak faaliyet gösterdiği ve BNP Paribas’ın güçlü olduğu ülkelerde Türk Masaları kurmaya başlamıştır.

TEB, BNP Paribas ile gerçekleştirilen ortaklığın ardından, kurumsal, ticari ve özel bankacılık alanlarındaki uzmanlığını bireysel bankacılık, işletme bankacılığı ve KOBİ Bankacılığı alanlarına da taşımıştır.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Bankacılık

Firma web sitesi: www.teb.com.trTEB - Türk Ekonomi Bankası İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 84
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Financial Instituitons&Country Risks Asst. Manage İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Financial Instituitons&Country Risks Asst. ManageTEB - Türk Ekonomi Bankası
University degree from Industrial or Management Engineering / Economics / International Relations departments At least three years experience in Correspondent Banking / Corporate Credits (preferably Correspondent Banking),Fluent both in spoken and written English, Good knowledge of trade finance and derivative products, Experience in analysing financial institutions, Advanced practical experience in all MS Office Applications (esp. in Excel and PowerPoint). Acquaintance with macros is a plus,Ability to work as a team member, Strong analytical thinking, problem solving and reporting skills ,Ability to plan and manage multiple priority tasks simultaneously,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Makam Şoförü İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Makam ŞoförüTEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB Holding A.Ş.’de görev almak üzere aşağıdaki niteliklere sahip Makam Şoförü arıyoruz: •En az 5 yıl makam şoförlüğü yapmış,•Prezentabl•Diksiyonu düzgün •En az lise mezunu•Avrupa yakasında ikamet eden•Askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Compensation and Benefits Assistant Manager İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Compensation and Benefits Assistant ManagerTEB - Türk Ekonomi Bankası
University degree Minimum 3 years of compensation and benefits experience (preferably in banking sector)Preferably experienced in expatriate operations Fluent Turkish and English, spoken and written Efficient use of Microsoft Office programs Strong analytical and influencing skills Enthusiastic team player, Result-oriented.   Strong quantitative and analytical skills, Creative
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Aktif Satış Temsilcisi Trabzon TEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış TemsilcisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamızın Bireysel Ürünler Aktif Satış Ekibinde görev yapacak Trabzon ilinde ikamet eden, kredi kartı satışında görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz.Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek, Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Üniversite, Meslek Yüksek Okulu veya Lise mezunu, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Tercihen saha satış tecrübesine sahip, Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan. adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Stajyer İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
StajyerTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız Genel Müdürlük bünyesinde 2018-2019 eğitim dönemi içerisinde zorunlu staj kapsamında istihdam edilecek  Ticaret Meslek Lisesi stajyerleri aranmaktadır.Önyazınızda hangi günler gelebileceğinizi belirtmenizi rica ederiz.
Stajyer        İlan Detayı
Bilgi Teknolojileri Yazılım Uzmanı İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Bilgi Teknolojileri Yazılım UzmanıTEB - Türk Ekonomi Bankası
•Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği veya ilgili bölümlerinden mezun,•Java, JavaEE, PL/SQL ve Oracle konularında bilgi ve tecrübe sahibi,•İlişkisel veri tabanı ve veri tabanı modelleme konularına hakim,•Tercihen bankacılık sektöründe ve bankacılık ürünleri konusunda bilgi ve deneyim sahibi,•Takım çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli, değişime ve öğrenmeye istekli,•Sorumluluk sahibi, proaktif ve sonuç odaklı, •Analitik düşünme ve problem çözme yetkinliğine sahip,•İyi derecede İngilizce bilen, •Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgi Teknolojileri İş Analisti İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Bilgi Teknolojileri İş AnalistiTEB - Türk Ekonomi Bankası
·         Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, Matematik Mühendisliği, MIS ve benzeri bölümlerinden mezun,·         Bankacılık, Finans sektöründe 0-5 yıl arası analiz tecrübesine sahip,·         İyi derecede İngilizce bilen,·         MS Office (MS Project ve MS Visio dahil) uygulamalarına hakim ve SQL konusunda bilgi sahibi·         İletişim kabiliyeti yüksek,·         Analitik düşünme yeteneği olan,·         Yeni teknolojileri takip eden ve öğrenmeye istekli,·         Takım çalışmasına uyumlu, yeniliklere açık, enerjisi ve kişisel motivasyonu yüksek, sorumluluk sahibi ve disiplinli,·         Müşteri odaklı, yüksek düzeyde ikna/ifade ve iletişim yönü güçlü·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Destek Hizmet. Verimlilik Yöneticisi İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Destek Hizmet. Verimlilik YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
·         Üniversitelerin Endüstri / İşletme Mühendisliği ve benzeri Bölümlerinden mezun·         Finans sektöründe sözleşme, bütçe, satın alma alanlarından biri veya birkaçında  Yönetici Yardımcısı pozisyonu için en az 3 yıl, Yönetici pozisyonu için en az 5 yıl  iş deneyimine sahip·         Analitik düşünme ve karar verebilme yeteneğine sahip,.         Sözlü ve yazılı iletişim becerisi güçlü·         İleri seviyede İngilizce bilen·         MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen·         Bütçeleme ve raporlamalar konusunda deneyimli·         Problem çözme, sorgulama yönü kuvvetli·         Yoğun iş ortamına adapte olabilecek·         Takım çalışmasına yatkın olduğu gibi gerektiğinde bireysel çalışmalarda da verimli sonuçlar elde edebilen·         Yönetim ve organizasyon yeteneğine sahip·         adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Aktif Satış Temsilcisi İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış TemsilcisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış Ekibimizde görevlendirilmek üzere takim arkadaşları arıyoruz.. Sahada Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek,Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Tercihen Üniversite mezunu, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Tercihen saha satış tecrübesine sahip, Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan, Tüm adaylara başvuruları için teşekkür ederiz. Ancak sadecepozisyona uygun olduğu düşünülen adaylarla irtibata geçilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Şube Asistanı İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Şube AsistanıTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız bünyesinde İstanbul Avrupa yakasında görev alabilecek aşağıdaki niteliklere sahip,Şube Asistanıarıyoruz.En az lise mezunu, MS Office programlarına hakim, Türkiye İş Kurumuna Kayıtlı ve yasa gereği engelli kapsamında değerlendirilebilecek,Engellilik derecesi %40 ve üzeri olan, Engel durumu aktif çalışmasına engel olmayan, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Avukat İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
AvukatTEB - Türk Ekonomi Bankası
Hukuk Fakültesi mezunu (tercihen yüksek lisans derecesine sahip), Tercihen İngilizce bilen, Organizasyon ve iletişim becerisi ileri düzeyde, takım çalışmasına yatkın, İş sorumluluğu duygusu yüksek, Banka hukuk müşavirliklerinin Hukuki Danışmanlık ve/veya  Dava Takibi bölümlerinde en az 2 yıl görev yapmış ve toplam olarak en az 5 yıl deneyime sahip,Bankacılık Hukuku, Tüketici Hukuku, Borçlar Hukuku, Ticaret Hukuku alanında uygulama deneyimine ve bilgi birikimine sahip, dava tecrübesi olan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bireysel Müşteri İlişkileri Yönetici / Yardımcısı İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Bireysel Müşteri İlişkileri Yönetici / YardımcısıTEB - Türk Ekonomi Bankası
Anadolu 1 Bölgesi için Bireysel Müşteri İlişkileri Yöneticisi /Yönetici Yardımcısı unvanı ile görevlendirmek üzere;Bireysel bankacılık ürün ve hizmetleri hakkında bilgi sahibi olan, Portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde (Yöneticiler için en az 5 yıl, Yönetici Yardımcısı için en az 2 yıl) deneyimliSPK lisansı olan, Müşteri ilişkilerinde güçlü ve kaliteli hizmet anlayışına sahip, Yenilikçi, yaratıcı ve iletişimi güçlü, Piyasaları takip eden, müşteri kazanımında etkin, Satış ve sonuç odaklı çalışabilen En az yüksekokul mezunu olan, takım arkadaşlarının başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
KOBİ Müşteri İlişkileri Yöneticisi İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
KOBİ Müşteri İlişkileri YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız bünyesinde, İstanbul Anadolu Yakası Şubelerinde görev alabilecek aşağıdaki niteliklere sahip, 2,5 ile 50 mio TL arasında cirolu müşterileri yönetecek ve aynı kriterlerde yeni müşteri edinecek, KOBİ Müşteri İlişkileri Yöneticisi arıyoruz.Mali analiz, kredi değerlendirme, dış ticaret ve finansmanı konularında bilgili,Yönetici Pozisyonu için KOBİ portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde min 5 yıl deneyimli,SPK belgesi olan (Zorunlu) Satış yetkinliği yüksek, hedef odaklı çalışabilen, Risk yönetiminde deneyimli, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen, Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerine sahip, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
KOBİ Müşteri İlişkileri Yöneticisi Kocaeli TEB - Türk Ekonomi Bankası
KOBİ Müşteri İlişkileri YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız bünyesinde Kocaeli Gebze'de görev alabilecek aşağıdaki niteliklere sahip,  2.5 ile 50 mio TL arasında cirolu müşterileri yönetecek ve aynı kriterlerde yeni müşteri edinecek, KOBİ Müşteri İlişkileri Yöneticisi arıyoruz.Mali analiz, kredi değerlendirme, dış ticaret ve finansmanı konularında bilgili,Üniversitelerin İşletme, İktisat veya eşdeğer bölümlerinden mezun, Satış yetkinliği yüksek, hedef odaklı çalışabilen, Risk yönetiminde deneyimli, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen, Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerine sahip, Min. SPK Temel Düzey Lisansına sahip adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İşletme Müşteri İlişkileri Yöneticisi/ Yön. Yard. İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
İşletme Müşteri İlişkileri Yöneticisi/ Yön. Yard.TEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız bünyesinde, İstanbul Anadolu Yakasında çalışabilecek, 0 - 2,5 mio TL arasında cirolu müşterileri yönetecek ve aynı kriterlerde yeni müşteri edinecek , İşletme Müşteri İlişkileri Yöneticisi / Yönetici Yardımcısı unvanı ile görevlendirilmek üzere;Mali Analiz ve kredi değerlendirme konularında bilgi sahibi, Yönetici unvanı için belirtilen segmentte en az 5 yıl çalışma tecrübesi olan,SPK belgesi olan (Zorunlu) Portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde tecrübeli, Üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen Analitik düşünce yapısı ve etkin iletişim becerilerinde kuvvetli Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli,  adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Yıldız Müşteri İlişkileri Yöneticisi İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Yıldız Müşteri İlişkileri YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Anadolu 1 Bölgesinde Yıldız Müşteri İlişkileri kadrosunda görevlendirilmek üzere;Üst gelir grubu müşterilerine hizmet vermiş, bu alanda tecrübesi olan, SPK lisansı olan (Zorunlu) Bireysel Bankacılık ürün ve hizmetleri konusunda bilgi sahibi ve deneyimli, Sermaye piyasası araçları ve yatırım ürünleri konusunda bilgi sahibi, Piyasaları takip eden, Satış ve sonuç odaklı çalışan, adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
KOBİ Müşteri İlişkileri Yöneticisi İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
KOBİ Müşteri İlişkileri YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız bünyesinde Anadolu yakasında görev alabilecek aşağıdaki niteliklere sahip, 2,5 ile 50 mio TL arasında cirolu müşterileri yönetecek ve aynı kriterlerde yeni müşteri edinecek, KOBİ Müşteri İlişkileri Yöneticisi arıyoruz.Mali analiz, kredi değerlendirme, dış ticaret ve finansmanı konularında bilgili,Yönetici Pozisyonu için KOBİ portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde min 5 yıl deneyimli,SPK belgesi olan (Zorunlu) Satış yetkinliği yüksek, hedef odaklı çalışabilen, Risk yönetiminde deneyimli, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen, Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerine sahip, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SEFAKÖY HALKALI CD. KOBİ MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
SEFAKÖY HALKALI CD. KOBİ MÜŞTERİ İLİŞKİLERİTEB - Türk Ekonomi Bankası
Sefaköy Halkalı Caddesi Şubemiz'de KOBİ Müşteri İlişkileri Yöneticisi unvanı ile görevlendirmek üzere;Üniversitelerin işletme, iktisat veya eşdeğer bölümlerinden mezun, Portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde deneyimli, Mali analiz, kredi değerlendirme, dış ticaret ve finansmanı konularında bilgili,Yenilikçi, yaratıcı ve iletişimi güçlü, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen, Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerine sahip, Min. SPK Temel Düzey Lisansına sahip takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
KOBİ (+) MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİCİSİ İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
KOBİ (+) MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİCİSİTEB - Türk Ekonomi Bankası
Güneşli Şubemiz'de KOBİ (+) Müşteri İlişkileri Yöneticisi unvanı ile görevlendirmek üzere;Üniversitelerin işletme, iktisat veya eşdeğer bölümlerinden mezun, Portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde deneyimli, Mali analiz, kredi değerlendirme, dış ticaret ve finansmanı konularında bilgili,Yenilikçi, yaratıcı ve iletişimi güçlü, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen, Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerine sahip, Min. SPK Temel Düzey Lisansına sahip takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Aktif Satış Temsilcisi Ordu TEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış TemsilcisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamızın Bireysel Ürünler Aktif Satış Ekibinde görev yapacak Ordu ilinde ikamet eden, kredi kartı satışında görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz.Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek, Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Üniversite veya Meslek Yüksek Okulu mezunu, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Tercihen saha satış tecrübesine sahip, Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan. adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Aktif Satış Temsilcisi-Çorum Şb Çorum TEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış Temsilcisi-Çorum ŞbTEB - Türk Ekonomi Bankası
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Tercüman İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
TercümanTEB - Türk Ekonomi Bankası
· Üniversitelerin Mütercim-Tercümanlık ya da Yabancı Diller Fakültesinden mezun,· Tercihen Ekonomi-Finans alanında yazılı ve sözlü (ardıl ve simultane) çeviride en az 3 yıl deneyimi olan,· İngilizce ve Fransızcaya anadili düzeyinde yazılı-sözlü hakim,· İnsan ilişkilerinde başarılı,· Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İç Kontrol ve Uyum Yetkilisi İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
İç Kontrol ve Uyum YetkilisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Üniversitelerin İşletme, Ekonomi, Hukuk gibi bölümlerinden mezun Minimum 2 yıl iş deneyimine sahip (tercihen yasal dökümantasyon inceleme, kontrol deneyimi olan)İleri seviyede İngilizce dil bilgisine sahip Analitik yönü güçlü, iletişim odaklı, zaman yönetiminde başarılı Hizmet anlayışına önem veren Microsoft office programlarını iyi derecede kullanabilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Sultangazi Şubesi İşletme Müşteri İlişkileri İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Sultangazi Şubesi İşletme Müşteri İlişkileriTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bahçeşehir Şubemizde İşletme Müşteri İlişkileri Yönetici Yardımcısı / Yetkilisi unvanı ile görevlendirmek üzere;Mali Analiz ve kredi değerlendirme konularında bilgi sahibi Portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde tecrübeli Üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerinde kuvvetli Min. SPK Temel Düzey Lisansına sahip  adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
AKTİF SATIŞ TEMSİLCİSİ-SAMSUN Samsun TEB - Türk Ekonomi Bankası
AKTİF SATIŞ TEMSİLCİSİ-SAMSUNTEB - Türk Ekonomi Bankası
Samsun ilindeki Direkt Satış Ofisimiz için, sahada kredi kartı satışında görevlendirilmek üzere,  Sahada Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek,Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Minimum lise mezunu, 26 Yaşını aşmamış, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Tercihen saha satış tecrübesine sahip, Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan,  Tüm adaylara başvuruları için teşekkür ederiz. Ancak sadecepozisyona uygun olduğu düşünülen adaylarla irtibata geçilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kurumsal Krediler İzleme Yöneticisi İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Kurumsal Krediler İzleme YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
- Lisans mezunu,- Raporlama yapabilecek ve sunum hazırlayabilecek düzeyde MS Excel (bağımsız formülasyon kurabilen, istatistiksel ve finansal formül kullanan) ve MS Powerpoint uygulamalarını çok iyi kullanan,- Krediler Konusunda temel kavramlara hakim,- Risk nosyonu gelişmiş,- İngilizceyi çok iyi derecede bilen (özellikle Bankacılık ile ilgili İngilizce terminolojisine hakim),- Business Objects raporlama aracına hakim,- Tercihen İç kontrol / Teftiş / Krediler alanlarında deneyim sahibi,- Dinamik yapıda çalışmaya yatkın,- Analitik düşünebilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal Krediler Tahsis Yöneticisi İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Kurumsal Krediler Tahsis YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
-Minumum 5 yıl ve üzeri deneyimli.-Çok İyi derecede ingilizce bilgisi olan (sözlü ve yazılı)-İngilizce prezentasyon yapabilen , sözlü iletişim becerileri gelişmiş,-Sorumluluk alma isteği yüksek, analitik düşünebilen,-Bankamızı temsil kabiliyeti yüksek,-Şube ile olan ilişkileri ve iletişimi başarılı olarak yürütebilecek,-Finansal tablo analizi ve  yorumlaması konusuna hakim, adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal Firmalar Kredi Analiz Yöneticisi İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Kurumsal Firmalar Kredi Analiz YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankaların Kurumsal Kredi Tahsis veya Mali Analiz Departmanlarında minimum 5 yıl deneyimliÇok iyi derecede İngilizce bilen Microsoft Office Programlarını (Word, Excel, PowerPoint) çok iyi kullanabilen,Analitik düşünce yapısına sahip ve iletişim gücü yüksek, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,  adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal Krediler Tahsis Yetkilisi İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Kurumsal Krediler Tahsis YetkilisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
·         Üniversitelerin İktisadi İdari Bilimler veya Mühendislik Fakültelerinden mezun,·         Bankacılık alanında kariyer yapmayı hedefleyen,·         Tercihen bankacılık alanında max. 2 yıl deneyimli·         Çok iyi derecede İngilizce bilen,(sözlü ve yazılı)·         Microsoft Office programlarını (Excel, Powerpoint) çok iyi kullanabilen,·         Analitik yönü güçlü,·         İletişim yönü kuvvetli,·         Sunum yapma konusunda yetkin,·         Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TEB FAKTORING - FON YÖNETİMİ YÖNETİCİ YARDIMCISI İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB FAKTORING - FON YÖNETİMİ YÖNETİCİ YARDIMCISITEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB Faktoring AŞ'de görev alacak, aşağıdaki niteliklere sahip Fon Yönetimi Yönetici Yardımcısı arıyoruz:Tercihen banka veya faktoring şirketlerinde fon yönetimi alanında 3-4 yıl deneyimliHazine işlemleri konusunda deneyimli, Üniversite mezunu, İyi derece İngilizce bilen, Analitik, Yaratıcı, İletişimi güçlü, Erkek adaylarda askerliğini yapmış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Aktif Satış Temsilcisi Denizli, Manisa... TEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış TemsilcisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış ekibimizde görevlendirilmek üzere takım arkadaşları arıyoruz..Sahada kredi kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek,Muğla,Uşak,Denizli,Afyon illerinden birinde ikamet eden, Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Tercihen üniversite mezunu, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Tercihen saha satış tecrübesine sahip, Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bireysel Müşteri İlişkileri Yöneticisi /Yön. Yard. Kocaeli, Sakarya... TEB - Türk Ekonomi Bankası
Bireysel Müşteri İlişkileri Yöneticisi /Yön. Yard.TEB - Türk Ekonomi Bankası
Anadolu 2 Bölgesi için Bireysel Müşteri İlişkileri Yöneticisi /Yönetici Yardımcısı unvanı ile görevlendirmek üzere;Bireysel bankacılık ürün ve hizmetleri hakkında bilgi sahibi olan, Portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde (Yöneticiler için en az 5 yıl, Yönetici Yardımcısı için en az 2 yıl) deneyimliSPK lisansı olan, Müşteri ilişkilerinde güçlü ve kaliteli hizmet anlayışına sahip, Yenilikçi, yaratıcı ve iletişimi güçlü, Piyasaları takip eden, müşteri kazanımında etkin, Satış ve sonuç odaklı çalışabilen En az yüksekokul mezunu olan, takım arkadaşlarının başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Aktif Satış Temsilcisi İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış TemsilcisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış Ekibimizde görevlendirilmek üzere takim arkadaşları arıyoruz.. Sahada Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek,Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Tercihen Üniversite mezunu, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Tercihen saha satış tecrübesine sahip, Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan, Tüm adaylara başvuruları için teşekkür ederiz. Ancak sadecepozisyona uygun olduğu düşünülen adaylarla irtibata geçilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
YILDIZ MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİCİ & YÖN. YARD. İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
YILDIZ MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİCİ & YÖN. YARD.TEB - Türk Ekonomi Bankası
Avrupa 1 Bölgesinde Yıldız Müşteri İlişkileri kadrosunda görevlendirilmek üzere;Üst gelir grubu müşterilerine hizmet vermiş, bu alanda tecrübesi olan, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden SPK lisansı olan (Zorunlu) Bireysel Bankacılık ürün ve hizmetleri konusunda bilgi sahibi ve deneyimli, Sermaye piyasası araçları ve yatırım ürünleri konusunda bilgi sahibi, Piyasaları takip eden, Satış ve sonuç odaklı çalışan, adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İŞLETME MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİCİ & YÖN. YRD. İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
İŞLETME MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİCİ & YÖN. YRD.TEB - Türk Ekonomi Bankası
GENEL NİTELİKLERBankamız bünyesi, İstanbul Avrupa Yakasında çalışabilecek, 0 - 2,5 mio TL arasında cirolu müşterileri yönetecek ve aynı kriterlerde yeni müşteri edinecek , İşletme Müşteri İlişkileri Yöneticisi / Yönetici Yardımcısı unvanı ile görevlendirilmek üzere;Mali Analiz ve kredi değerlendirme konularında bilgi sahibi, Yönetici unvanı için belirtilen segmentte en az 5 yıl çalışma tecrübesi olan,SPK belgesi olan (Zorunlu) Portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde tecrübeli, Üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen Analitik düşünce yapısı ve etkin iletişim becerilerinde kuvvetli Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli,  Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kobi Müşteri İlişkileri Yönetici / Yönetici Yard. İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Kobi Müşteri İlişkileri Yönetici / Yönetici Yard.TEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız bünyesinde Avrupa yakasında görev alabilecek aşağıdaki niteliklere sahip, 2,5 ile 50 mio TL arasında cirolu müşterileri yönetecek ve aynı kriterlerde yeni müşteri edinecek, KOBİ Müşteri İlişkileri Yöneticisi arıyoruz.Mali analiz, kredi değerlendirme, dış ticaret ve finansmanı konularında bilgili,Yönetici Pozisyonu için KOBİ portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde min 5 yıl deneyimli,SPK belgesi olan (Zorunlu) Satış yetkinliği yüksek, hedef odaklı çalışabilen, Risk yönetiminde deneyimli, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen, Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerine sahip, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
YATIRM/Corporate Finance Assistant Manager/Manager İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
YATIRM/Corporate Finance Assistant Manager/ManagerTEB - Türk Ekonomi Bankası
• Bachelor's degree in Business Administration, Economy, Statistics, Econometrics, Mathematics, Engineering or related other fields from reputable universities• Level III CMB License is a preferred• Master’s degree and/or other professional degrees (e.g. CFA, SMM) is a plus,• Min. 5 years of relevant experience for Managers, Min. 3 years  of relevant experience for Assistant Managers• Deep experience in M&A, privatization and restructuring projects is a must• Strong and solid knowledge in offering, issuance and marketing dynamics of Debt Capital Markets and Equity Capital Markets products, experience with other Capital Markets related projects (tender call, delisting, squeeze out, capital increase, etc.) and familiarity with CMB and BIST regulations and conducts is a plus• Advanced modeling and valuation skills backed by strong financial analysis capability and advanced level Excel usage• Advanced presentation skills backed by high level Power Point usage• Ability to work in a multi-task environment, self-driven with strong desire for taking initiative with a long term perspective of adding value to the team and quickly complete detailed analysis with a high degree of accuracy• Required to have strong analytical, quantitative and presentation skills• Excellent written/verbal communication and reporting skills in Turkish and English,• Client focused, solution oriented and deal centric to ensure high quality service with a flawless work ethic,• Has advanced knowledge of financial terms and principles,• No military obligation (or suspension for a minimum of 2 years) for male candidates,• Stamina to work long hours,• Directly reporting to the Department Head.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Lİse Stajyeri İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Lİse StajyeriTEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB Faktoring A.Ş. için 2018-2019 dönemi içerisinde zorunlu staj kapsamında istihdam edilecek Meslek ve Ticaret Lisesistajyerleri arıyoruz.Şirketimizin Genel Müdürlüğü Gayrettepe'de bulunmakta olup, servis imkanımız mevcuttur.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TEB Arval-Remarketing Reporting Assistant Manager İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB Arval-Remarketing Reporting Assistant ManagerTEB - Türk Ekonomi Bankası
University graduate preferred Minimum 2 years experience within the Automotive business and preferably in used car sales. (4 years for Manager)Strong knowledge of Windows, MS Office (Word, Excel, PowerPoint).English speaker preferred Strong result and client driven approachGood oral and written communication skills.Strong people management skills and team playerStrong Ethic
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mevzuat ve Etik Yöneticisi İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Mevzuat ve Etik YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankaların Mevzuat & Hukuk Danışmanlık, Teftiş, İç Kontrol bölümlerinde veya Dış Denetim firmalarında en az 4 yıl deneyim sahibi,Mevzuat takibini ve araştırmayı seven, Çok iyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilen, Ekip çalışmasına yatkın, Sözlü ve yazılı iletişimi, sunum becerileri kuvvetli, Analitik muhakeme kapasitesine sahip, Zaman yönetimi ve iş takibinde etkin, Askerliğini tamamlamış, Tercihen SPK lisanslarına (Düzey 3, Türev Araçlar) sahip
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Network Administration Specialist İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Network Administration SpecialistTEB - Türk Ekonomi Bankası
We are looking for  Engineer who is willing to expert in the area of “Network Administration” and would like to be part of a team who is maintaining the network infrastucture of a 500+ branch bank.BS or MS in Electronics, Communication, Computer Science or related engineering disciplines. Good team player, result oriented attitude and analytical mind. Being dynamic and competent with busy work schedules. Passionate about new Technologies with a real keen interest to learn and developing skills.Outstanding organizational, interpersonal and communication skills.Good command of written and spoken English.  Mandotory:Male candidates should have no military obligations.  Preferably:Network Knowledge Cisco Certification SQL Knowledge Linux Knowledge Networking Programming Knowledge Open Source Knowledge ISP experience Automation Knowledge SDN/NFV Knowledge
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Operasyon Yöneticisi/Yönetmeni İstanbul(Avr.) TEB FİNANSMAN A.Ş.
Operasyon Yöneticisi/YönetmeniTEB FİNANSMAN A.Ş.
• Operasyonel konularda deneyimli,• Takım çalışmasına uygun,• Esnek çalışma saatleri ve işlemler için belirlenen süreler dahilinde çalışabilecek,• Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun,• İyi derecede İngilizce bilen,• Tercihen 5-10 sene arasında bir bankaya da finans kurumunun şube, operasyon, uyum,iç kontrol departmanlarından en az birinde çalışmış nitelikte çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
KOBİ Müşteri İlişkileri Yöneticisi Ankara TEB - Türk Ekonomi Bankası
KOBİ Müşteri İlişkileri YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız bünyesinde Ankara ilinde görev alabilecek aşağıdaki niteliklere sahip, müşteri yönetimi ve yeni müşteri edinimi konusunda deneyimli, KOBİ Müşteri İlişkileri Yöneticisi arıyoruz.Mali analiz, kredi değerlendirme, dış ticaret ve finansmanı konularında bilgili,Üniversitelerin İşletme, İktisat veya eşdeğer bölümlerinden mezun, Satış yetkinliği yüksek, hedef odaklı çalışabilen, Risk yönetiminde deneyimli, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen, Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerine sahip, Min. SPK Temel Düzey Lisansına sahip adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bireysel Müşteri İlişkileri Yöneticisi Ankara TEB - Türk Ekonomi Bankası
Bireysel Müşteri İlişkileri YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız bünyesinde Ankara ilinde görev alabilecek aşağıdaki niteliklere sahip, Bireysel Müşteri İlişkileri Yöneticisi, Yönetici Yardımcısı arıyoruz.Yönetici Yardımcısı pozisyonu için Bireysel portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde min 2 yıl deneyimli,Yönetici pozisyonu için Bireysel portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde min 5 yıl deneyimli,SPK belgesi olan, Üniversitelerin İşletme, İktisat veya eşdeğer bölümlerinden mezun, Satış yetkinliği yüksek, hedef odaklı çalışabilen, Risk yönetiminde deneyimli, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen, Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerine sahip,Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Dijital Pazarlama Yönetici Yardımcısı İstanbul(Avr.) TEB FİNANSMAN A.Ş.
Dijital Pazarlama Yönetici YardımcısıTEB FİNANSMAN A.Ş.
2-3 years of experience in digital marketing Knowledge of SEO fundamentals and experience in Google AdWords, Facebook Ads and Google AnalyticsAnalytical thinking Strong interpersonal and communications skills Team player, fast learner Willingness to work in a fast-paced environment Willing and eager to develop a career in marketing, especially in digital marketingGood level of PowerPoint and Excel Good level of English University Degree in a related field Experience in working in a multinational organization is an asset
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Network Teknik Destek Uzmanı İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Network Teknik Destek UzmanıTEB - Türk Ekonomi Bankası
Veri iletişim ağları altyapısını işleten teknik destek ekibinin bir parçası olmak isteyen, Network Operasyonları alanında uzman olmaya istekli “Network Teknik Destek Uzmanı” takım arkadaşı aramaktayız. Üniversitelerin ilgili lisans yada ön lisans bölümlerinden mezun, Teknik dokümanları takip edebilecek seviyede İngilizce bilgisine sahip, Tercihen büyük ölçekli LAN/WAN/WLAN kurulumu ve işletimi aşamalarında görev almış,Tercihen Routing, Switching ve NAC konularında tecrübeli, Tercihen ağ yönetimi ve operasyonlarında deneyimli, Sorumluluk sahibi, Gelişime ve yeni teknolojileri öğrenmeye açık, Güçlü iletişim becerisi olan, Takım çalışmasına yatkın, sonuç odaklı ve analitik düşünebilen, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlik yükümlülüğü bulunmayan, 30 yaşından küçük, ISP deneyimi ve saha desteği vermiş olmak artı özellik olarak tercih edilir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
AKTİF SATIŞ TEMSİLCİSİ-ANKARA Ankara TEB - Türk Ekonomi Bankası
AKTİF SATIŞ TEMSİLCİSİ-ANKARATEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış Ekibimiz için, sahada kredi kartı satışında görevlendirilmek üzere,  Sahada Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek,Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Tercihen saha satış tecrübesine sahip, Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
DİREKT SATIŞ TEMSİLCİSİ-ANKARA Ankara TEB - Türk Ekonomi Bankası
DİREKT SATIŞ TEMSİLCİSİ-ANKARATEB - Türk Ekonomi Bankası
Direkt Satış Ekibimiz için, sahada kredi kartı satışında görevlendirilmek üzere,  Sahada Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek,Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Tercihen saha satış tecrübesine sahip, Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Stajyer İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
StajyerTEB - Türk Ekonomi Bankası
Dünya ve Avrupa'nın Tüketici Finansmanı konusunda önde gelen gruplarından BNPP Personal Finance ‘ın Türkiye'deki ilişkili kuruluşu olan TEB Finansman A.Ş.'nin Genel Müdürlük İnsan Kaynakları, Hukuk, Muhasebe Departmanı kadrosunda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahipSTAJYER arayışımız bulunmaktadır.Zorunlu stajı olan lise,lisans veya ön lisans öğrencisi,Gelişime açık MS Office programlarına hakim Takım çalışmasına uyumlu ve insan ilişkileri güçlü adayların başvurularını bekliyoruz.Şirketimizin Genel Müdürlüğü Gayrettepe'de bulunmakta olup, servis imkanımız mevcuttur.Not:  Lütfen hangi departmanda staj yapmak istediğinizi ve hangi dönemlerde staj yapabileceğinizi belirtiniz.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Değişim ve Dijitalleşme Yöneticisi İstanbul(Avr.) TEB FİNANSMAN A.Ş.
Değişim ve Dijitalleşme YöneticisiTEB FİNANSMAN A.Ş.
We are looking for digitalization Project Manager who will;Within the framework of the entity policy and within the context of the Rules and guidelines, development plan, annual budget and the processes and policies setup by the Group; face on several major digital transformation programs to secure the right advancement of each major project and to manage the better appropriation by different departments & work groups:At least 5 years of experience in relevant area, preferable in Banking/finance sectorHave University degreeExpert Level English skills French is an advantageHave Strong IT skills, good interpersonal skills, experience in project management and ability to manage transversal projectsAbility to influence others, to coach for change, have strategic view/agility, is good in establishing clear direction, well-planned and organized
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Operasyonel Risk ve Kontrol Yönetici Yardımcısı İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Operasyonel Risk ve Kontrol Yönetici YardımcısıTEB - Türk Ekonomi Bankası
-  Üniversitelerin 4 yıllık  bölümlerinden (tercihen İşletme, İktisat, Ekonometri, İstatistik vb) mezun,-  Bankaların Teftiş, İç kontrol veya Operasyonel Risk alanlarında ya da dış denetim firmalarında 2-5 yıl deneyim sahibi-  İyi derecede sözlü ve yazılı profesyonel İngilizce bilgisine sahip-  Operasyonel risk çerçevesi hakkında bilgi ve farkındalığı olan,-  Analitik düşünme, sorgulayıcı bakış açısına sahip, takım çalışmasına yatkın,-  MS Office uygulamalarına hakimadayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
KNOW YOUR PROCESS ASS. MANAGER/MANAGER İstanbul(Avr.) TEB FİNANSMAN A.Ş.
KNOW YOUR PROCESS ASS. MANAGER/MANAGERTEB FİNANSMAN A.Ş.
Bachelor's degree in Business Administration, Economics or related departments of Reputable universitiesAt least 2 years of compliance and internal control experience. Familiarity with Financial Security, International Financial Sanctions, Anti Money Laundering policies/standards and Know-Your-Customer processes Excellent command of English (both verbal and written) Excellent MS Office skills (in particular Excel and PowerPoint) Analysis and decision making skills Team worker and problem solver Experienced in financial sectors such as banking, insurance or personal financeNo travel restrictions inland or abroad Male candidates must have fulfilled or postponed their military service obligations.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Müfettiş İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
MüfettişTEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB Yatırım Menkul Değerler A.Ş. 'de görev almak üzere aşağıdaki niteliklere sahip “Müfettiş” arıyoruz.• Aracı kurumların tabi olduğu mevzuata vakıf olmak;• En az 4 yıllık lisans mezunu olmak;• Sermaye piyasaları, muhasebe, vergi, banka ve kambiyo, işletme analizi, organizasyonu, denetimi veya hukuk konularında en az 7 yıllık mesleki deneyime sahip olmak;•İyi derecede İngilizce bilmek;•SPK Düzey 3 Lisansına sahip olmak;•Seyahat engeli olmamak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Tarım Müşteri İlişkileri Yetkilisi Kırıkkale TEB - Türk Ekonomi Bankası
Tarım Müşteri İlişkileri YetkilisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Kırıkkale Şubemize Tarım Müşteri İlişkileri Yetkili unvanı ile görevlendirmek üzere özellikleÜniversitelerin Ziraat Fakültelerinden yeni mezun, Banka sektöründe kariyer planı olan,Bankamızın hedef ve stratejileri doğrultusunda; tarım bankacılığı müşterilerine doğru ürünlerin satışının yapabilecek,Mevcut ve potansiyel tarım bankacılığı müşterilerine; Banka ve grup şirketleri ile ilgili danışmanlık hizmeti verebilecek,Üniversitelerin tercihen Ziraat Fakültesi bölümlerinden mezun, Tercihen Tarımsal krediler konusunda kamu veya özel sektörde tecrübeli, Müşteri ve satış odaklı düşünebilen, Hedef odaklı çalışabilecek, Tarım bankacılığı konusunda sektörel gelişmeleri takip eden, Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerinde kuvvetli, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TEB Faktoring Hukuk Müşaviri veya Müşavir Avukat İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB Faktoring Hukuk Müşaviri veya Müşavir AvukatTEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB Faktoring AŞ’de görev almak üzere Hukuk Müşaviri veya Müşavir Avukat aranmaktadır:Hukuk Fakültesi mezunu, Tercihen Faktoring sektöründe deneyimi olan, Hukuk Müşaviri pozisyonu için en az 7 Yıllık, Müşavir Avukat pozisyonu için en az 5 yıllık Avukatlık deneyimine sahip,İdari- Kanuni takibe intikal eden dosyaların yönetiminde deneyimliİyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip, Delegasyon ve koordinasyon becerisi yüksek,           Organizasyon ve iletişim becerisi ileri düzeyde, takım çalışmasına yatkın, analitik düşünebilen, stratejik değerlendirme ve strateji geliştirme becerisi olan, iş sorumluluğu duygusu yüksek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Engelli Şube Asistanı ( İZMİR ) İzmir TEB - Türk Ekonomi Bankası
Engelli Şube Asistanı ( İZMİR )TEB - Türk Ekonomi Bankası
İzmir ili içinde yer alan şubelerimizde değerlendirilmek üzere Şube Asistanı arıyoruz,En az lise mezunu, MS Office programlarına hakim, Türkiye İş Kurumuna Kayıtlı ve yasa gereği engelli kapsamında değerlendirilebilecek,Engellilik derecesi %40 ve üzeri olan, Engel durumu aktif çalışmasına engel olmayan, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın,Deneyimsiz adaylar için maksimum 26 yaş,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TEB Arval - Sigorta ve Hasar Yetkilisi İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB Arval - Sigorta ve Hasar YetkilisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Üniversite mezunu, Sigorta , hasar ve rücu işlemlerinde en az  2 yıl tecrübeli, Takip yeteneği güçlü, Müşteri memnuniyeti ve sonuç odaklı, İletişim yönü kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, MS Office ve özellikle iyi derecede excel bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kredi Riski Metodolojileri & Validasyon Yöneticisi İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Kredi Riski Metodolojileri & Validasyon YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
·         Lisans ve/veya Lisansüstü mezunu (tercihen üniversitelerin İşletme, Ekonomi, Ekonometri, İstatistik ve Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun)·         Yazılı ve sözlü ileri düzeyde İngilizce bilen,·         Kredi risk modelleme ve validasyon alanlarında Yönetici düzeyi için 5-7 yıl, Yönetici Yardımcısı düzeyi için 3-5 yıl deneyimli,·         MS Ofis uygulamalarına hakim (özellikle MS Excel), tercihen SAS, EViews ve R istatistik programı kullanabilen,·         Analitik düşünebilen,·         Takım çalışmasına yatkın,·         Araştırma ve kaynak taramasına yatkın·         Kendini geliştirmeye açıkadayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kobi Müşteri İlişkileri Yönetici / Yönetici Yard. Rize TEB - Türk Ekonomi Bankası
Kobi Müşteri İlişkileri Yönetici / Yönetici Yard.TEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız bünyesinde Rize ilinde görev alabilecek aşağıdaki niteliklere sahip, 2,5 ile 50 mio TL arasında cirolu müşterileri yönetecek ve aynı kriterlerde yeni müşteri edinecek, KOBİ Müşteri İlişkileri Yöneticisi arıyoruz.Mali analiz, kredi değerlendirme, dış ticaret ve finansmanı konularında bilgili,Yönetici Pozisyonu için KOBİ portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde min 5 yıl deneyimli,SPK belgesi olan (Zorunlu) Satış yetkinliği yüksek, hedef odaklı çalışabilen, Risk yönetiminde deneyimli, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen, Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerine sahip, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bireysel Kredi Operasyon Yetkilisi İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Bireysel Kredi Operasyon YetkilisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
İstanbul Dudullu’da bulunan Operasyon Merkezi’mizde Bireysel Krediler ve İpotek Operasyon Departmanı’ nda görev yapacak;•             Lisans / Önlisans Mezunu•             Çok İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce kulllanan•             MS Office programlarını (özellikle MS Excel) çok iyi derecede kullanabilen,•             İnsan ilişkileri güçlü, güler yüzlü ve kolay iletişim kurabilen,•             Ekip çalışmasına yatkın,•             Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen,•             Bankamız misyon ve vizyonuna uygun,•             İnsan odaklı, yeniliklere açık ve sürekli kendini geliştirme eğiliminde olanadayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kredi Operasyon Yetkilisi İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Kredi Operasyon YetkilisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Lisans mezunu Bankacılıkta max. 3 yıl deneyimli İleri derecede İngilizce bilen (Akıcı “konuşma, yazma, okuma, anlama”) - İngilizce raporlama yapacak ve İngilizce prosedür hazırlayacak seviyedeMS Excel’i iyi derecede bilen (Excelde tablo yapabilecek, verileri yorumlayabilecek seviyede)MS Powerpoint’i iyi derecede bilen ( Sunum hazırlayabilecek düzeyde ) Ekip çalışmasına yatkın Müşteri odaklı yaklaşıma sahip Öğrenmeye ve araştırmaya yatkın Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek Problem çözme ve karar alma becerisine sahip olan adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Destek Yetkilisi Ankara TEB FİNANSMAN A.Ş.
Satış Destek YetkilisiTEB FİNANSMAN A.Ş.
Dünya ve Avrupa'nın Tüketici Finansmanı konusunda önde gelen gruplarından BNPP Personal Finance‘ın Türkiye'deki ilişkili kuruluşu olan TEB Finansman A.Ş.'nin Satış kadrosunda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip Satış  Destek Yetkilisiaranmaktadır. En az lise mezunu, Ankara'da ikamet eden Perakende, Hızlı Tüketim veya  Otomotiv sektöründe müşteri ile bire bir satış tecrübesi olan,İkna kabiliyeti yüksek, Güçlü iletişim yeteneğine sahip, insan ilişkilerinde başarılı, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Aktif Satış Temsilcisi-GÜNEYDOĞU ANADOLU Diyarbakır, Gaziantep... TEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış Temsilcisi-GÜNEYDOĞU ANADOLUTEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış Ekibimizde görevlendirilmek üzere takim arkadaşları arıyoruz..Sahada Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek,Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Tercihen Üniversite mezunu, 28 Yaşını aşmamış, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Tercihen saha satış tecrübesine sahip, Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan,Tüm adaylara başvuruları için teşekkür ederiz. Ancak sadecepozisyona uygun olduğu düşünülen adaylarla irtibata geçilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TEB Arval-Araç Bakım & Lastik Hizmetleri Yetkilisi İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB Arval-Araç Bakım & Lastik Hizmetleri YetkilisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Tercihen Meslek Liseleri, Üniversite veya Yüksekokulların Otomotiv, Makine, Mekatronik vb. ilgili bölümlerinden mezun,Tercihen telefonda müşteri yönetimi deneyimi olan, Ön Muhasebe süreçlerine hâkim, Lastik operasyonu ve bakım arıza süreçlerine hâkim, Lastik değişim dönemlerinde, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, Önde gelen araç ve lastik markaları hakkında geniş teknik ve mekanik bilgi sahibi olan,Analitik yönü kuvvetli, öğrenmeye açık, koordinasyon becerisi yüksek, müşteri ve sonuç odaklı,Problem çözme, müşteri odaklılık ve iletişim yetkinlikleri gelişmiş, MS-Office programlarını etkin kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Sürücü ehliyeti olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Engelli Genel Başvuru İstanbul(Avr.), ... TEB - Türk Ekonomi Bankası
Engelli Genel BaşvuruTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamızda görev alacak, bankamız değerlerini benimseyip yaşatacak, enerjisi ve azmiyle farklılık yaratacak;Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı, Engellilik durumu raporunda en az %40 oranında belirtilen, İstanbul genelindeki şubelerde veya İstanbul Anadolu Yakası'nda bulunan Genel Müdürlük'te görev alacak,       adayların başvurularını bekliyoruz...
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Eskişehir TEB - Türk Ekonomi Bankası
Çağrı Merkezi Müşteri TemsilcisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Sektöründe öncü firmalardan biri olan Bankamızın,  Eskişehir'de yer alan, Çağrı Merkezi Departmanı,Telefon Şubesi Birimi'nde part-time görev almak üzere;Eskişehir'de ikamet eden, Üniversite öğrencisi, Part-Time 17:00-22:00 saat aralığında çalışabilecek. Satış yapabilen ve hedefli çalışabilecek, MS Office programlarını ve interneti kullanabilen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, stres toleransı yüksek, Diksiyonu düzgün, Müşteri odaklı çalışabilecek, ikna kabiliyeti yüksek, Değişime uyumlu, zaman planlaması yapabilen, İletişim becerisi yüksek ve sabırlı, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli,  adayların başvurularını bekliyoruz.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Tarım Bankacılığı Portföy Yöneticisi Burdur TEB - Türk Ekonomi Bankası
Tarım Bankacılığı Portföy YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bucak Şubemizde Tarım Müşteri İlişkileri Yöneticisi unvanı ile görevlendirmek üzere;Üniversitelerin   tercihen Ziraat Fakültesi bölümlerinden ,  Ziraat Mühendisliği ya da İşletme, İktisat ve eşdeğer bölümlerinden mezun, İktisat veya eşdeğer bölümlerinden mezun,Mali Analiz ve kredi değerlendirme konularında bilgi sahibi Portföy ve Müşteri İlişkileri yönetiminde deneyimli, Bölgesinde tarım portföyüne hakim, Tercihen Tarımsal krediler konusunda kamu veya özel sektörde tecrübeli, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın Müşteri ve satış odaklı düşünebilen Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerinde kuvvetli Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Operasyon Yöneticisi/Yönetmeni Tokat TEB - Türk Ekonomi Bankası
Operasyon Yöneticisi/YönetmeniTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamızın Tokat Şubesinde aşağıdaki niteliklere sahip Operasyon Yöneticisi pozisyonunda çalışabilecek takım arkadaşları arıyoruz.Şube Operasyon Yönetimi konusunda deneyimli, Bankacılık sektöründe Cari Hesaplar, Dış Ticaret, Bireysel ve Ticari Krediler konularında bilgi sahibi,Ekip yönetiminde başarılı, Takip, kontrol ve organizasyon yeteneği gelişmiş, Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, Satış Odaklı çalışabilen, Erkek adaylar için askerliğini yapmış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Makam Şoförü İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Makam ŞoförüTEB - Türk Ekonomi Bankası
Türk Ekonomi Bankası A.Ş.'de görev almak üzere aşağıdaki niteliklere sahip Makam Şoförü arıyoruz: •En az 3 yıl makam şoförlüğü yapmış,•Prezentabl•Diksiyonu düzgün •En az lise mezunu•Avrupa yakasında ikamet eden•Askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal Müşteri İlişkileri Yöneticisi İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Kurumsal Müşteri İlişkileri YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
İstanbul Avrupa Yakası’nda faaliyet gösteren Kurumsal Şubelerimiz için Kurumsal Müşteri İlişkileri Yöneticisi arayışındayız.Üniversitelerin İşletme, İktisat veya eşdeğer bölümlerinden mezun, Minimum 5 yıl bankacılık sektöründe, portföy yönetimi alanında (tercihen kurumsal çok uluslu firmalar portföy yönetimi konusunda) tecrübeli,İngilizceyi sözlü ve yazılı çok iyi düzeyde kullanabilen, Yenilikçi, yaratıcı ve iletişimi güçlü, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen, Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerine sahip Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal Müşteri İlişkileri Yönetici Yardımcısı İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Kurumsal Müşteri İlişkileri Yönetici YardımcısıTEB - Türk Ekonomi Bankası
Gayrettepe’de faaliyet gösteren Kurumsal Şubemiz için Kurumsal Müşteri İlişkileri Yönetici Yardımcısı arayışındayız.GENEL NİTELİKLERÜniversitelerin işletme, iktisat veya eşdeğer bölümlerinden mezun, Minimum 2 yıl bankacılık sektöründe, kurumsal portföy yönetimi alanında  tecrübeli,İngilizceyi sözlü ve yazılı çok iyi düzeyde kullanabilen, Yenilikçi, yaratıcı ve iletişimi güçlü, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen, Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerine sahip Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Aktif Satış Temsilcisi Antalya TEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış TemsilcisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış Ekibimiz için Antalya'da görevlendirilmek üzere, Sahada Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek,Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın,  Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Tedarik Kontrol Yöneticisi/Yönetici Yardımcısı İstanbul(Avr.), ... TEB - Türk Ekonomi Bankası
Tedarik Kontrol Yöneticisi/Yönetici YardımcısıTEB - Türk Ekonomi Bankası
4 yıllık Üniversite mezunu, tercihen, İktisat, İşletme, Mühendislik bölümü mezunu,Çok iyi derecede İngilizce bilgisi olan Tercihen; tedarik yönetimi ve satın alma konularında en az 3 yıl deneyimli Tercihen; kontrol ve/veya raporlama fonksiyonlarında görev yapmış Analitik düşünce yapısına sahip, detaycı Ekip arkadaşları ile uyumlu ve takım çalışmasına yatkın İletişimi güçlü ve iç müşteri beklentilerini analiz edebilen Sunum yeteneği ve proje yönetimi tecrübesi olan Sigara kullanmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Özel Bankacılık Pazarlama ve İletişim Yöneticisi İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Özel Bankacılık Pazarlama ve İletişim YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Genel Nitelikler: Üniversitelerin Ekonomi, İşletme, İletişim, Mühendislik bölümlerinden mezun, Tercihen finans sektöründe, pazarlama veya iletişim alanında minimum 5 yıl iş deneyimi olan,Çok iyi derecede İngilizce seviyesi olan ve ingilizceyi yazılı/sözlü olarak etkin kullanabilen,MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Yenilikçi bakış açısına, etkili iletişim becerilerine ve ekip çalışması ruhuna sahip, planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgi Teknolojileri Yazılım Uzmanı/Sorumlusu İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Bilgi Teknolojileri Yazılım Uzmanı/SorumlusuTEB - Türk Ekonomi Bankası
•Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği veya ilgili bölümlerinden mezun,•Java, JavaEE konularında bilgi ve tecrübe sahibi,•İlişkisel veri tabanı ve veri tabanı modelleme konularına hakim,•Tercihen bankacılık sektöründe ve bankacılık ürünleri konusunda bilgi ve deneyim sahibi,•Takım çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli, değişime ve öğrenmeye istekli,•Sorumluluk sahibi, proaktif ve sonuç odaklı,•Analitik düşünme ve problem çözme yetkinliğine sahip,•İyi derecede İngilizce bilen,•Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Garaj Amiri İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Garaj AmiriTEB - Türk Ekonomi Bankası
- Üniversitelerin Otomotiv, Lojistik vb. bölümlerinden mezun,- Garaj operasyonu, Filo ve ekip yönetimi konusunda min. 3 yıl tecrübeli, - Kurumsal firma deneyimi olan,- MS Office Programlarına hakim,- İnsan ilişkileri kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın,- Sonuç odaklı,- Yenilikçi, çözüm üreten ve gelişime açık,- Esnek çalışma saatlerine uyumlu,- Sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen,- Askerliğini tamamlamış adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Hizmetler (İdari İşler) Yöneticisi İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Genel Hizmetler (İdari İşler) YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
·         Lisans mezunu·         Banka veya benzer organizasyonlarda minimum 2 yılı Yönetici(Yönetmen) pozisyonunda olmak üzere en az 5 yıl deneyimli,·         Tercihen İyi derecede İngilizce bilen,·         Analitik yönü kuvvetli,·         Yaratıcı, yeniliğe ve gelişime açık,·         Liderlik vasfı gelişmiş ve ekibini iyi yönlendiren,·         Temsil yeteneği yüksek,·         İletişim becerisi gelişmiş,·         Ofis programlarını iyi kullanabilen,·         Askerlik hizmetini tamamlamışadayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Antalya TEB - Türk Ekonomi Bankası
Çağrı Merkezi Müşteri TemsilcisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Sektöründe öncü firmalardan biri olan Bankamızın,  Antalya'da yer alan, Çağrı Merkezi Departmanı,Telefon Şubesi Birimi'nde part time görev almak üzere;Antalya’da ikamet eden, Üniversite öğrencisi, Part Time 17:00-22:00 saat aralığında görev alabilecek,MS Office programlarını ve interneti kullanabilen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, stres toleransı yüksek, Diksiyonu düzgün, Müşteri odaklı çalışabilecek, ikna kabiliyeti yüksek, Değişime uyumlu, zaman planlaması yapabilen, İletişim becerisi yüksek ve sabırlı, Satış yapabilen ve hedefli çalışabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli,  adayların başvurularını bekliyoruz.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Müşteri İletişim Yetkilisi İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Müşteri İletişim YetkilisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
·         Şikayet Yönetimi alanında en az 1 yıl deneyimli, ·         Lisans veya ön lisans mezunu ·         En az orta düzeyde ingilizce bilen·         Microsoft Office programlarını iyi kullanabilen, ·         Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, ·         Diksiyonu düzgün, iletişim becerisi yüksek ve sabırlı, ·         Sonuç odaklı, ·         Takım  çalışmasına yatkın, ·         Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az  2 yıl tecilli,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ İstanbul(Avr.), ... TEB - Türk Ekonomi Bankası
ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ TEB - Türk Ekonomi Bankası
Sektöründe öncü firmalardan biri olan Bankamızın,  Dudullu Genel Müdürlüğü'nde yer alan, Çağrı Merkezi Departmanı,Telefon Şubesi Birimi'nde görev almak üzere;İstanbul’da ikamet eden, Üniversite mezunu veya öğrencisi, 7/24 vardiyalı çalışma yapsına uygun, MS Office programlarını ve interneti kullanabilen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, stres toleransı yüksek, Diksiyonu düzgün, Müşteri odaklı çalışabilecek, ikna kabiliyeti yüksek, Değişime uyumlu, zaman planlaması yapabilen, İletişim becerisi yüksek ve sabırlı, Satış yapabilen ve hedefli çalışabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli,  adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Eskişehir TEB - Türk Ekonomi Bankası
Çağrı Merkezi Müşteri TemsilcisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Sektöründe öncü firmalardan biri olan Bankamızın,  Eskişehir'de yer alan Çağrı Merkezi Departmanı, Telefon Bankacılığı Biriminde görev almak üzere;Eskişehir’de ikamet eden, Üniversite mezunu veya öğrencisi, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, 7/24 vardiyalı çalışma yapısına uygun, Diksiyonu düzgün, Müşteri odaklı çalışabilecek, ikna kabiliyeti yüksek, Değişime uyumlu, zaman planlaması yapabilen, İletişim becerisi yüksek ve sabırlı, Satış yapabilecek ve hedefli çalışabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli,  adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TEB ARVAL MUHASEBE YETKİLİSİ İstanbul(Avr.), ... TEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB ARVAL MUHASEBE YETKİLİSİTEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB Arval Araç Filo Kiralama A.Ş.'de çalışmak üzere aşağıdaki niteliklere sahip Muhasebe Yönetici Yardımcısı arıyoruz: Üniversitelerin İşletme , ekonomi ve benzeri bölümlerinden mezun, Yeni mezun yada Muhasebe alanında en fazla 2 yıl tecrübeli , Microsoft ofis programları kullanım becerisi olan, Tercihen İngilizce konuşma ve yazma becerisine sahip, Kendini ifade etmekte ve takım çalışmasında başarılı, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
TEB ARVAL ÖN SATIŞ (ACQUSITION) YETKİLİSİ İstanbul(Avr.), ... TEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB ARVAL ÖN SATIŞ (ACQUSITION) YETKİLİSİTEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB Arval Araç Filo Kiralama AŞ is seeking an Sales Acqusition Supervisor, who will contribute with his/her expertise and creativity to our challenging organization:Study level: University or above, Good knowledge of local automotive and/or coming from operational leasing or services company (B to B) will be appreciated,Strong inter-personal, presentation and report writing skills, Commercial awareness, Analytical thinking skills, Fluent English (French may be a plus), Completion of military service for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Antalya TEB - Türk Ekonomi Bankası
Çağrı Merkezi Müşteri TemsilcisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Sektöründe öncü firmalardan biri olan Bankamızın,  Antalya'da yer alan, Çağrı Merkezi Departmanı,Telefon Şubesi Birimi'nde görev almak üzere;Antalya’da ikamet eden, Üniversite mezunu veya öğrencisi, 7/24 vardiyalı çalışma yapsına uygun, özellikle akşam vardiyalarında,07:30-16:30 ve 14:00-23:00saatleri arasında görev alabilecek,MS Office programlarını ve interneti kullanabilen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, stres toleransı yüksek, Diksiyonu düzgün, Müşteri odaklı çalışabilecek, ikna kabiliyeti yüksek, Değişime uyumlu, zaman planlaması yapabilen, İletişim becerisi yüksek ve sabırlı, Satış yapabilen ve hedefli çalışabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli,  adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı