Amerikan Hastanesi 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1920


VEHBİ KOÇ VAKFI (VKV) AMERİKAN HASTANESİ

VKV Amerikan Hastanesi, Türkiye ve çevre ülkelerdeki hastalara, dünya standartlarında modern sağlık hizmeti veren tam teşekküllü bir sağlık merkezidir. 1920 yılında Amiral Mark L. Bristol tarafından kurulan hastane, Türkiye'de kâr amacı gütmeyen ilk özel hastanedir.

VKV Amerikan Hastanesi hemşirelik mesleğine daima katkıda bulunmuştur. Amiral Bristol Hemşirelik Okulu ve Semahat Arsel Hemşirelik Eğitim ve Araştırma Merkezi (SANERC) bu desteğe iki örnek teşkil eder. Amiral Bristol Hemşirelik Okulu 1999 yılında Koç Üniversitesi'ne transfer olarak Koç Üniversitesi Hemşirelik Yüksekokulu adını almıştır. Koç Üniversitesi Hemşirelik Yüksek Okulu, 4 yıllık lisans eğitimi vermek üzere 1999 yılında ilk öğrencilerini almıştır. Okulun hedefi; öğrencileri profesyonel hemşirelik mesleğine hazırlamanın yanı sıra, eleştirel düşünen, evrensel değerlere sahip, akademik üstünlük ve araştırma öğelerini birleştiren bir anlayışta bireyler yetiştirmektir.

Hastane ve Hemşirelik Okulu, 1995 yılında işletmenin New York'taki ilk sahibi American Hospital of Istanbul Inc. şirketinin yönetim kurulu kararıyla Vehbi Koç Vakfı'na devredilmiştir. VKV Amerikan Hastanesi, tıptaki gelişmelere paralel olarak inşa ve restore ettiği binaları ve teknolojik donanımıyla gerek yataklı hasta gerekse ayakta tedavi servislerini geliştirerek büyümektedir. Hastanenin renovasyon çalışmalarının temelinde; nitelikli hekimlik, deneyimli ve eğitimli personelin yanı sıra en yeni tıp teknolojisi eşliğinde sürekli bakım hizmeti sunma misyonu bulunmaktadır. Hastane; Nişantaşı'ndaki sağlık kompleksi ile birlikte Anadolu yakasında yer alan MedAmerikan Tıp Merkezi ile hizmet sunmaktadır.

Dünya çapında bir Tıp Merkezi

İstanbul'un önemli iş ve yerleşim merkezlerinden olan Nişantaşı semtinde 47.400 m2 bir alanda hizmet veren hastanenin toplam kapalı alanı 60.000 m2 olup, bu alanda dahiliye, cerrahi, tanı ve rehabilitasyon servislerini içeren ihtisas dalları bulunmaktadır.

Hastanede bulunan 541 uzman doktor ve onlara destek hizmeti sağlayan 1028 sağlık ve destek personeli ile günde 24 saat hizmet sunulmaktadır. Hastaların konforlu bir sağlık hizmeti alması için odaların tümünde; güvenlik denetim, hemşire çağrı ve bilgisayar erişim sistemleri ile elektrikli kumandalı yataklar, televizyon, buzdolabı ve değerli eşyaların saklanması için kasa yer almaktadır. Ayrıca hastaların kişisel ve günlük ihtiyaçları da karşılanmaktadır.

Kaliteli Sağlık Hizmeti

Amerikan Hastanesi'nde uygulanan modern yönetim anlayışı, tüm çalışanların, yöneticilerin ve hekimlerin sürekli eğitim almaları esasına dayanmaktadır. İnsan Kaynaklarını daha da geliştirme hedefine yönelik sürdürülen yatırımlar ve yenilenen teknoloji sayesinde hastane, sürekli olarak yüksek düzeyde ve geniş kapsamda tıbbi hizmet sağlamaktadır.

Amerikan Hastanesi, uluslararası standartlarda güvenli ve kaliteli tıbbi bakım sağlayabilmek için “Sürekli Kalite Geliştirme Programları” uygulamaktadır. Bu kapsamda, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi’ni 2 Ekim 2000 tarihinde, hasta bakımı ve güvenliği alanlarında üstün kalitenin simgesi olarak kabul edilen Joint Commission International (JCI) Akreditasyon Belgesi’ni 15 Aralık 2002 tarihinde aldıktan sonra, 20 Şubat 2004 tarihinde de, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi Belgesi’ni almaya hak kazanan ilk ve tek özel hastane olmuştur. Son olarak ise, 2014 yılında ISO 27001 Bilgi Güvenliği Sistemi belgelendirme çalışmaları ile yine sağlık sektöründe bu alanda belge alan ilk kuruluş olmuştur. Hastanemiz Türkiye’de LEED (Yeşil Bina) sertifikasyonu çalışmalarına başlamış olup, Enerji Star belgesini de Mart 2015 tarihinde alarak Türkiye’de Enerji Star Belgesi almaya hak kazanan ilk hastane unvanını almıştır.

 

Amerikan Hastanesi bununla birlikte;

- Kardiyoloji Akreditasyonu – EAE Laboratory Accreditation in TTE, TEE

- Bariyatrik ve Metabolik Cerrahi Surgeon - Center of Excellence belgelendirmesi

- LEED Sertifikasyonu – Enerji Star Belgesi

- Uyku Laboratuvarı Akreditasyonu

- Bebek Dostu Hastane unvanlarını almaya hak kazanmış, uluslararası alanda başarılarını kanıtlamış bir hastanedir.

Kurum içerisinde sistemlere yönelik ve iyileştirmeye açık alanlar belirlenip, bölümlerle birlikte süreçleri sürekli geliştirmeye yönelik çalışmalar devam etmekte olup,  belgelerin güncelliği ve devamlılığı sağlanmaktadır.

Bölümlerimiz

Acil Servis
Ağız ve Diş Sağlığı
Ağrı Ünitesi
Alerji - İmmünoloji
Ameliyathane
Anestezi ve Reanimasyon
Beslenme ve Diyet
Check-Up
Çocuk Cerrahisi
Dahiliye (İç Hastalıkları)
Dermatoloji (Deri Hastalıkları)
Dil ve Konuşma Bozuklukları
Endokrinoloji, Diyabet ve Metabolizma Hastalıkları
Enfeksiyon Hastalıkları
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
Gastroenteroloji ve Hepatoloji
Genel Cerrahi
Genel Yoğun Bakım
Göğüs Cerrahisi
Göğüs Hastalıkları
Hematoloji
Kadın Hastalıkları ve Doğum
Kalp ve Damar Cerrahisi
Kardiyoloji
Klinik Laboratuvar
Koroner Yoğun Bakım
Kulak Burun Boğaz, Baş ve Boyun Cerrahisi
Medikal Onkoloji
Nefroloji
Nöroloji
Nöroşirürji (Beyin, Omurilik ve Sinir Cerrahisi
Nükleer Tıp ve Moleküler Görüntüleme
Odyoloji
Oftalmoloji (Göz Hastalıkları)
Ortopedi ve Travmatoloji
Patoloji
Pediatri (Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları)
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
Psikiyatri
Psikoloji
Radyasyon Onkolojisi
Radyoloji
Romatoloji
Uyku Bozuklukları Ünitesi
Üreme Sağlığı Ünitesi (IVF - Tüp Bebek)
Üroloji
Vasküler Cerrahi (Damar Cerrahisi)
Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi

Faaliyet gösterdiği sektörler: Sağlık Kuruluşları,Hastaneler

Firma web sitesi: www.amerikanhastanesi.org


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 17.30

Açıklama: Bölümlere göre değişiklik göstermektedir.


Sosyal ve Yan Haklar
YemekhaneAmerikan Hastanesi İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 29
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Oracle Software Specialist İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
Oracle Software SpecialistAmerikan Hastanesi
Bachelor's degree preferably in computer sciences or engineering, 5+ years of professional experience developing on the Oracle eBusiness Suite Modules,(R12)Experience with Oracle development tools will be an asset (PL/SQL, Forms/Reports, XML Publisher, Discoverer, Workflow, etc..)  (Java, ADF, OAF, Oracle BI experience is a plus)Knowledge and expertise in APPS Interface Tables and APIs will be an asset, Knowledge of ERP functionalities and business processes, Knowledge of Agile Methodologies is a plus, Knowledge of ITIL or experience working with Change Management Software is a plus, (e.g., Manage Engine, JIRA)Strong analytical skills and problem-solving abilities, Excellent client relationship, communication and interpersonal skills, Very Good Command of English.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Hasta Temsilcisi (Dönemsel) İstanbul(Asya) Amerikan Hastanesi
Hasta Temsilcisi (Dönemsel)Amerikan Hastanesi
MedAmerikan Tıp Merkezi‘nde çalışmak üzere ‘’Dönemsel Hasta Temsilcisi’’arayışımız bulunmaktadır.İstanbul – Anadolu yakasında ikamet eden, Üniversitelerin Halkla İlişkiler, Turizm Otelcilik, Muhasebe gibi önlisans bölümlerinden mezun,Sağlık sektöründe benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyimli, Tercihen tıbbi terminolojiye hakim, Microsoft Office programlarına hakim, Takım çalışmasına yatkın, Tercihen İngilizce bilen, Prezentabl, iletişim yeteneği kuvvetli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
Güvenlik GörevlisiAmerikan Hastanesi
Sizleri Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları'nda çalışmanın ayrıcalığını yaşamaya davet ediyoruz...Mesleğinde profesyonelliği hedefleyen, Ekip çalışmasının önemine inanan, En az Lise mezunu, İletişimi kuvvetli, Dinamik, En az 1 yıl deneyimli, 5188 Sayılı yasa kapsamında Özel Güvenlik Kimlik Kartı olan, "Güvenlik Elemanları" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
EKG - EKO Teknisyeni / Teknikeri İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
EKG - EKO Teknisyeni / TeknikeriAmerikan Hastanesi
Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları, Global Fortune 500 listesindeki tek Türk şirketi olan Koç Topluluğu’na bağlı hizmet veren, kar amacı gütmeyen hastaneler grubudur.Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları çatısının altında; Amerikan Hastanesi, Koç Üniversitesi Hastanesi ve MedAmerikan Tıp Merkezi ile hizmet vermekteyiz.Hastanelerimizde sağlık hizmetlerini sunarken, bilgimiz, becerimiz ve mükemmelliyetçiliğimizle en güncel teknolojileri bir araya getiriyoruz. Ancak insan kaynağımızın en değerli varlığımız olduğunu biliyor, nitelikli insan kaynağımızı artırmak için sürekli yatırımda bulunuyoruz.Belirlediğimiz klinik yol, rehber ve talimatlarla 2017 yılında çeyrek milyondan daha fazla hastaya aynı kalitede güvenilir, şeffaf ve kapsamlı tanı, tedavi ve bakım hizmeti sunduk. Hacim-bazlı yerine değer-bazlı bir sistem oluşturarak, bu doğrultuda yarattığımız insan kaynağımız ile hastalarımızı memnun etmeye çalışmanın mutluluğunu yaşadık ve yaşamaya devam etmek için var gücümüzle çalışıyoruz.Gerek idari personelimizin gerek medikal ekibimizin gereksinim, beklenti ve haklarını önemsiyoruz. Her geçen yıl çalışan memnuniyet endeksinin artış gösterdiği kurumlarımızda kadınların ekonomiye katılımını ayrıca destekliyoruz. Geçmişten bugüne biz bir aileyiz ve ailemize yeni üyelerin katılmasından heyecan duyuyoruz.Amerikan Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere ''Ekg ve Eko Tenikeri / Teknisyeni'' arayışımız bulunmaktadır. Tercihen en az önlisans mezunu, Microsoft Office programlarını iyi kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, Dinamik, gelişime açık, Prezentabl, iletişim yeteneği kuvvetli.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Başhekimlik Koordinasyon Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
Başhekimlik Koordinasyon Uzman YardımcısıAmerikan Hastanesi
Amerikan Hastanesi Başhekimlik Koordinasyon Ofisinde görevlendirilmek üzere "Başhekimlik Koordinasyon Uzman Yardımcısı" arayışımız bulunmaktadır.Hastane süreçlerinde en az 1 yıl tecrübeli, Üniversitelerin İşletme / İktisat / Endüstri Mühendisliği / Sağlık Yönetimi lisans bölümlerinden mezun,İyi derecede İngilizce bilen, Temsil yeteneğine sahip, yazılı ve sözlü iletişimi güçlü olan, Planlama ve organizasyon becerisi yüksek, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Analitik düşünebilen ve çözüm odaklı.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Aile Hekimi Uzmanı İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
Aile Hekimi UzmanıAmerikan Hastanesi
Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları'nda çalışmak üzere,Aile Hekimliği Uzmanlık eğitimini son beş yıl içinde tamamlamış, Tıp alanındaki gelişmeleri takip eden, Tercihen bu alanda tecrübesi olan, İyi düzeyde iletişim yeteneğine sahip, Problem çözücü, Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, İyi derecede İngilizce bilen, "Aile Hekimi Doktor" aranmaktadır. * Başvurular gizlilik içinde değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kurumsal İletişim Uzmanı İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
Kurumsal İletişim UzmanıAmerikan Hastanesi
Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları, Global Fortune 500 listesindeki tek Türk şirketi olan Koç Topluluğu’na bağlı hizmet veren, kar amacı gütmeyen hastaneler grubudur.Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları çatısının altında; Amerikan Hastanesi, Koç Üniversitesi Hastanesi ve MedAmerikan Tıp Merkezi ile hizmet vermekteyiz.Hastanelerimizde sağlık hizmetlerini sunarken, bilgimiz, becerimiz ve mükemmelliyetçiliğimizle en güncel teknolojileri bir araya getiriyoruz. Ancak insan kaynağımızın en değerli varlığımız olduğunu biliyor, nitelikli insan kaynağımızı artırmak için sürekli yatırımda bulunuyoruz.Belirlediğimiz klinik yol, rehber ve talimatlarla 2017 yılında çeyrek milyondan daha fazla hastaya aynı kalitede güvenilir, şeffaf ve kapsamlı tanı, tedavi ve bakım hizmeti sunduk. Hacim-bazlı yerine değer-bazlı bir sistem oluşturarak, bu doğrultuda yarattığımız insan kaynağımız ile hastalarımızı memnun etmeye çalışmanın mutluluğunu yaşadık ve yaşamaya devam etmek için var gücümüzle çalışıyoruz.Gerek idari personelimizin gerek medikal ekibimizin gereksinim, beklenti ve haklarını önemsiyoruz. Her geçen yıl çalışan memnuniyet endeksinin artış gösterdiği kurumlarımızda kadınların ekonomiye katılımını ayrıca destekliyoruz. Geçmişten bugüne biz bir aileyiz ve ailemize yeni üyelerin katılmasından heyecan duyuyoruz..Amerikan Hastanesi’nde görevlendirilmek üzere ''Kurumsal İletişim Uzmanı''arayışımız bulunmaktadır.  Üniversitelerin Lisans Halkla İlişkiler, İletişim, Pazarlama vb. bölümlerinden mezun,PR / Halkla İlişkiler konusunda 3-5 yıl tecrübeli,IELTS puanı 7 / TOEFL puanı 100 olan, Bilgisayar / MS Office (Word, Excel, Powerpoint) bilgisi iyi olan,Yeni proje ve yaratıcı fikirler üretebilen,Prezentabl, iletişim yeteneği kuvvetli, dinamik ve takım çalışmasına yatkın.*Adayların görüşmeye davet edilebilmesi için IELTS ve TOEFL puanlarını belgelemesi gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Hemşire İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
HemşireAmerikan Hastanesi
Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları’nda çalışmak üzere Hemşire arayışımız bulunmaktadır.Amerikan Hastanesi & Koç Üniversitesi HastanesiVehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları, Global Fortune 500 listesindeki tek Türk şirketi olan Koç Topluluğu’na bağlı hizmet veren, kar amacı gütmeyen hastaneler grubudur.Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları çatısının altında; Amerikan Hastanesi, Koç Üniversitesi Hastanesi ve MedAmerikan Tıp Merkezi ile hizmet vermekteyiz.Hastanelerimizde sağlık hizmetlerini sunarken, bilgimiz, becerimiz ve mükemmelliyetçiliğimizle en güncel teknolojileri bir araya getiriyoruz. Ancak insan kaynağımızın en değerli varlığımız olduğunu biliyor, nitelikli insan kaynağımızı artırmak için sürekli yatırımda bulunuyoruz.Belirlediğimiz klinik yol, rehber ve talimatlarla 2017 yılında çeyrek milyondan daha fazla hastaya aynı kalitede güvenilir, şeffaf ve kapsamlı tanı, tedavi ve bakım hizmeti sunduk. Hacim-bazlı yerine değer-bazlı bir sistem oluşturarak, bu doğrultuda yarattığımız insan kaynağımız ile hastalarımızı memnun etmeye çalışmanın mutluluğunu yaşadık ve yaşamaya devam etmek için var gücümüzle çalışıyoruz.Gerek idari personelimizin gerek medikal ekibimizin gereksinim, beklenti ve haklarını önemsiyoruz. Her geçen yıl çalışan memnuniyet endeksinin artış gösterdiği kurumlarımızda kadınların ekonomiye katılımını ayrıca destekliyoruz. Geçmişten bugüne biz bir aileyiz ve ailemize yeni üyelerin katılmasından heyecan duyuyoruz..Amerikan Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere ''Hemşire'' arayışımız bulunmaktadır. Mesleğinde profesyonelliği hedefleyen, Ekip çalışmasının önemine inanan, İletişimi kuvvetli, Dinamik, Gelişime açık, Hafta içi ve hafta sonu 12 saatlik nöbetler halinde çalışabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Laboratuvar Teknikeri İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
Laboratuvar TeknikeriAmerikan Hastanesi
Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları, Global Fortune 500 listesindeki tek Türk şirketi olan Koç Topluluğu’na bağlı hizmet veren, kar amacı gütmeyen hastaneler grubudur.Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları çatısının altında; Amerikan Hastanesi, Koç Üniversitesi Hastanesi ve MedAmerikan Tıp Merkezi ile hizmet vermekteyiz.Hastanelerimizde sağlık hizmetlerini sunarken, bilgimiz, becerimiz ve mükemmelliyetçiliğimizle en güncel teknolojileri bir araya getiriyoruz. Ancak insan kaynağımızın en değerli varlığımız olduğunu biliyor, nitelikli insan kaynağımızı artırmak için sürekli yatırımda bulunuyoruz.Belirlediğimiz klinik yol, rehber ve talimatlarla 2017 yılında çeyrek milyondan daha fazla hastaya aynı kalitede güvenilir, şeffaf ve kapsamlı tanı, tedavi ve bakım hizmeti sunduk. Hacim-bazlı yerine değer-bazlı bir sistem oluşturarak, bu doğrultuda yarattığımız insan kaynağımız ile hastalarımızı memnun etmeye çalışmanın mutluluğunu yaşadık ve yaşamaya devam etmek için var gücümüzle çalışıyoruz.Gerek idari personelimizin gerek medikal ekibimizin gereksinim, beklenti ve haklarını önemsiyoruz. Her geçen yıl çalışan memnuniyet endeksinin artış gösterdiği kurumlarımızda kadınların ekonomiye katılımını ayrıca destekliyoruz. Geçmişten bugüne biz bir aileyiz ve ailemize yeni üyelerin katılmasından heyecan duyuyoruz..Medamerikan Tıp Merkezi'nde görevlendirilmek üzere ''Laboratuvar Teknikeri'' arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin Laboratuvar Ön Lisans bölümünden mezunu,En az 2 yıl deneyim sahibi,MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen,İletişim becerileri kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın ve çözüm odaklı.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Eczacı İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
EczacıAmerikan Hastanesi
Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları, Global Fortune 500 listesindeki tek Türk şirketi olan Koç Topluluğu’na bağlı hizmet veren, kar amacı gütmeyen hastaneler grubudur.Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları çatısının altında; Amerikan Hastanesi, Koç Üniversitesi Hastanesi ve MedAmerikan Tıp Merkezi ile hizmet vermekteyiz.Hastanelerimizde sağlık hizmetlerini sunarken, bilgimiz, becerimiz ve mükemmelliyetçiliğimizle en güncel teknolojileri bir araya getiriyoruz. Ancak insan kaynağımızın en değerli varlığımız olduğunu biliyor, nitelikli insan kaynağımızı artırmak için sürekli yatırımda bulunuyoruz.Belirlediğimiz klinik yol, rehber ve talimatlarla 2017 yılında çeyrek milyondan daha fazla hastaya aynı kalitede güvenilir, şeffaf ve kapsamlı tanı, tedavi ve bakım hizmeti sunduk. Hacim-bazlı yerine değer-bazlı bir sistem oluşturarak, bu doğrultuda yarattığımız insan kaynağımız ile hastalarımızı memnun etmeye çalışmanın mutluluğunu yaşadık ve yaşamaya devam etmek için var gücümüzle çalışıyoruz.Gerek idari personelimizin gerek medikal ekibimizin gereksinim, beklenti ve haklarını önemsiyoruz. Her geçen yıl çalışan memnuniyet endeksinin artış gösterdiği kurumlarımızda kadınların ekonomiye katılımını ayrıca destekliyoruz. Geçmişten bugüne biz bir aileyiz ve ailemize yeni üyelerin katılmasından heyecan duyuyoruz..Amerikan Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere ''Eczacı'' arayışımız bulunmaktadır.  • Eczacılık Fakültesi mezunu,• Tercihen Klinik Eczacılık Yüksek Lisansı yapmış veya yapmakta olan,• Tercihen en az 1 yıl hastane eczacılığı, eczane eczacılığı tecrübesi olan veya eczacılık fakültelerinde akademisyenlik tecrübesi olan,• İleri derecede İngilizce bilen,• Microsoft Office programlarına hakim,• Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri kuvvetli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Hasta Temsilcisi İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
Hasta TemsilcisiAmerikan Hastanesi
Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları'nda çalışmak üzere,• En az önlisans mezunu (tercihen Halkla İlişkiler, Turizm Otelcilik, Muhasebe, vb.)• Benzer bir pozisyonda en az 1 yıl deneyimli,• Tercihen tıbbi terminolojisi iyi,• Microsoft Office programlarına hakim,• Takım çalışmasına yatkın,• Yaratıcı, analitik düşünebilen,• Tercihen İngilizce bilen,• Prezentabl, iletişim yeteneği kuvvetli,"Hasta Temsilcisi" pozisyonunda ekip arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Biyomedikal Teknikeri İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
Biyomedikal TeknikeriAmerikan Hastanesi
Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları, Global Fortune 500 listesindeki tek Türk şirketi olan Koç Topluluğu’na bağlı hizmet veren, kar amacı gütmeyen hastaneler grubudur.Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları çatısının altında; Amerikan Hastanesi, Koç Üniversitesi Hastanesi ve MedAmerikan Tıp Merkezi ile hizmet vermekteyiz.Hastanelerimizde sağlık hizmetlerini sunarken, bilgimiz, becerimiz ve mükemmelliyetçiliğimizle en güncel teknolojileri bir araya getiriyoruz. Ancak insan kaynağımızın en değerli varlığımız olduğunu biliyor, nitelikli insan kaynağımızı artırmak için sürekli yatırımda bulunuyoruz.Belirlediğimiz klinik yol, rehber ve talimatlarla 2017 yılında çeyrek milyondan daha fazla hastaya aynı kalitede güvenilir, şeffaf ve kapsamlı tanı, tedavi ve bakım hizmeti sunduk. Hacim-bazlı yerine değer-bazlı bir sistem oluşturarak, bu doğrultuda yarattığımız insan kaynağımız ile hastalarımızı memnun etmeye çalışmanın mutluluğunu yaşadık ve yaşamaya devam etmek için var gücümüzle çalışıyoruz.Gerek idari personelimizin gerek medikal ekibimizin gereksinim, beklenti ve haklarını önemsiyoruz. Her geçen yıl çalışan memnuniyet endeksinin artış gösterdiği kurumlarımızda kadınların ekonomiye katılımını ayrıca destekliyoruz. Geçmişten bugüne biz bir aileyiz ve ailemize yeni üyelerin katılmasından heyecan duyuyoruz.Amerikan Hastanesi Klinik Mühendislik Bölümü’nde görevlendirilmek üzere ''Biyomedikal Teknikeri / Teknisyeni‘’ arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin Biyomedikal Cihaz Teknolojisi Bölümü'nden mezun,Tercihen hastane ortamında çalışmış, En az 2 yıl deneyimli, Tercihen elektronik kart (donanım) bilgisi bulunan, tamir yapabilen,MS Office programlarını kullanabilen, Gelişime açık, sorumluluk sahibi ve ekip çalışmasına yatkın.Esnek çalışma saatlerine ve yoğun İş temposuna ayak uydurabilen,Sözlü ve yazılı İletişimi kuvvetli, takım çalışmasına inanan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
EEG Teknikeri / Teknisyeni İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
EEG Teknikeri / TeknisyeniAmerikan Hastanesi
Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları, Global Fortune 500 listesindeki tek Türk şirketi olan Koç Topluluğu’na bağlı hizmet veren, kar amacı gütmeyen hastaneler grubudur.Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları çatısının altında; Amerikan Hastanesi, Koç Üniversitesi Hastanesi ve MedAmerikan Tıp Merkezi ile hizmet vermekteyiz.Hastanelerimizde sağlık hizmetlerini sunarken, bilgimiz, becerimiz ve mükemmelliyetçiliğimizle en güncel teknolojileri bir araya getiriyoruz. Ancak insan kaynağımızın en değerli varlığımız olduğunu biliyor, nitelikli insan kaynağımızı artırmak için sürekli yatırımda bulunuyoruz.Belirlediğimiz klinik yol, rehber ve talimatlarla 2017 yılında çeyrek milyondan daha fazla hastaya aynı kalitede güvenilir, şeffaf ve kapsamlı tanı, tedavi ve bakım hizmeti sunduk. Hacim-bazlı yerine değer-bazlı bir sistem oluşturarak, bu doğrultuda yarattığımız insan kaynağımız ile hastalarımızı memnun etmeye çalışmanın mutluluğunu yaşadık ve yaşamaya devam etmek için var gücümüzle çalışıyoruz.Gerek idari personelimizin gerek medikal ekibimizin gereksinim, beklenti ve haklarını önemsiyoruz. Her geçen yıl çalışan memnuniyet endeksinin artış gösterdiği kurumlarımızda kadınların ekonomiye katılımını ayrıca destekliyoruz. Geçmişten bugüne biz bir aileyiz ve ailemize yeni üyelerin katılmasından heyecan duyuyoruz..Amerikan Hastanesi bünyesinde değerlendirilmek üzere ''EEG Teknikeri / Teknisyeni'' arayışımız bulunmaktadır. EEG çekiminde 5 yıl tecrübeli veya tercihen Meslek Yüksek Okullarının Elektronörofizyoloji bölümünden mezun,Tercihen Elektronörofizyoloji Sertifikası’na sahip, Tam zamanlı çalışabilecek, Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, Hasta memnuniyetine önem veren, Ekip çalışmasına yatkın, İletişim becerisi yüksek. ***Video monitorizasyonu konusunda tecrubeli adaylar değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Çağrı Merkezi Temsilcisi İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
Çağrı Merkezi TemsilcisiAmerikan Hastanesi
Tercihen Önlisans ya da Lisans mezunu ya da Üniversite Öğrencisi, Vardiyalı çalışma düzenine ayak uydurabilecek, Microsoft Office programlarına hakim, Çağrı Merkezi ya da Santral görevlisi olarak tercihen 1-3 yıl deneyimli (Sağlık sektörü deneyimli),Diksiyonu düzgün, Telefonda hizmet vermekten keyif alacak, Takım çalışmasına yatkın, Yaratıcı, analitik düşünen, Fulya lokasyonundaki ofisimiz için"Çağrı Merkezi Temsilcisi" pozisyonuna takım arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bilgi Güvenliği Uzmanı İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
Bilgi Güvenliği UzmanıAmerikan Hastanesi
Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları Bilgi Teknolojileri Güvenlik Ekibi'nde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, Bilgi sistemlerine yönelik süreçlere, güvenlik kontrollerine, iş sürekliliği, risk ve uyum konularına hakim,COBIT, ITIL, ISO 27001, KVKK gibi standartlar konusunda bilgili, Bilgi Teknolojileri Güvenlik konuları (Firewall, IPS/IDS, VPN, Antivirus, Proxy, DLP, SIEM, Vulnerability scan, Data classification) hakkında bilgi sahibi,Yazılı ve sözlü iletişim becerileri yüksek, Planlama ve iş takibinde başarılı, Tercihen CISA, CISSP, CEH sertifikalı “Bilgi Güvenliği Uzmanı” arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Arşiv Elemanı ( Tıbbi Sekreter ) İstanbul(Asya) Amerikan Hastanesi
Arşiv Elemanı ( Tıbbi Sekreter )Amerikan Hastanesi
Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları, Global Fortune 500 listesindeki tek Türk şirketi olan Koç Topluluğu’na bağlı hizmet veren, kar amacı gütmeyen hastaneler grubudur.Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları çatısının altında; Amerikan Hastanesi, Koç Üniversitesi Hastanesi ve MedAmerikan Tıp Merkezi ile hizmet vermekteyiz.Hastanelerimizde sağlık hizmetlerini sunarken, bilgimiz, becerimiz ve mükemmelliyetçiliğimizle en güncel teknolojileri bir araya getiriyoruz. Ancak insan kaynağımızın en değerli varlığımız olduğunu biliyor, nitelikli insan kaynağımızı artırmak için sürekli yatırımda bulunuyoruz.Belirlediğimiz klinik yol, rehber ve talimatlarla 2017 yılında çeyrek milyondan daha fazla hastaya aynı kalitede güvenilir, şeffaf ve kapsamlı tanı, tedavi ve bakım hizmeti sunduk. Hacim-bazlı yerine değer-bazlı bir sistem oluşturarak, bu doğrultuda yarattığımız insan kaynağımız ile hastalarımızı memnun etmeye çalışmanın mutluluğunu yaşadık ve yaşamaya devam etmek için var gücümüzle çalışıyoruz.Gerek idari personelimizin gerek medikal ekibimizin gereksinim, beklenti ve haklarını önemsiyoruz. Her geçen yıl çalışan memnuniyet endeksinin artış gösterdiği kurumlarımızda kadınların ekonomiye katılımını ayrıca destekliyoruz. Geçmişten bugüne biz bir aileyiz ve ailemize yeni üyelerin katılmasından heyecan duyuyoruz..Medamerikan Tıp Merkezi'nde görevlendirilmek üzere ''Arşiv Görevlisi  (Tıbbi Sekreter)''arayışımız bulunmaktadır.En az ön lisans, tercihen Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik bölümü mezunu, Tercihen en az 1 yıllık tıbbi dokümantasyon - arşivleme tecrübesi olan, Microsoft Office programlarını kullanabilen, 10 parmak klavye kullanabilen, tercihen F klavye bilen, Prezentabl, iletişim yeteneği kuvvetli, dinamik ve takım çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknisyeni İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
Mekanik TeknisyeniAmerikan Hastanesi
Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları, Global Fortune 500 listesindeki tek Türk şirketi olan Koç Topluluğu’na bağlı hizmet veren, kar amacı gütmeyen hastaneler grubudur.Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları çatısının altında; Amerikan Hastanesi, Koç Üniversitesi Hastanesi ve MedAmerikan Tıp Merkezi ile hizmet vermekteyiz.Hastanelerimizde sağlık hizmetlerini sunarken, bilgimiz, becerimiz ve mükemmelliyetçiliğimizle en güncel teknolojileri bir araya getiriyoruz. Ancak insan kaynağımızın en değerli varlığımız olduğunu biliyor, nitelikli insan kaynağımızı artırmak için sürekli yatırımda bulunuyoruz.Belirlediğimiz klinik yol, rehber ve talimatlarla 2017 yılında çeyrek milyondan daha fazla hastaya aynı kalitede güvenilir, şeffaf ve kapsamlı tanı, tedavi ve bakım hizmeti sunduk. Hacim-bazlı yerine değer-bazlı bir sistem oluşturarak, bu doğrultuda yarattığımız insan kaynağımız ile hastalarımızı memnun etmeye çalışmanın mutluluğunu yaşadık ve yaşamaya devam etmek için var gücümüzle çalışıyoruz.Gerek idari personelimizin gerek medikal ekibimizin gereksinim, beklenti ve haklarını önemsiyoruz. Her geçen yıl çalışan memnuniyet endeksinin artış gösterdiği kurumlarımızda kadınların ekonomiye katılımını ayrıca destekliyoruz. Geçmişten bugüne biz bir aileyiz ve ailemize yeni üyelerin katılmasından heyecan duyuyoruz..Amerikan Hastanesi Bakım Onarım biriminde görevlendirilmek üzere ''Mekanik Teknisyeni'' arayışımız bulunmaktadır. Endüstri Meslek Liselerinin ve/veya Meslek Yüksek Okullarının Makine, Tesisat, İklimlendirme Soğutma bölümünden mezun olan,Takım çalışmasına yatkın Mekanik Bakım alanında en az 3 yıllık deneyime sahip, Tercihen Kazancı belgesine sahip, Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, Alanındaki yenilikleri takip eden ve öğrenmeye açık.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Mühendisi İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
Makine MühendisiAmerikan Hastanesi
Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları, Global Fortune 500 listesindeki tek Türk şirketi olan Koç Topluluğu’na bağlı hizmet veren, kar amacı gütmeyen hastaneler grubudur.Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları çatısının altında; Amerikan Hastanesi, Koç Üniversitesi Hastanesi ve MedAmerikan Tıp Merkezi ile hizmet vermekteyiz.Hastanelerimizde sağlık hizmetlerini sunarken, bilgimiz, becerimiz ve mükemmelliyetçiliğimizle en güncel teknolojileri bir araya getiriyoruz. Ancak insan kaynağımızın en değerli varlığımız olduğunu biliyor, nitelikli insan kaynağımızı artırmak için sürekli yatırımda bulunuyoruz.Belirlediğimiz klinik yol, rehber ve talimatlarla 2017 yılında çeyrek milyondan daha fazla hastaya aynı kalitede güvenilir, şeffaf ve kapsamlı tanı, tedavi ve bakım hizmeti sunduk. Hacim-bazlı yerine değer-bazlı bir sistem oluşturarak, bu doğrultuda yarattığımız insan kaynağımız ile hastalarımızı memnun etmeye çalışmanın mutluluğunu yaşadık ve yaşamaya devam etmek için var gücümüzle çalışıyoruz.Gerek idari personelimizin gerek medikal ekibimizin gereksinim, beklenti ve haklarını önemsiyoruz. Her geçen yıl çalışan memnuniyet endeksinin artış gösterdiği kurumlarımızda kadınların ekonomiye katılımını ayrıca destekliyoruz. Geçmişten bugüne biz bir aileyiz ve ailemize yeni üyelerin katılmasından heyecan duyuyoruz..Amerikan Hastanesi bünyesinde görevlendirilmek üzere ''Makine Mühendisi'' arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Takım çalışmasına yatkın, Mekanik Bakım alanında en az 3 yıllık deneyime sahip, İyi derecede Autocad kullanabilen, Mekanik Tesisat ( ısıtma , Soğutma ,havalandırma, yangın ve sıhhi tesisat ) hesabı yapabilen ve projelendirebilen, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, Problem çözme becerileri gelişmiş, Maliyet kontrolü ve verimlilik analizleri yapabilecek, Ekip yönetiminde tecrübeli, İyi derecede MS office kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Hasta İlişkileri Görevlisi İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
Hasta İlişkileri GörevlisiAmerikan Hastanesi
Atatürk Havalimanın’da çalışmak üzere; Lisans mezunu (tercihen Mütercim – Tercümanlık vb. Bölüm mezunu) Çok iyi derecede sözlü - yazılı İngilizce bilen, Tercihen ikinci yabancı dili olan, ( Arapça vb.) İnsan ilişkilerini yönetmek konusunda yetenekli, Çalışma azmi ve motivasyonu yüksek, Dinamik, aktif ve sorumluluk sahibi, Uluslararası Hasta Programları departmanına bağlı olarak çalışacak “Hasta İlişkileri Görevlisi” arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Stajyer İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
StajyerAmerikan Hastanesi
Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları, Amerikan Hastanesi, Koç Üniversitesi Hastanesi ve MedAmerikan Tıp Merkezi olmak üzere üç farklı lokasyonda yaklaşık 3000 çalışanı ile Türkiye ve çevre ülkelerdeki hastalara, dünya standartlarında modern sağlık hizmeti veren tam teşekküllü sağlık merkezleridir.Kuruluşlarımızdan Amerikan Hastanesi’nde değerlendirilmek üzere staj başvurularını almaya başlıyoruz !İdari alanlardaki bölüm ve uygulamalarımızı daha yakından gözlemlemek ve aldığın eğitimi pratik deneyimlerle desteklemek istiyorsan,Üniversitelerin Tıbbi Görüntüleme, İşletme, Muhasebe ve Finans, Sağlık Kurumları İşletmeciliği, Tıbbi Dökümantasyon ve Sekreterlik, Lojistik, Bilgi Teknolojileri, İletişim bölümlerinde okuyorsan,Ön lisans 2. sınıf veya Lisans 3. / 4. sınıf öğrencisiysen, Staj süren boyunca Iş Kazası ve Meslek Hastalığı Sigortası okulun tarafından karşılanıyorsa,         Ve kariyerine ilk adımı sağlıkla atmak istiyorsan başvurunu bekliyoruz !Staj Dönemleri1.Dönem: 18.06.2018 - 01.08.20182.Dönem: 01.08.2018 - 31.08.2017
Stajyer        İlan Detayı
Ofis Görevlisi (Engelli Kadro) İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
Ofis Görevlisi (Engelli Kadro)Amerikan Hastanesi
Amerikan Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;Türkiye İş Kurumuna kayıtlı ve yasa gereği engelli kapsamında değerlendirilebilecek,Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu olan,  Engellilik derecesi %40 ve üzerinde olan, Daha önce ofis içinde benzer bir görevde en az 1 yıl çalışmış, MS Office programlarını kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkilerinde başarılı, ''Ofis Görevlisi (Engelli Kadro)'' arayışımız bulunmaktadır.Bu ilana yapılan başvurular tecrübe ve eğitime uygun olan pozisyonlar için değerlendirilmeye alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Ofis Görevlisi (Engelli Kadro) İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
İnsan Kaynakları Ofis Görevlisi (Engelli Kadro)Amerikan Hastanesi
Amerikan Hastanesi ve Koç Üniversitesi Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;Türkiye İş Kurumuna kayıtlı ve yasa gereği engelli kapsamında değerlendirilebilecek,Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu olan,  Engellilik derecesi %40 ve üzerinde olan, İnsan Kaynakları tecrübesi olan, MS Office programlarını kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkilerinde başarılı, ''İnsan Kaynakları Ofis Görevlisi (Engelli Kadro)'' arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Tıbbi Sekreter İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
Tıbbi SekreterAmerikan Hastanesi
Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik önlisans mezunu ve tercihen en az 1 yıl deneyimli,Tıbbi terminolojiye, ICD 10 tanı kodlarına, genel olarak tıbbi süreçlere hakim,Microsoft Office programlarını kullanabilen, 10 parmak klavye kullanabilen, tercihen F klavye bilen, Hasta ve iletişim odaklı, Diğer sağlık çalışanları ile birlikte çalışmaktan ve hastalara yardımcı olmaktan mutluluk duyan,Analitik düşünen, Tercihen İngilizce bilen, Tıbbi Sekreter olarak görev yapacak çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kardiyoloji Aile Hekimi Uzmanı İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
Kardiyoloji Aile Hekimi UzmanıAmerikan Hastanesi
Kardiyoloji Bölümü’nde Aile Hekimi Uzmanı olarak görev yapacak, Aile Hekimliği Uzmanlık eğitimini son beş yıl içinde tamamlamış, Branşı ile ilgili tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda deneyimli, Mesleği ile ilgili değişim ve gelişimleri takip eden, İletişim yönü güçlü, pozitif, ekip çalışmasına uygun, Etik değerlere bağlı olan, Hasta güvenliği ve memnuniyetine önem veren, İyi derecede İngilizce bilen,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi İstanbul(Avr.) Koç Üniversitesi Hastanesi
Güvenlik GörevlisiKoç Üniversitesi Hastanesi
Sizleri Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları'nda çalışmanın ayrıcalığını yaşamaya davet ediyoruz...Mesleğinde profesyonelliği hedefleyen, Ekip çalışmasının önemine inanan, En az Lise mezunu, İletişimi kuvvetli, Dinamik, En az 1 yıl deneyimli, 5188 Sayılı yasa kapsamında Özel Güvenlik Kimlik Kartı olan, "Güvenlik Elemanları" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Aile Hekimi Uzmanı İstanbul(Avr.) Koç Üniversitesi Hastanesi
Aile Hekimi UzmanıKoç Üniversitesi Hastanesi
Koç Üniversitesi Hastanesi Medikal Direktörlük / Başhekimlik Bölümü’nde çalışmak üzere, Aile Hekimliği Uzmanlık eğitimini son beş yıl içinde tamamlamış, Branşı ile ilgili tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda deneyimli, Nöbet sisteminde çalışabilecek, Mesleği ile ilgili değişim ve gelişimleri takip eden, İletişim yönü güçlü, pozitif, ekip çalışmasına uygun, Etik değerlere bağlı olan, Hasta güvenliği ve memnuniyetine önem veren, İyi derecede İngilizce bilen ‘Aile Hekimi Uzmanı’ doktorlar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yazılım Uzmanı İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
Yazılım UzmanıAmerikan Hastanesi
Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları, Global Fortune 500 listesindeki tek Türk şirketi olan Koç Topluluğu’na bağlı hizmet veren, kar amacı gütmeyen hastaneler grubudur.Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları çatısının altında; Amerikan Hastanesi, Koç Üniversitesi Hastanesi ve MedAmerikan Tıp Merkezi ile hizmet vermekteyiz.Hastanelerimizde sağlık hizmetlerini sunarken, bilgimiz, becerimiz ve mükemmelliyetçiliğimizle en güncel teknolojileri bir araya getiriyoruz. Ancak insan kaynağımızın en değerli varlığımız olduğunu biliyor, nitelikli insan kaynağımızı artırmak için sürekli yatırımda bulunuyoruz.Belirlediğimiz klinik yol, rehber ve talimatlarla 2017 yılında çeyrek milyondan daha fazla hastaya aynı kalitede güvenilir, şeffaf ve kapsamlı tanı, tedavi ve bakım hizmeti sunduk. Hacim-bazlı yerine değer-bazlı bir sistem oluşturarak, bu doğrultuda yarattığımız insan kaynağımız ile hastalarımızı memnun etmeye çalışmanın mutluluğunu yaşadık ve yaşamaya devam etmek için var gücümüzle çalışıyoruz.Gerek idari personelimizin gerek medikal ekibimizin gereksinim, beklenti ve haklarını önemsiyoruz. Her geçen yıl çalışan memnuniyet endeksinin artış gösterdiği kurumlarımızda kadınların ekonomiye katılımını ayrıca destekliyoruz. Geçmişten bugüne biz bir aileyiz ve ailemize yeni üyelerin katılmasından heyecan duyuyoruz..Amerikan Hastanesi Bilgi Teknolojileri Birimi Yazılım Bölümü'nde görevlendirilmek üzere '' Yazılım Uzmanı'' arayışımız bulunmaktadır.  Üniversitelerin Bilgisayar, Matematik, Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,.Net platformunda C# ile program geliştirmiş,Web tabanlı uygulama geliştirmede tecrübeli,HTML, CSS, Javascript konularında bilgili,SQL Server, T-SQL bilgisi olan, Oracle, PL/SQL ve VBScript bilgisi olan,Yazılım alanında en az 3 yıllık tecrübesi olan,Dinamik bir ortamda çalışmaya yatkın, Sorumluluk duygusu yüksek, İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı,Dokümantasyonu seven, yaptığı işi raporlayabilen,İş sürekliliğini her şartda sağlayan, Bilgi güvenliğini ihmal etmeyen, sorunlara proje odaklı yaklaşan, çözüm yeteneği gelişmiş,İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Network Uzmanı İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
Network UzmanıAmerikan Hastanesi
Bilgi Teknolojileri Departmanı - Altyapı Birimi’nde görevlendirilmek üzere ''Network Uzmanı'' arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, Network alanında en az 2 yıllık deneyimi olan, Tercihen CCNP Sertifikasına sahip, Büyük ölçekli LAN/WAN/WLAN tasarımı ve kurulumu aşamalarında görev almış, Kapasite & performans yönetimini gerçekleştirip gerekli görülen iyileştirmelerin planlanması ve uygulanması konusunda tecrübe sahibi,BYOD politikalarını yönetmiş, ITIL uyumlu destek süreçleri hakkında bilgi sahibi, Dinamik bir ortamda çalışmaya yatkın, Sorumluluk duygusu yüksek, İş birimleriyle etkili iletişim kurabilen, çözüm odaklı ve takım çalışmasında uyumlu,İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı, Dokümantasyonu seven, yaptığı işi raporlayabilen, Bilgi Güvenliğini ihmal etmeyen sorunlara proje odaklı yaklaşan, çözüm yeteneği gelişmişİleri seviyede İngilizce bilgisine sahip.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ameliyathane Hemşiresi İstanbul(Avr.) Koç Üniversitesi Hastanesi
Ameliyathane HemşiresiKoç Üniversitesi Hastanesi
Vehbi Koç Vakfı Koç Üniversitesi Hastanesi ameliyathanesinde çalışmak üzere;Hemşirelik lisans mezunu, En az 2 yıl Ameliyathane Hemşiresi olarak çalışmış, Gündüz çalışmayı tercih eden ve gerektiğinde nöbete kalabilecek, Mesleğinde profesyonelliği hedefleyen, Ekip çalışmasına yatkın, İletişim yeteneği kuvvetli, Dinamik, Gelişime açık, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek hemşireler aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı