Vektora Bilişim Teknolojileri 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2003


www.vektora.com

VEKTORA Bilişim Teknolojileri


 

 Vektora, Türkiye’de hem SAP’nin hem de Microsoft’un Gold Partneri olarak müşterilerinin her türlü bilişim gereksinimini karşılamaya yönelik altyapısı ile 12 yılı aşkın süredir bilişim sektöründe hizmet veren ve 190’ın üzerinde danışmanıyla küçük ölçekli firmalardan Türkiye’nin önde gelen holdinglerine kadar uçtan uca çözüm sağlayıcı bir teknoloji ve danışmanlık firması olarak SAP’nin en büyük iş ortakları arasında yer almaktadır.
Vektora, SAP çözümleri kapsamında ERP, CRM, İşAnalitikleri, very Tabanı ve Teknolojileri, SAP Mobil Uygulama ve Fiori ekipleriyle SAP’nin on-premise(yerinde) ve on-demand (bulut) çözümlerinin tamamına yakınında faaliyet göstermektedir.
Vektora, Microsoft teknolojilerinde de; MS SharePoint, Intranet, Mobil Uygulamalar, E-Ticaret (B2B-B2C), Call Center ve Entegrasyon Çözümleri, E-Fatura ve Bulut Uygulamalar kapsamında hizmetler sunmaktadır. Danışmanlık hizmetleri kapsamında ise; iş süreçleri danışmanlığı, bakım-destek hizmetleri, proje yönetimi, kullanıcı deneyimi (UX) ve etkileşim tasarımı (ID) danışmanlığı hizmetleri sunmakta olan Vektora, yurt içi ve yurt dışında önemli referans projeler gerçekleştirmektedir.

Hizmetlerimiz

Yazılım Geliştirme

Kullandığınız iş sistemleri üzerinde yeni arayüz, rapor ve Add-On çözüm uygulamaları geliştiriyoruz. SAP standardına ek yazılım geliştirme çalışmalarımızda, SAP platformunun standartlarına uyarak sistem bütünlüğünü korumayı uygulayacağımız çözümün temel anlayışı olarak görüyoruz. 

Yaptığımız bu çalışmalara ilave olarak, Microsoft .NET ve Java tabanlı platformlar üzerinde en ileri uygulama geliştirme teknolojilerini kullanarak, firmanızın ihtiyaçlarına göre şekillenen sharepoint, e-ticaret , e-iş , masaüstü ve veritabanı uygulama çözümlerini geliştiriyoruz.

 

Teknoloji Danışmanlığı

Teknoloji Danışmanlığı kapsamında; sistemlerin teknik altyapı ihtiyaçlarının belirlenmesini, tasarımını, canlı kullanıma geçirilmesini, kopyalanmasını, versiyon yükseltimini gerçekleştiriyoruz. 
Bilgi ve kalite geliştirme odaklı metodolojimizle sistemlerin sürekli güncel ve yüksek performansla kullanılmasını sağlıyoruz. Kurumun sistem yönetim ekibiyle birlikte çalışarak eksiklikleri gideriyor, ekibi yönlendiriyor ve SAP sistemlerinde periyodik sistem check-up çalışmalarını gerçekleştiriyoruz.

Her uygulamanın yeni sürümü çıktığında şirketlerde bu yeni yapıya adaptasyon sıkıntısı yaşanır. Biz, SAP uygulamalarının yeni sürümlerinin devreye alınması projelerinde verdiğimiz teknik danışmanlık hizmetlerimiz ile bu sorunları ortadan kaldırarak, firmaların işlerine odaklanmalarını ve yeni yapıya en hızlı şekilde adapte olmalarını sağlıyoruz.

Sistem Entegrasyon

Günümüzde, firmalar pek çok farklı uygulama için, birbirinden farklı teknolojik altyapıları çözüm olarak kullanmak durumunda kalıyorlar. İşte tam da bu noktada, Vektora olarak, bu birbirinden bağımsız görünen altyapı ve uygulamaların tek bir altyapıymış gibi kullanımına olanak verecek sistem entegrasyon çözümlerimizi sunuyoruz. Böylece, teknik olarak artan şiket verimliliğine ek olarak, sistemlerarası karmaşayı ortan kaldırıp, güvenilir, izlenebilir, geliştirilebilir altyapılara kavuşulmasını sağlıyoruz.

SAP Uygulama Danışmanlığı:

SAP çözümleri hizmetlerimizle şirketlere, müşteriler, tedarikçiler, lojistik ortaklar, finansal hizmet sağlayıcılar ve çalışanlar arasındaki ilişkileri yönetme olanağı sağlıyoruz. Böylece, verimlilik ve kârlılık elde edilmesini mümkün kılıyoruz.

Business Intelligence (Veri Ambarı), Müşteri İlişkileri Yönetimi (SAP CRM), Kurumsal Kaynak Planlama (SAP ECC), Enterprise Portal, SAP NetWeaver projelerinde yazılım ve teknik danışmanlık hizmetlerimizle firmaların yanındayız.

 

Proje Yönetimi

Uyguladığımız proje yönetimi metodolojisi sayesinde, firmaların proje çalışmalarının planlanan kalite, maliyet ve zamanlama içerisinde tamamlanmasını sağlıyoruz. Proje yönetimi metodolojimiz ile firmaların projelerinde kısa, orta ve uzun vadeli planlamalar yapmalarını olanaklı kılıyor, planlanan gelişimleri gerçekleştirmelerini sağlıyoruz.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Bilişim Danışmanlığı


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Özel Sağlık Sigortası
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo, Setcard vb.)

Diğer: -Şirket katkı paylı Bireysel Emeklilik Sistemi -30 aylık amortisman süreci sonunda çalışanın zimmetine geçirilecek laptop ve telefon -Şirket hattı


Çalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 150-199

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 0-24


Vektora Bilişim Teknolojileri İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 3
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
SAP Teknolojileri (Basis) Danışmanı İstanbul(Avr.) Vektora Bilişim Teknolojileri
SAP Teknolojileri (Basis) DanışmanıVektora Bilişim Teknolojileri
VEKTORA; SAP ve Microsoft partneri olarak bilişim teknolojileri konusunda sektörün lider şirketlerine yazılım danışmanlığı yapan bir firmadır. Uygulama danışmanlığı, Yazılım geliştirme, Sistem entegrasyonları hizmetlerinin yanı sıra iş akışı, proje yönetimi, eğitim ve destek servisleri sağlamaktadır.Standart SAP ERP implementasyonlarının yanı sıra ürün ailesi olarak BI , Mobil Çözümlerde referanslara; sektörel olarak enerji, üretim, pazarlama, e-ticaret uygulamalarında referanslara sahiptir.E-ticaret, web uygulamaları, çağrı merkezi uygulamaları ve sistem entegrasyonları konusunda da güvenilir bir Microsoft iş ortağı olarak çalışma hayatına devam etmektedir.Üniversitelerin tercihen Bilgisayar, Matematik mühendisliği bölümlerinden mezun,SAP Teknolojileri alanında bilgili veya kendini geliştirmek isteyen, Temel seviyede İşletim Sistemleri (Linux, Windows Server), Donanım ve Ağ Teknolojileri bilgisine sahip,İlişkisel Veritabanı Yönetimi konusunda bilgi sahibi (MSSQL, ORACLE, MYSQL, SYBASE vb.),Öğrenmeye açık, yeni teknolojileri takip edip kendini geliştirmeye hevesli, Ekip içerisinde çalışmaya yatkın, sorumluluk sahibi. Şirketimizin dinamik yapısına uyum sağlayabilecek,Güçlü iletişim yeteneğine sahip, İyi derecede İngilizce bilen, akıcı konuşabilen, ek olarak ikinci yabancı dil bilmek tercih sebebidir.İş gereği esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış yada min. 2 yıl tecilli  takım arkdaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Muhasebe Uzmanı İstanbul(Avr.) Vektora Bilişim Teknolojileri
Muhasebe UzmanıVektora Bilişim Teknolojileri
Üniversitelerin ilgili ön lisans veya lisans programlarından mezun, Muhasebe alanında 2-3 yıl tecrübeli  MS OFFICE programlarını etkin düzeyde kullanabilen, Tercihen SAP FI programını bilen,  Tek düzen hesap planına hakim, Yeniliklere ve detay çalışmalara çabuk adapte olabilen, Problem çözme, pratik düşünme, otokontrol yeteneğine sahip, Dinamik ve özverili çalışan, analitik düşünebilen, iletişim becerisi kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SAP BW BI Danışmanı (Yetiştirilmek Üzere) İzmir Vektora Bilişim Teknolojileri
SAP BW BI Danışmanı (Yetiştirilmek Üzere)Vektora Bilişim Teknolojileri
VEKTORA; SAP ve Microsoft partneri olarak bilişim teknolojileri konusunda sektörün lider şirketlerine yazılım danışmanlığı yapan bir firmadır. Uygulama danışmanlığı, Yazılım geliştirme, Sistem entegrasyonları hizmetlerinin yanı sıra iş akışı, proje yönetimi, eğitim ve destek servisleri sağlamaktadır.Standart SAP ERP implementasyonlarının yanı sıra ürün ailesi olarak BI , Mobil Çözümlerde referanslara; sektörel olarak enerji, üretim, pazarlama, e-ticaret uygulamalarında referanslara sahiptir.E-ticaret, web uygulamaları, çağrı merkezi uygulamaları ve sistem entegrasyonları konusunda da güvenilir bir Microsoft iş ortağı olarak çalışma hayatına devam etmektedir. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun ( Endüstri, İşletme, Bilgisayar Mühendisliği vb) ,Öğrenmeye açık, çözüm odaklı ve ekip çalışmasına yatkın, Analitik düşünme, problem çözme, karar alma becerisine sahip, İletişim, planlama ve organizasyon yeteneğine hakim, SAP Veri Ambarı ve İş Zekası konusunda ilgili ve kendisini bu yönde geliştirmek isteyen,İyi derecede İngilizce bilgisi olan, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetinin tamamlamış ya da en az 2 yıl ertelemiş olması beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı