Tofaş Türk Otomobil Fabrikası A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1969


Temelleri 1968 yılında Koç Topluluğu’nun kurucusu merhum Vehbi Koç tarafından atılan, Koç Holding ve FCA-Fiat Chrysler Automobiles’ın eşit hissedar olduğu Türk otomotiv şirketi Tofaş, günümüzde FCA’in Avrupa’daki iki Ar-Ge merkezinden biri konumunda bulunmaktadır.

Türkiye’nin altıncı büyük sanayi kuruluşu olan Tofaş, yılda 400 bin araçlık üretim kapasitesine ve 6.500 çalışana sahiptir. Bursa’da toplam 1 milyon m2 alan üzerinde faaliyet gösteren Tofaş, rekabet gücünü sürekli artırmaktadır.

Tofaş, FCA grup ve tedarikçi fabrikalarında endüstriyel alandaki standartları sürekli iyileştirmek amacıyla uygulanan Dünya Klasında Üretim (WCM) programında Altın Seviye’ye ulaşan ilk üç fabrikadan biridir.

Türkiye’nin hem binek otomobil hem de hafif ticari araç üreten tek otomotiv şirketi olan Tofaş, Bursa Fabrikası’nda, Minicargo projesi kapsamında Fiat, Citroen, Peugeot markalarına, Yeni Doblo projesi kapsamında ise Fiat, Opel ve Vauxhall markalarına üretim yapmaktadır. Tofaş iç pazarda 6 markanın (Fiat, Alfa Romeo, Lancia, Jeep, Maserati, Ferrari) temsilciliğini üstlenmektedir.

TOFAŞ İnsan Kaynakları olarak;

"Değişime hızla uyum sağlayan, inovatif, çok yönlü, katılımcı, global bakış açısına sahip, kendisini ve çevresini sürekli geliştiren bireyleri bünyemize çekme, sürekli geliştirme ve istekliliğini en yüksek seviyede tutma” vizyonu ile yola çıktık.

TOFAS dünyaki tek insan kaynakları standartı olan INVESTOR IN PEOPLE sertifikasını almaya hak kazanan, Türk otomotiv sektöründeki ilk şirkettir.

Tofaş’ın “Dünya Klasında Şirket” yolculuğuna, Dünya Klasında Yetenek Yönetimi ile eşlik ediyoruz.


Değerlerimiz:


Yetkinliklerimiz:
İşe Alım ve Yerleştirme

İşe alım sürecimizde amacımız, Tofaş kültürüne uygun, şirketimizi vizyonumuza ve hedeflerimize taşıyabilecek yetkinliklere sahip arkadaşları aramıza katmaktır.

Bütün adaylarımız, kurum kültürümüz ve değerlerimize uygunluk başta olmak üzere, davranışsal yetkinliklerimiz olan “geleceği oluşturmak, sonuca koşmak, işbirliği geliştirmek ve sürekli öğrenmek ile değerlendirilir. Aynı zamanda pozisyona özgü teknik yetkinlikler de dikkate alınır.

Yetkinlik bazlı mülakat, kişilik envanteri, İngilizce testi ve pozisyonun özelliklerine göre analiz sunum ya da grup çalışması yöntemlerini uyguladığımız işe alım sürecimizde, son aşamamızı da 360 derece referans kontrolü oluşturur. Süreci olumlu olarak tamamlayan adaylara, iş teklifi görüşmesi yaparak sürecimizi sonlandırırız.


Ücret ve Yan Haklar

Ücret yönetimimizin temelini, tüm dünyada yaygın olarak kullanılan iş değerlendirme sistemi oluşturmaktadır. İş değerlendirmesi sonucu işlerin kademe aralıkları belirlenmekte ve ücret aralıkları da bu kademelere göre tespit edilmektedir. Her yıl ücret araştırmaları ile piyasadaki konumumuzu gözden geçirmekte ve rekabetçi bir şekilde tanımlamaktayız.
 
Çalışanlarımız, işlerinin karşılığı kademelere göre aylık ücretlerini almaktadır. Şirket ve bireylerin yıllık performans değerlendirmesi sonuçlarına göre ise yıllık ücret artışı yapılmakta ve bireylere başarı primi verilmektedir.
 
Yan haklarımız da pozisyonlara göre özelleşmekle birlikte aşağıdaki şekildedir;
·         Özel sağlık sigortası
·         Koç Emekli Vakfı
·         Cep Telefonu
·         Şirket aracı
·         Yakıt


Kariyer Yönetimi
 
Şirket içerisinde kariyer fırsatlarının açık ve görünür olduğu, çalışma arkadaşlarımızın fırsat eşitliğinden yararlandığı ve kariyerlerine yön verme imkanı bulduğu “Kariyerine Yön Ver’’ adını verdiğimiz iç ilan sürecini uyguluyoruz. Bu sürecimiz ile açık pozisyonlara yönelik ilanlarımızı ilk olarak, Tofaş ve diğer Koç Grubu şirketleri çalışanlarına duyuruyoruz. Böylelikle çalışma arkadaşlarımız, farklı görevlerde çalışma ve tecrübe edinme şansı yakalayarak yetkinliklerini geliştirebiliyor.
 
Ayrıca, uluslararası alanda da kariyer ve deneyim fırsatları tüm seviyedeki çalışma arkadaşlarımıza açıktır. 2010 yılında ‘’Kariyerine Yön Ver’’ iç ilan sürecimizi bir adım daha ileri götürerek, Fiat Grubunun Uluslararası Operasyonları’nda açık olan pozisyonları da tüm çalışma arkadaşlarımıza duyurarak, onlara global oyuncu olma yolunda fırsat sağlıyoruz.
 
Şirket içerisinde güçlü bir işbirliği ortamı sağlamayı amaçladığımız kısa ve uzun süreli “Rotasyon” sistemimizle de çalışma arkadaşlarımız kariyer hedefleri doğrultusunda gelecekteki rollerine hazırlanabiliyor.
 
Daha üst yönetim kademelerine gelebilme potansiyeline sahip çalışma arkadaşlarımızı seçtiğimiz ve geleceğe hazırladığımız “Potansiyel Belirleme ve Geliştirme’’ sürecimiz de kariyer yönetiminin önemli bir parçasıdır. Tüm çalışma arkadaşlarımız potansiyel belirleme sürecine dahil olup, gerekli kriterlere sahip olmaları durumunda, iki yıl süren‘’Potansiyel Geliştirme Programına’’ katılır.
 
Potansiyel çalışma arkadaşlarımızın kariyer hedefleri ve şirket ihtiyaçları doğrultusunda, farklı öğrenme ihtiyaçlarına hitap eden, uzun vadeli ve kariyer gelişimlerinde yol gösteren bu programımızda hem ortak hem de kişiye özgü gelişim faaliyetlerine yer veriyoruz.
 
Potansiyel Geliştirme Programımız kapsamındaki faaliyetlere örnek olarak, gelişim rehberliği görüşmeleri, mentorluk, fonksiyonlar arası proje çalışmaları, üst yönetim ile biraraya gelebildikleri deneyim paylaşım ortamları, Liderlik Geliştirme programları, değerlendirme merkezi (Assessment Center) sonuçlarına göre özel gelişim faaliyetlerini söyleyebiliriz.

 

Sosyal ve Sportif Olanaklar

Sosyal tesisimiz, spor tesislerimiz, alışveriş merkezi ve sağlık merkezimiz gibi sosyal imkanlarımız ile çalışanlarımıza pek çok ayrıcalık yaşatıyoruz. Bu ayrıcalıkları çalışanlarımızın katılımıyla zenginleşen atletizm, tenis, dalış, bowling, resim, briç, folklor, fotoğraf, müzik, tiyatro, gezi gibi pek çok sosyal aktiviteyle de destekliyoruz.

Çalışanlarımız için çeşitli spor dallarında kurslar düzenliyor, çocuklar için yaz okulları açıyoruz. Tenis, Masa Tenisi, Bowling, Satranç, Atletizm, Voleybol, Basketbol ve Futbol branşlarında çalışanlararası ve şirketlerarası turnuvalara katılıyor ve amatör ruhlarını profesyonellik ile buluşturan çalışma arkadaşlarımızın tiyatro, Türk Sanat Müziği korosu, halk oyunları, resim ve gitar kursu gibi faaliyetlerde boş zamanlarını keyifli bir şekilde geçirirken arkadaşlık ilişkilerini geliştirmelerine fırsat yaratıyoruz. Aynı zamanda bu etkinlikler ile çeşitli sosyal sorumluluk projelerinde de yer alıyoruz.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Otomotiv

Firma web sitesi: www.tofas.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.30


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Özel Sağlık Sigortası
Prim
Yemekhane
Yakacak
Erzak Yardımı
Bayram YardımıÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 1500-1999

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 6000+


Tofaş Türk Otomobil Fabrikası A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 22
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Ürün Kalite Lideri (Vehicle Lay Out) Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Ürün Kalite Lideri (Vehicle Lay Out)Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Ürün Kalite Müdürlüğü ekibi içerisinde yer alacak - Üniversitelerin Makine/Endüstri Mühendisliği bölümlerinden veya Teknik Öğretmenlik fakültelerinden mezun olan;- Araç lay out konusunda tecrübe sahibi olan;  - Ürün değerlendirme metotları konusunda tecrübe veya bilgi sahibi olan; - Araç geometrisi konusunda bilgisi bulunan;  - Ekip yönetimi konusunda deneyimi olan;  - İyi düzeyde İngilizce konuşabilen (İtalyanca dil bilgisi tercih sebebidir); - MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen;  - Olumlu iş ilişkileri oluşturabilen, müzakere becerisine ve sonuç odaklı bir anlayışa sahip olan; - Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan çalışma arkadaşı aramaktayız. "İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Deneyimi Tasarım Uzmanı İstanbul(Avr.) Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Müşteri Deneyimi Tasarım UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
MS Ofis programları kullanım becerisine sahip,Endüstriyel Tasarım bölümünden mezun,Tasarım programlama dillerine hakimiyetine sahip,Tercihen kullanıcı deneyimi/kullanıcı arayüzü tasarımı (UX/UI) alanlarında tecrübe sahibi,Tercihen dijital müşteri deneyimi alanında tecrübe sahibi,Tercihen benzer saha araştırma tecrübe sahibi.Davranışsal yetkinlikler:• Önceliği müşteridir• Değerli hissettirir• Özü sözü birdir• İddialı ve rekabetçidir• Yenilikçi ve yalındır• Şirketi sahiplenir• İşine hakimdir
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Sonrası Teknik Mevzuat Uzmanı İstanbul(Avr.) Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Satış Sonrası Teknik Mevzuat UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
-Yedek parça mevzuatlarında bilgi sahibi,-Satış Sonrası süreçleri hakkında bilgi sahibi,-Yedek parça üretim ve kalite süreçleri bilgisi sahibi,-Satış sonrası programları bilgisi sahibi,-Tercihen İtalyanca dil bilgisi,-Microsoft Ofis programlarını çok iyi derecede kullanabilen.Davranışsal yetkinlikler: • Önceliği müşteridir • Değerli hissettirir • Özü sözü birdir • İddialı ve rekabetçidir • Yenilikçi ve yalındır • Şirketi sahiplenir • İşine hakimdir
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Yazılım ve Sistem Destek Uzmanı İstanbul(Avr.) Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Yazılım ve Sistem Destek UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
-Üniversitelerin bilgisayar, matematik, elektronik veya endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun,-İyi seviyede İngilizce bilen,-İyi seviyede Java / J2EE uygulama geliştirme bilgisine sahip,-Spring, Hibernate, PL/SQL, JSF, PrimeFaces, JAX-WS teknolojileri hakkında tecrübe sahibi,-Servlet ve Jsp bilen, - Maven, SVN araçlarını kullanabilen,-İyi düzeyde SQL bilgisine sahip,-Oracle veri tabanı ve web logic uygulama sunucusu teknolojilerine hakim,-Yazılım geliştirme yaşam döngüsü araçlarının kullanımı konularında deneyimli-Kendini geliştirmeye açık ve gerektiğinde Java harici yeni teknolojilere de kolay uyum sağlayabilen,-Uygulama güvenliği konusunda temel bilgi sahibi-Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,-Erkek adaylar için askerliğini yapmış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Özel Amaçlı Araçlar Pazarlama Uzmanı İstanbul(Avr.) Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Özel Amaçlı Araçlar Pazarlama UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Mühendislik / Endüstriyel Tasarım mezunu,İleri derecede İngilizce,Ticari araç ve özel amaçlı araçlar sektörü konusunda meraklı ve bilgi sahibi olmak. Pazarlama alanında donanım (eğitim almış olmak, araştırma yapmış olmak, pazarlama kitap/makalelerini okumuş olmak vb.) ve yaklaşım sahibi olmak,MS office uygulamaları, bilgi teknolojileri kaynaklarını kullanmak.Özel Amaçlı Araçlar Sektör TecrübesiOtomotiv Sektörü Mevzuat Bilgisi (Vergilendirme, Homologasyon, Hukuki Sorumluluklar vb.)Analitik DüşünmeÇok yönlülükMBADavranışsal yetkinlikler: • Önceliği müşteridir • Değerli hissettirir • Özü sözü birdir • İddialı ve rekabetçidir • Yenilikçi ve yalındır • Şirketi sahiplenir • İşine hakimdir
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
FERMAS Servis Danışmanı İstanbul(Avr.) Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
FERMAS Servis DanışmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversitelerin mühendislik fakültelerinden (tercihen Makine, Elektronik, Endüstri mühendisliği) mezun,Benzer pozisyonlarda deneyiml, Sigorta kapsamında yapılan onarımlar ile ilgili tecrübeli sahibi, Otomotiv sektörüne ilgili ve otomobilleri seven, MS Office programlarını etkin kullanabilen, İyi derecede İngilizce ve/veya İtalyanca bilen (tercihen),Seyahat engeli olmayan, B sınıfı ehliyetli ve aktif otomobil kullanabilen (tercihen ileri sürüş teknikleri konusunda deneyimli),Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Muhasebe Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Genel Muhasebe UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Muhasebe Müdürlüğü ekibi içerisinde yer alacak  - Üniversitelerin İktisat, İşletme veya Maliye bölümlerinden mezun olan;  - Genel muhasebe alanında min. 5 yıl deneyime sahip olan (tercihen kurumsal şirketlerin muhasebe bölümlerinde çalışmış); - SMMM ruhsatı bulunan ya da stajına devam etmekte olan;   - Genel muhasebe mevzuatına ve vergi süreçlerine hakim olan;  - İyi düzeyde İngilizce konuşabilen;   - MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen;   - Titiz ve dikkatli bir tutum sergileyen, olumlu iş ilişkileri oluşturabilen, analitik düşünebilen ve müşteri odaklı bir anlayışa sahip olan; - Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan çalışma arkadaşı aramaktayız.  "İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
PROVA+ Proje Stajı Bursa, İstanbul(Avr.) Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
PROVA+ Proje StajıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Kendini geliştirmek için istekli, sonuca ulaşmak için motivasyon sahibiysen; sınıf ortamlarında elde edilmesi zor olan vizyonerlik, iletişim, bütünsel bakış ve sürekli iyileştirme gibi becerilerini geliştirmek istiyorsan, akademik dönem boyunca (Eylül 2018 - Mayıs 2019) TOFAŞ’ta PROVA+ programına katılabilirsin!PROVA+ sadece bir staj programı değil, herkesin kazandığı bir gelişim ortaklığı projesidir. Bu program ile sizler otomotiv sektörünün en iyileri ile çalışarak kendinizi geliştirirken, bizler de otomotiv tutkumuzu paylaşacak arkadaşlar kazanacağız.Eğer…Üniversitelerin Mühendislik, İİBF vb. fakültelerinin son sınıfı veya yüksek lisans programında okuyorsan,İyi seviyede İngilizce biliyorsan, Hafta içi minimum 2 gün part-time çalışabileceksen, Akademik eğitiminin haricinde projeler ve aktivitelerde etkin rol aldıysan veya yurtdışı programlarına katıldıysan,Takım çalışmasına yatkın, dinamik, öğrenmeye istekli ve sorumluluk bilincine sahipsen bu program tam sana göre!Not : Başvurunu 8 Temmuz 2018 tarihine kadar yapabilirsin.
Stajyer        İlan Detayı
Kurumsal Sistemler Güvenlik Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Kurumsal Sistemler Güvenlik UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
-Üniversitelerin Bilgisayar, Elektrik-Elektronik, Haberleşme Mühendisliği veya ilgili lisans bölümlerinden mezun,-Siber güvenlik alanında en az 5 sene aktif tecrübeye sahip,-Güvenlik teknolojilerinin seçimi, uygulanması ve yönetimi hakkında deneyim sahibi,-Siber güvenlik alanında yönetimsel, süreçsel, fiziksel ve teknik detaylara hakim,-Sistem analiz, tehdit modelleme, risk yönetimi, kimlik doğrulama yöntemleri ve teknolojileri konularında bilgi sahibi,-Kurumsal güvenlik çözümleri (APT, Mail Security, EDR, DLP, SIEM, IPS, FW, Endpoint security, Database Security ve Cloud Security) konularında bilgi ve deneyim sahibi,-Bilgi Güvenliği Standartları konusunda tecrübeli (ISO 27001),-Tercihen SIEM projelerinde aktif görev almış,-Ağ ve güvenlik ürünlerinin yaygın topolojileri hakkında bilgi sahibi,-Ağ erişim kontrol sistemleri konusunda bilgi sahibi (NAC),-Windows, Linux ve Unix işletim sistemlerinde tecrübeli,-Directory services (Active Directory ve harici LDAP sistemleri) konularında tercübeli,-Zafiyet, sızma denetimi ve araçları konusunda tecrübeli veya bilgi sahibi,-Malware analizi konusunda tecrübeli,-Tercihen CISSP sertifikası sahibi,-İyi derecede İngilizce bilen,-Takım çalışmasına yatkın,-Analitik düşünme, problem çözme, planlama ve takip becerisi olan,-Etkin iş ilişkileri kurup, geliştirebilen,-Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,-Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan, çalışma arkadaşları arıyoruz!"İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Financial Controller (Industry) Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Financial Controller (Industry)Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
- University degree preferably in Industrial Engineering, Business Administration, Economics or related fields; - 2-3 years budget & controlling experience in a manufacturing company is a plus (preferably in a multinational company in automotive sector); - Knowledge to IFRS standards will be a plus;   - Fluency in English;    - Good command of MS Office applications (SAP knowledge is a plus);  - Hands on mentality, organized and with strong analytical and communication skills;  - No military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Gövde Proses Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Gövde Proses UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Gövde Üretim Müdürlüğü ekibi içerisinde yer alacak- Üniversitelerin Makine Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Havacılık Mühendisliği veya Uçak Mühendisliği bölümlerinden mezun olan;- Gövde üretimi süreçleri ve teknolojileri bilgisine sahip olan;   - Sürekli iyileştirme ve yalın üretim araçları hakkında deneyim sahibi olan;   - İleri seviyede İngilizce konuşabilen;    - MS Office programlarını etkin olarak kullanan;    - Problem çözme kabiliyetine ve sonuç odaklı çalışma anlayışına sahip olan;   - Analitik düşünme becerisine sahip olan;    - Araştırmacı ve gelişime/öğrenime açık olan;     - Müşteri odaklılığa sahip ve olumlu iş ilişkileri oluşturan;    - Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olan çalışma arkadaşları arıyoruz.  İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Gövde Teknoloji Proses Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Gövde Teknoloji Proses UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Üretim Teknolojileri Müdürlüğü ekibi içerisinde yer alacak - Üniversitelerin Makine/Mekatronik/Havacılık/Uçak veya Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümlerinden mezun olan;- Min. 3 yıl üretim alanında çalışmış olan ve en az bir otomasyon projesinin devreye alınmasında görev almış olan;- Gövde üretim ve kaynak prosesleri konusunda deneyimli olan; - Proje yönetimi bilgisi bulunan;  - SPC ve geometri konularında bilgi sahibi olan;  - Referans noktaları belirleyebilen, teknik resim ve ölçüm raporları okuyup analiz edebilen;  - Aparat, fikstür ve kalibro tasarım bilgisi olan;  - Hat kapasitesi, ergonomi ve iş güvenliği konularına hakim olan; - İyi düzeyde İngilizce ve/veya İtalyanca konuşabilen;  - CAD programları (AutoCad, CATIA, Robcad, Factorycad vb.), Codep ve MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen;- Olumlu iş ilişkileri oluşturabilen, sonuç odaklı, yenilikçi ve yalın bakış açısına sahip olan; - Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış çalışma arkadaşı aramaktayız. "İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri İlişkileri Uzmanı İstanbul(Avr.) Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Müşteri İlişkileri UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Tercihen üniversitelerin Otomotiv Öğretmenliği ya da Makine Mühendisliği Bölümlerinden mezun,İleri seviyede ingilizce bilen,MS Ofis programları kullanım becerisine sahip olan, İş alanı ile ilgili bilgi teknolojileri kaynaklarını etkin kullanamabilen,Satış ve Satış Sonrası iş süreçleri bilgisi, Askerlik hizmetini tamamlamış olan (erkek adaylar için),Araç teknik bilgi sahibi,Proje yönetimi, koordinasyon ve takım çalışmasına yatkın olmak ve bu konularda tecrübeli olmak,Metod tanımlama ve iş süreçlerinde metodik geliştirme konularında tecrübeli olmak,Otomotiv sektöründe en az 3 yıl tecrübeli olmak,Müşteri Deneyimi iş süreçlerinin metodlarına hakim olmak,Bayi/Yetkili Servis ilişki yönetimi konusunda 3 yıl tecrübeli olmak
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Endüstriyel Satınalma Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Endüstriyel Satınalma UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Satınalma Direktörlüğü’ nde;Üretim’de girdi olarak kullanılan, çeşitli endirekt ve sarf malzemelerin, üretim araçlarının sürekliliğini sağlayan standart veya özel imalat  malzemelerin şirket hedeflerine uygun olarak satın alma sorumluluğunu üstlenir.Yatırım satınalma; gerek yeni model gerekse kapasite artışı nedeniyle ihtiyaç duyulan makina, tesis ve diğer altyapı yatırımlarının, ilgili birimlerin oluşturduğu bütçeye ve şartnameye uygun satın alınmasını  gerçekleştirir.Tedarikçilerin yapısal ve iş  sonuçlarına göre değerlendirilmesini ve bu firmaların  devreye alınması sürecini yönetir.İmalatçı makine parkı gelişimini takip eder, gerektiğinde bu çalışmaları yönlendirir.Sözleşme ve yıllık siparişlerin yönetimi için makroekonomik gelişmelere ve ön görülere paralel olarak fiyat değişiminin nasıl yapılacağını belirler. Bu süreci yönetirken, piyasa şartları ve Tofaş genel fiyat politikası ve hedefleri doğrultusunda birim fiyatların güncellenmesini yapar. Toplam maliyet ve temin sürecini iyileştirmek amacıyla alternatif yerli ürün ve üretici firma araştırır.Yalın süreç ile yönetim yaklaşımıyla mevcut süreçte kayıp yaratan sorunları tespit ederek, iyileştirilmesi için ofis kaizen çalışmaları yapar ve süreç iyileştirme çalışmalarını yürütür.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Montaj Proses İyileştirme Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Montaj Proses İyileştirme UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Montaj Üretim Müdürlüğü ekibi içerisinde yer alacak    - Üniversitelerin Makine, Endüstri veya Elektrik/Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun olan; - Otomotiv sektöründe min. 3 yıl iş tecrübesine sahip olan;  - İyi seviyede İngilizce konuşabilen;- MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen;    - Problem çözme yetkinliğine sahip, olumlu iş ilişkileri oluşturan, sonuç odaklılığı yüksek, analitik düşünce yapısına sahip;     - Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan çalışma arkadaşı arıyoruz."İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Montaj TÜT Lideri (Egea) Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Montaj TÜT Lideri (Egea)Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Montaj Üretim Müdürlüğü ekibi içerisinde yer alacak • Üniversitelerin Makine, Mekatronik, Uçak veya Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun olan;• Makine/Proses tasarımı konusunda min. 2 yıl tecrübe sahibi olan;• Mühendislik alanında min. 2 yıl deneyimi bulunan;• İyi düzeyde İngilizce konuşabilen;• MS Office programlarını etkin olarak kullanan;• Çevik ve etkili karar alabilen;• Olumlu iş ilişkileri oluşturan;• Sonuç odaklı bir anlayışa sahip olan;• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan çalışma arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Araç Sevkiyat Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Araç Sevkiyat UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
- Üniversitelerin Endüstri veya Makine Mühendisliği bölümünden mezun,- Tercihen en az 2 yıl tedarik zinciri/lojistik alanlarında tecrübesi olan,- Çok iyi derecede MS Ofis uygulamaları bilgisine sahip,- İleri seviyede İngilizce ve/veya İtalyanca bilen,- Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,- Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Magneti Marelli Ürün Yönetmeni İstanbul(Avr.) Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Magneti Marelli Ürün YönetmeniTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
-Otomotiv sektör ve pazar bilgisi sahibi,-Diğer marka araçlara ait yedek parçalar ve rakipler konusunda bilgi sahibi,-Araç, marka bilgisi ve yedek parça ürün bilgisi sahibi,-Ürün fiyatlandırma, kampanya ve promosyon bilgisi,-Finansal konularda (Kar/Zarar, valör, iskonto, risk yönetimi, vb.) karar alabilecek düzeyde bilgi sahibi,-Türkiye pazarındaki tüm marka araçlara ait yedek parça ürün grupları ve rakipler konusunda bilgi sahibi olması,-Yedek parça sektöründe en az 3 yıl satış veya pazarlama tecrübesi sahibi.Davranışsal yetkinlikler;-Önceliği Müşteridir,-Değerli Hissettirir,-Özü Sözü Birdir,-İddialı ve Rekabetçidir,-Yenilikçi ve Yalındır,-Yetenekleri Keşfeder ve Geliştirir,-Şirketi Sahiplenir,-İşine Hakimdir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bütçe ve Raporlama Uzmanı İstanbul(Avr.) Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Bütçe ve Raporlama UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Min. 4-5 yıl bütçeleme, raporlama ve mali kontrol alanlarında (tercihen otomotiv sektöründe) veya mali denetim şirketlerinde deneyimUFRS Bilgisi,SAP bilgisi,İyi derecede ingilizce bilgisi ek olarak İtalyanca bilgisi,Mümkünse Lisansüstü mezuniyeti olması4 Büyük Bağımsız Denetim Şirketinde çalışmış olmakSMMM belgesi sahibi olma.Davranışsal yetkinlikler: • Önceliği müşteridir • Değerli hissettirir • Özü sözü birdir • İddialı ve rekabetçidir • Yenilikçi ve yalındır • Şirketi sahiplenir • İşine hakimdir
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Süspansiyon WCM Geliştirme Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Süspansiyon WCM Geliştirme UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Süspansiyon Üretim Müdürlüğü ekibi içerisinde yer alacak,Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun olan;WCM Pillar ekiplerinde birim ve/veya fabrika düzeyinde etkin rol almış olan;Üretim süreçlerinde tecrübe sahibi olan; Min.orta üstü düzeyde İngilizce konuşabilen; MS Office programlarını etkin olarak kullanan; Müsteri odaklı bakış açısına sahip, başarı azmi, yenilikçilik anlayışı ve sorumluluk bilinci yüksek olan;Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan çalışma arkadaşı aramaktayız."İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
FERMAS - Genel Muhasebe Uzmanı İstanbul(Avr.) Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
FERMAS - Genel Muhasebe UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
-Lisans mezunu (Örgün öğretim)-Tercihen SMMM ruhsatına sahibi veya stajını yapıyor olmak.-MS Office(İleri Excel),-Muhasebe Bilgisi (Tek düzen hesap planı, Bilanço, Gelir Tablosu ve Mizan bilgisi, UFRS,TMS) olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
EE CAD Tasarım Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
EE CAD Tasarım UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
•Üniversitelerin mühendislik fakültelerinden veya teknik eğitim fakültelerinden mezun,•İyi düzeyde İngilizce ve/veya İtalyanca bilgisine sahip,•Araç elektrik/elektronik sistemleri,  otomotiv kablo sistemleri konusunda bilgili, ana ve/veya yan sanayide çalışmış (konusunda en az 3 yıl mesleki deneyime sahip),•Otomotiv araç geliştirme süreçleri hakkında bilgi sahibi,•Siemens Teamcenter PLM, Unigraphics NX, Vis Mockup programlarını etkin şekilde kullanabilen,•Unigraphics NX Routing Electrical hakkında bilgi sahibi,•Proje yönetimi tecrübesi bulunanDavranışsal yetkinlikler: • Önceliği müşteridir • Değerli hissettirir • Özü sözü birdir • İddialı ve rekabetçidir • Yenilikçi ve yalındır • Şirketi sahiplenir • İşine hakimdir
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı