Koç Üniversitesi Hastanesi 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2014


Koç Üniversitesi Hastanesi

2010 – 2011 eğitim yılında ilk öğrencileriyle öğretim yaşamına başlayan Koç Üniversitesi Tıp Fakültesi, yenilikçi anlayışı ve dinamik kadrosuyla üst düzeyde klinik tıp anlayışına sahip doktorlar yetiştirmektedir. Koç Üniversitesi Hastanesi, Koç Üniversitesi Tıp Fakültesi’nin araştırma ve eğitim hastanesidir. 

2012 yılında hastanenin temel atma töreni gerçekleştirilmiş, Eylül 2014’te projenin birinci etabı tamamlanmıştır. Bu etap bitiminde hastane, Kuzey Amerika standartlarında 24 yatak kapasiteli 8 servis ile toplamda 192 tek kişilik hasta odası, 12 ameliyathane, 55 yatak kapasiteli (16 genel, 16 çocuk, 8 kalp cerrahisi ve 15 yeni doğan) yoğun bakım ünitesi, 14 kemik iliği transplantasyon yatağı ve 49 yataklı anestezi girişim ve ameliyat öncesi & sonrası bakım ünitesiyle hizmete açılmıştır.

10.000 m2’lik bir alanda yer alan çocuk hastanemiz ise, yatan hasta servislerini, kemik iliği transplantasyon ünitesini, çocuk yoğun bakım servisini, yeni doğan yoğun bakım servisini ve poliklinikleri içermektedir. 

2. Etap inşaat süreci de Kasım 2014’te başlamış olup, 220.000 m2’lik kullanım alanlı kompleksin Mayıs 2016’da tamamlanması planlanmaktadır. Kampüs; hastane grubu, eğitim ve araştırma alanları, ileri düzey simülasyon & uygulama merkezi, oditoryum, sınıflar ve sosyal alanları kapsayacak şekilde tasarlanmıştır.

Vehbi Koç Vakfı

Türkiye'deki geçmişi eskilere dayanan ancak unutulmaya yüz tutmuş vakıf geleneğini canlandırmak amacıyla kurulan ve Türkiye Cumhuriyeti'nin ilk vakıflarından biri olan Vehbi Koç Vakfı, 17 Ocak 1969'da Vehbi Koç tarafından hayata geçirildi. Çağdaş ve gelişen bir Türkiye için; yaşamın en temel gereksinimleri olan eğitim, sağlık ve kültür alanlarında faaliyet göstermeye başlayan Vakıf, kuruluşundan itibaren hayırseverlere örnek oldu. Okul, yurt, kütüphane ve klinik gibi tesisler kurarak bunları ilgili kamu kuruluşlarına devretti. Kâr amacı gütmeden kurduğu ve yönettiği eğitim, sağlık ve kültür kurumlarında önemli ilklere imza attı. Maddi imkanları kısıtlı binlerce yetenekli gence eğitimde fırsat eşitliği yaratmak amacıyla burs verdi.

Vakıf yönetimi 1980'li yılların başında, faaliyet gösterdiği alanlarda kaynağı sağlanmış, iyi organize edilmiş projeler gerçekleştirmek için yoğun bir çalışma sürecine girdi. Tecrübeler, bir eserin meydana getirilmesi kadar, yaşatılmasının da önemli olduğunu gösteriyordu. Vakıf en ince ayrıntısına kadar planlayarak kurduğu tesislerin işletme sorumluluğunu da üstlenecek ve böylelikle bu kuruluşların sunduğu hizmetin kalitesini hep üst düzeyde tutabilecekti. Her biri mükemmellik merkezi haline getirilen kuruluşlarıyla topluma örnek modeller sunacaktı. Bu anlayışla kurulan Vakıf Kuruluşları Türkiye’de eğitim, sağlık ve kültür dünyasına ışık tutmak hedefiyle çalışmalarına devam ediyor. Vehbi Koç Vakfı; varlık sebebine hizmet eden kuruluşlarının yanı sıra eğitim, sağlık ve kültür alanındaki geniş çaplı proje destekleriyle de topluma hizmet ediyor.

Vehbi Koç Vakfı yaşamın en temel gereksinimleri olan eğitim, sağlık ve kültür alanlarında yönetimini üstlendiği kurumlar, desteklediği projeler ve düzenli programlar aracılığıyla Türkiye’nin daha hızlı gelişmesine destek olmayı; tüm faaliyetlerinde “en iyiye” örnek olarak, sürdürülebilir ve tekrarlanabilir modellerle Türkiye’ye fayda sağlamayı amaçlıyor.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Sağlık Hizmetleri

Firma web sitesi: https://kuh.ku.edu.tr/tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 17.30

Açıklama: Çalışma saatleri bölümlere göre değişiklik göstermektedir.


Sosyal ve Yan Haklar
Lojman
Yemekhane
Yakacak
Erzak Yardımı
Bayram Yardımı
Bireysel EmeklilikÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 1000-1499


Koç Üniversitesi Hastanesi İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 17
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Malzeme Yönetimi ve Envanter Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Koç Üniversitesi Hastanesi
Malzeme Yönetimi ve Envanter Uzman YardımcısıKoç Üniversitesi Hastanesi
Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları, Global Fortune 500 listesindeki tek Türk şirketi olan Koç Topluluğu’na bağlı hizmet veren, kar amacı gütmeyen hastaneler grubudur.Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları çatısının altında; Amerikan Hastanesi, Koç Üniversitesi Hastanesi ve MedAmerikan Tıp Merkezi ile hizmet vermekteyiz.Hastanelerimizde sağlık hizmetlerini sunarken, bilgimiz, becerimiz ve mükemmelliyetçiliğimizle en güncel teknolojileri bir araya getiriyoruz. Ancak insan kaynağımızın en değerli varlığımız olduğunu biliyor, nitelikli insan kaynağımızı artırmak için sürekli yatırımda bulunuyoruz.Belirlediğimiz klinik yol, rehber ve talimatlarla 2017 yılında çeyrek milyondan daha fazla hastaya aynı kalitede güvenilir, şeffaf ve kapsamlı tanı, tedavi ve bakım hizmeti sunduk. Hacim-bazlı yerine değer-bazlı bir sistem oluşturarak, bu doğrultuda yarattığımız insan kaynağımız ile hastalarımızı memnun etmeye çalışmanın mutluluğunu yaşadık ve yaşamaya devam etmek için var gücümüzle çalışıyoruz.Gerek idari personelimizin gerek medikal ekibimizin gereksinim, beklenti ve haklarını önemsiyoruz. Her geçen yıl çalışan memnuniyet endeksinin artış gösterdiği kurumlarımızda kadınların ekonomiye katılımını ayrıca destekliyoruz. Geçmişten bugüne biz bir aileyiz ve ailemize yeni üyelerin katılmasından heyecan duyuyoruz..Koç Üniversitesi Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere '' Malzeme Yönetimi ve Envanter Kontrol Uzman Yardımcısı'' arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin Mühendislik (tercihen; Endüstri, İşletme, Makine, Malzeme) Bölümleri başta olmak üzere lisans programlarından mezun,Kariyerine tedarik zinciri yönetimi alanında yön vermek isteyen,İleri derecede Excel bilgisi olan, İyi derecede İngilizce bilen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Non-Medical Purchasing Specialist İstanbul(Avr.) Koç Üniversitesi Hastanesi
Non-Medical Purchasing SpecialistKoç Üniversitesi Hastanesi
Bachelor’s degree in engineering departments (mechanical, industrial and metallurgy engineerings are prefered),2 years of experience in purchasing area. Excellent command of English, both written and spoken, High level of proficiency and systems experience with ERP Systems, Microsoft Office (Oracle ERP experience is an asset),Excellent negotiation skills, knowledge of RFQ and RFI processes,contract management and competitive bidding,Detail-oriented, self-motivated and challenge the business with high energy, Ability to take initiative and responsibility, Able to keep up with busy working environment, Strong analytical and interpersonal skills, open-minded.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Biyomedikal/ Kalibrasyon Teknikeri İstanbul(Avr.) Koç Üniversitesi Hastanesi
Biyomedikal/ Kalibrasyon TeknikeriKoç Üniversitesi Hastanesi
Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları, Global Fortune 500 listesindeki tek Türk şirketi olan Koç Topluluğu’na bağlı hizmet veren, kar amacı gütmeyen hastaneler grubudur.Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları çatısının altında; Amerikan Hastanesi, Koç Üniversitesi Hastanesi ve MedAmerikan Tıp Merkezi ile hizmet vermekteyiz.Hastanelerimizde sağlık hizmetlerini sunarken, bilgimiz, becerimiz ve mükemmelliyetçiliğimizle en güncel teknolojileri bir araya getiriyoruz. Ancak insan kaynağımızın en değerli varlığımız olduğunu biliyor, nitelikli insan kaynağımızı artırmak için sürekli yatırımda bulunuyoruz.Belirlediğimiz klinik yol, rehber ve talimatlarla 2017 yılında çeyrek milyondan daha fazla hastaya aynı kalitede güvenilir, şeffaf ve kapsamlı tanı, tedavi ve bakım hizmeti sunduk. Hacim-bazlı yerine değer-bazlı bir sistem oluşturarak, bu doğrultuda yarattığımız insan kaynağımız ile hastalarımızı memnun etmeye çalışmanın mutluluğunu yaşadık ve yaşamaya devam etmek için var gücümüzle çalışıyoruz.Gerek idari personelimizin gerek medikal ekibimizin gereksinim, beklenti ve haklarını önemsiyoruz. Her geçen yıl çalışan memnuniyet endeksinin artış gösterdiği kurumlarımızda kadınların ekonomiye katılımını ayrıca destekliyoruz. Geçmişten bugüne biz bir aileyiz ve ailemize yeni üyelerin katılmasından heyecan duyuyoruz..Koç Üniversitesi Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere ''Biyomedikal/ Kalibrasyon Teknikeri'' arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin Biyomedikal Cihaz Teknolojisi Bölümü'nden mezun,Sağlık sektöründe (kalibrasyon süreçlerinde) deneyim sahibi olan,En az 2 yıl deneyimli, Tercihen elektronik kart (donanım) bilgisi bulunan, tamir yapabilen,MS Office programlarını kullanabilen, Gelişime açık, sorumluluk sahibi ve ekip çalışmasına yatkın.Esnek çalışma saatlerine ve yoğun İş temposuna ayak uydurabilen,Sözlü ve yazılı İletişimi kuvvetli, takım çalışmasına inanan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Medikal Satınalma Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Koç Üniversitesi Hastanesi
Medikal Satınalma Uzman YardımcısıKoç Üniversitesi Hastanesi
Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları, Global Fortune 500 listesindeki tek Türk şirketi olan Koç Topluluğu’na bağlı hizmet veren, kar amacı gütmeyen hastaneler grubudur.Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları çatısının altında; Amerikan Hastanesi, Koç Üniversitesi Hastanesi ve MedAmerikan Tıp Merkezi ile hizmet vermekteyiz.Hastanelerimizde sağlık hizmetlerini sunarken, bilgimiz, becerimiz ve mükemmelliyetçiliğimizle en güncel teknolojileri bir araya getiriyoruz. Ancak insan kaynağımızın en değerli varlığımız olduğunu biliyor, nitelikli insan kaynağımızı artırmak için sürekli yatırımda bulunuyoruz.Belirlediğimiz klinik yol, rehber ve talimatlarla 2017 yılında çeyrek milyondan daha fazla hastaya aynı kalitede güvenilir, şeffaf ve kapsamlı tanı, tedavi ve bakım hizmeti sunduk. Hacim-bazlı yerine değer-bazlı bir sistem oluşturarak, bu doğrultuda yarattığımız insan kaynağımız ile hastalarımızı memnun etmeye çalışmanın mutluluğunu yaşadık ve yaşamaya devam etmek için var gücümüzle çalışıyoruz.Gerek idari personelimizin gerek medikal ekibimizin gereksinim, beklenti ve haklarını önemsiyoruz. Her geçen yıl çalışan memnuniyet endeksinin artış gösterdiği kurumlarımızda kadınların ekonomiye katılımını ayrıca destekliyoruz. Geçmişten bugüne biz bir aileyiz ve ailemize yeni üyelerin katılmasından heyecan duyuyoruz..Koç Üniversitesi Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere ''Medikal Satınalma Uzman Yardımcısı'' arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin tercihen mühendislik bölümlerinden mezun (Biyomedikal, Kimya, Endüstri),Sağlık sektöründe satınalma alanında en az 1 yıllık tecrübesi olan veya yeni mezun olup kariyerine satınalma alanında adım atmak isteyen,İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim ve iyi derecede kullanabilen, Analitik düşünebilen ve problem çözme yeteneği gelişmiş, Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri kuvvetli, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Tıbbi Sekreter İstanbul(Avr.) Koç Üniversitesi Hastanesi
Tıbbi SekreterKoç Üniversitesi Hastanesi
Koç Üniversitesi Hastanesi'nde değerlendirilmek üzere;Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik önlisans mezunu ve tercihen en az 1 yıl deneyimli,Tıbbi terminolojiye, ICD 10 tanı kodlarına, genel olarak tıbbi süreçlere hakim,Microsoft Office programlarını kullanabilen, 10 parmak klavye kullanabilen, tercihen F klavye bilen, Hasta ve iletişim odaklı, Diğer sağlık çalışanları ile birlikte çalışmaktan ve hastalara yardımcı olmaktan mutluluk duyan,Analitik düşünen, Tercihen İngilizce bilen, Tıbbi Sekreter olarak görev yapacak çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Stajyer İstanbul(Avr.) Koç Üniversitesi Hastanesi
StajyerKoç Üniversitesi Hastanesi
GENEL NİTELİKLER Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları, Global Fortune 500 listesindeki tek Türk şirketi olan Koç Topluluğu’na bağlı hizmet veren, kar amacı gütmeyen hastaneler grubudur.Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları çatısı altında; Amerikan Hastanesi, Koç Üniversitesi Hastanesi ve MedAmerikan Tıp Merkezi ile hizmet vermekteyiz.Kuruluşlarımızdan Koç Üniversitesi Hastanesi’nde değerlendirilmek üzere staj başvurularını almaya başlıyoruz !İdari alanlardaki bölüm ve uygulamalarımızı daha yakından gözlemlemek ve aldığın eğitimi pratik deneyimlerle desteklemek istiyorsan,Üniversitelerin Mühendislik Fakültesi, İşletme, İktisat, Lojistik, Sağlık Kurumları İşletmeciliği, Eczacılık, Tıbbi Dökümantasyon ve Sekreterlik, Lojistik ve İletişim bölümlerinde okuyorsan,Önlisans 2. sınıf veya Lisans 3. / 4. sınıf öğrencisiysen, Staj süren boyunca Iş Kazası ve Meslek Hastalığı Sigortası okulun tarafından karşılanıyorsa,       Kariyerine iyi bak ! Sağlıklı bir geleceğin olsun diyoruz !Staj Dönemleri1.Dönem: 18.06.2018 - 01.08.20182.Dönem: 01.08.2018 - 31.08.2017Staj yapmak istediğiniz tarihleri önyazınızda belirtiniz.
Stajyer        İlan Detayı
Radyoaktif İyot Tedavi Ünitesi Hemşiresi İstanbul(Avr.) Koç Üniversitesi Hastanesi
Radyoaktif İyot Tedavi Ünitesi HemşiresiKoç Üniversitesi Hastanesi
VKV Sağlık Kuruluşları, Koç Üniversitesi Hastanesi Radyoaktif İyot Tedavi Ünitesi’nde çalışmak üzere;  Hemşirelik bölümü lisans mezunu, Radyasyon Yönetmeliği’ne uygun çalışabilecek, Mesleğinde profesyonelliği hedefleyen, Ekip çalışmasına yatkın, İletişim yeteneği kuvvetli, Dinamik, Gelişime açık hemşireler aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kat Hizmetleri Şefi İstanbul(Avr.) Koç Üniversitesi Hastanesi
Kat Hizmetleri ŞefiKoç Üniversitesi Hastanesi
Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları, Global Fortune 500 listesindeki tek Türk şirketi olan Koç Topluluğu’na bağlı hizmet veren, kar amacı gütmeyen hastaneler grubudur.Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları çatısının altında; Amerikan Hastanesi, Koç Üniversitesi Hastanesi ve MedAmerikan Tıp Merkezi ile hizmet vermekteyiz.Hastanelerimizde sağlık hizmetlerini sunarken, bilgimiz, becerimiz ve mükemmelliyetçiliğimizle en güncel teknolojileri bir araya getiriyoruz. Ancak insan kaynağımızın en değerli varlığımız olduğunu biliyor, nitelikli insan kaynağımızı artırmak için sürekli yatırımda bulunuyoruz.Belirlediğimiz klinik yol, rehber ve talimatlarla 2017 yılında çeyrek milyondan daha fazla hastaya aynı kalitede güvenilir, şeffaf ve kapsamlı tanı, tedavi ve bakım hizmeti sunduk. Hacim-bazlı yerine değer-bazlı bir sistem oluşturarak, bu doğrultuda yarattığımız insan kaynağımız ile hastalarımızı memnun etmeye çalışmanın mutluluğunu yaşadık ve yaşamaya devam etmek için var gücümüzle çalışıyoruz.Gerek idari personelimizin gerek medikal ekibimizin gereksinim, beklenti ve haklarını önemsiyoruz. Her geçen yıl çalışan memnuniyet endeksinin artış gösterdiği kurumlarımızda kadınların ekonomiye katılımını ayrıca destekliyoruz. Geçmişten bugüne biz bir aileyiz ve ailemize yeni üyelerin katılmasından heyecan duyuyoruz..Koç Üniversitesi Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere ''Kat Hizmetleri Şefi'' arayışımız bulunmaktadır.• Üniversitelerin ilgili bölümlerinden en az önlisans derecesinde mezun (İşletme, Turizm Otelcilik, Sağlık Yönetimi, vb),• Tercihen sağlık veya otelcilik sektöründe olmak üzere en az 2 yıllık Kat Şefliği deneyimi olan,• MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,• Tercihen İyi derecede ingilizce bilen,• Liderlik ve organizasyon becerilerine sahip,• Ekip yönetimi konusunda yetkinlik sahibi,• İletişim ve planlama becerileri gelişmiş,• Vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal İletişim Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Koç Üniversitesi Hastanesi
Kurumsal İletişim Uzman YardımcısıKoç Üniversitesi Hastanesi
Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları, Global Fortune 500 listesindeki tek Türk şirketi olan Koç Topluluğu’na bağlı hizmet veren, kar amacı gütmeyen hastaneler grubudur.Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları çatısının altında; Amerikan Hastanesi, Koç Üniversitesi Hastanesi ve MedAmerikan Tıp Merkezi ile hizmet vermekteyiz.Hastanelerimizde sağlık hizmetlerini sunarken, bilgimiz, becerimiz ve mükemmelliyetçiliğimizle en güncel teknolojileri bir araya getiriyoruz. Ancak insan kaynağımızın en değerli varlığımız olduğunu biliyor, nitelikli insan kaynağımızı artırmak için sürekli yatırımda bulunuyoruz.Belirlediğimiz klinik yol, rehber ve talimatlarla 2017 yılında çeyrek milyondan daha fazla hastaya aynı kalitede güvenilir, şeffaf ve kapsamlı tanı, tedavi ve bakım hizmeti sunduk. Hacim-bazlı yerine değer-bazlı bir sistem oluşturarak, bu doğrultuda yarattığımız insan kaynağımız ile hastalarımızı memnun etmeye çalışmanın mutluluğunu yaşadık ve yaşamaya devam etmek için var gücümüzle çalışıyoruz.Gerek idari personelimizin gerek medikal ekibimizin gereksinim, beklenti ve haklarını önemsiyoruz. Her geçen yıl çalışan memnuniyet endeksinin artış gösterdiği kurumlarımızda kadınların ekonomiye katılımını ayrıca destekliyoruz. Geçmişten bugüne biz bir aileyiz ve ailemize yeni üyelerin katılmasından heyecan duyuyoruz..Koç Üniversitesi Hastanesi’nde görevlendirilmek üzere ''Kurumsal İletişim Uzman Yardımcısı'' arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin Halkla İlişkiler, İletişim vb. bölümlerinden mezun, Halkla İlişkiler konusunda 2 yıl tecrübeli, İleri düzeyde İngilizce bilen (konuşma, yazma, dinleme) Dijital pazarlama alanında tecrübeli, Tercihen kurumsal sosyal medya hesabı yönetmiş, Fotoğraf ve video çekme konusunda deneyimi olan, Sorumluluk sahibi, Kendini geliştirmeye ve öğrenmeye açık, Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği, organizasyon, planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli,Bilgisayar / MS Office (Word, Excel, Powerpoint) bilgisi iyi olan, Yeni proje ve yaratıcı fikirler üretebilen, Prezentabl, dinamik ve takım çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Biyolog İstanbul(Avr.) Koç Üniversitesi Hastanesi
BiyologKoç Üniversitesi Hastanesi
Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları, Global Fortune 500 listesindeki tek Türk şirketi olan Koç Topluluğu’na bağlı hizmet veren, kar amacı gütmeyen hastaneler grubudur.Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları çatısının altında; Amerikan Hastanesi, Koç Üniversitesi Hastanesi ve MedAmerikan Tıp Merkezi ile hizmet vermekteyiz.Hastanelerimizde sağlık hizmetlerini sunarken, bilgimiz, becerimiz ve mükemmelliyetçiliğimizle en güncel teknolojileri bir araya getiriyoruz. Ancak insan kaynağımızın en değerli varlığımız olduğunu biliyor, nitelikli insan kaynağımızı artırmak için sürekli yatırımda bulunuyoruz.Belirlediğimiz klinik yol, rehber ve talimatlarla 2017 yılında çeyrek milyondan daha fazla hastaya aynı kalitede güvenilir, şeffaf ve kapsamlı tanı, tedavi ve bakım hizmeti sunduk. Hacim-bazlı yerine değer-bazlı bir sistem oluşturarak, bu doğrultuda yarattığımız insan kaynağımız ile hastalarımızı memnun etmeye çalışmanın mutluluğunu yaşadık ve yaşamaya devam etmek için var gücümüzle çalışıyoruz.Gerek idari personelimizin gerek medikal ekibimizin gereksinim, beklenti ve haklarını önemsiyoruz. Her geçen yıl çalışan memnuniyet endeksinin artış gösterdiği kurumlarımızda kadınların ekonomiye katılımını ayrıca destekliyoruz. Geçmişten bugüne biz bir aileyiz ve ailemize yeni üyelerin katılmasından heyecan duyuyoruz..Koç Üniversitesi Hastanesi Eczane Bölümü’nde görevlendirilmek üzere '' Biyolog'' arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin Biyoloji Bölümü'nden mezun, Tercihen 2 yıl Eczane deneyimi olan, MS Office bilgisi olan, Vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilecek (Gece vardiyası mevcuttur), Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri kuvvetli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Arapça Tercüman İstanbul(Avr.) Koç Üniversitesi Hastanesi
Arapça TercümanKoç Üniversitesi Hastanesi
Koç Üniversitesi Hastanesi Uluslararası Hasta Programları Bölümü’nde değerlendirilmek üzere,Tercihen Ön Lisans / Lisans mezunu, Arapça diline çok iyi düzeyde, tercihen İngilizce veya Fransızca diline de iyi düzeyde hakim olan,Tercihen hastane tecrübesi olan, Tercihen Irak Vatandaşı, Yabancı uyruklu ise; çalışma izni alabilecek özelliklere sahip olan, Organizasyon yeteneği, kurumsal temsil yetkinliği ve iletişim becerilerinin gelişmiş,Dikkatli, detaylara önem veren ve sonuç odaklı çalışabilen, Mesleğini seven, çalışma azmi olan, araştırmacı ve sorumluluk sahibi, "Arapça Tercüman" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kardiyoloji Uzmanı İstanbul(Avr.) Koç Üniversitesi Hastanesi
Kardiyoloji UzmanıKoç Üniversitesi Hastanesi
Koç Üniversitesi Hastanesi’nde görevlendirilmek üzere; Kardiyoloji Bölümü’nde Uzman Doktor olarak görev yapacak, Uzmanlık eğitimini tamamlamış ve alanında en az 2 yıl deneyimli, Branşı ile ilgili tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda deneyimli, Mesleği ile ilgili değişim ve gelişimleri takip eden, İletişim yönü güçlü, pozitif, ekip çalışmasına uygun, Etik değerlere bağlı olan, Hasta güvenliği ve memnuniyetine önem veren, İyi derecede İngilizce bilen “Kardiyoloji Uzmanı” arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Tranfüzyon Merkezi Laboratuvar Teknikeri İstanbul(Avr.) Koç Üniversitesi Hastanesi
Tranfüzyon Merkezi Laboratuvar TeknikeriKoç Üniversitesi Hastanesi
Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları, Global Fortune 500 listesindeki tek Türk şirketi olan Koç Topluluğu’na bağlı hizmet veren, kar amacı gütmeyen hastaneler grubudur.Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları çatısının altında; Amerikan Hastanesi, Koç Üniversitesi Hastanesi ve MedAmerikan Tıp Merkezi ile hizmet vermekteyiz.Hastanelerimizde sağlık hizmetlerini sunarken, bilgimiz, becerimiz ve mükemmelliyetçiliğimizle en güncel teknolojileri bir araya getiriyoruz. Ancak insan kaynağımızın en değerli varlığımız olduğunu biliyor, nitelikli insan kaynağımızı artırmak için sürekli yatırımda bulunuyoruz.Belirlediğimiz klinik yol, rehber ve talimatlarla 2017 yılında çeyrek milyondan daha fazla hastaya aynı kalitede güvenilir, şeffaf ve kapsamlı tanı, tedavi ve bakım hizmeti sunduk. Hacim-bazlı yerine değer-bazlı bir sistem oluşturarak, bu doğrultuda yarattığımız insan kaynağımız ile hastalarımızı memnun etmeye çalışmanın mutluluğunu yaşadık ve yaşamaya devam etmek için var gücümüzle çalışıyoruz.Gerek idari personelimizin gerek medikal ekibimizin gereksinim, beklenti ve haklarını önemsiyoruz. Her geçen yıl çalışan memnuniyet endeksinin artış gösterdiği kurumlarımızda kadınların ekonomiye katılımını ayrıca destekliyoruz. Geçmişten bugüne biz bir aileyiz ve ailemize yeni üyelerin katılmasından heyecan duyuyoruz..Koç Üniversitesi Hastanesi, Transfüzyon Merkezi'nde görevlendirilmek üzere ''Laboratuvar Teknikeri'' arayışımız bulunmaktadır. Tercihen 2 yıllık Transfüzyon Merkezi tecrübesi olan,Meslek Yüksek Okulu Tıbbi Laboratuvar bölümü mezunu,Kan Bankacılığı ve Kan Transfüzyon sertifikası bulunan,Aferez konusunda tecrübeli, Prezentable, iletişim yeteneği kuvvetli, dinamik ve takım çalışmasına yatkın,Vardiyalı çalışabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ofis Görevlisi (Engelli Kadro) İstanbul(Avr.) Koç Üniversitesi Hastanesi
Ofis Görevlisi (Engelli Kadro)Koç Üniversitesi Hastanesi
Koç Üniversitesi Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;Türkiye İş Kurumuna kayıtlı ve yasa gereği engelli kapsamında değerlendirilebilecek,Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu olan,  Engellilik derecesi %40 ve üzerinde olan, Daha önce ofis içinde benzer bir görevde en az 1 yıl çalışmış, MS Office programlarını kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkilerinde başarılı, ''Ofis Görevlisi (Engelli Kadro)'' arayışımız bulunmaktadır.Bu ilana yapılan başvurular tecrübe ve eğitime uygun olan pozisyonlar için değerlendirilmeye alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Hasta Temsilcisi İstanbul(Avr.) Koç Üniversitesi Hastanesi
Hasta TemsilcisiKoç Üniversitesi Hastanesi
Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları, Global Fortune 500 listesindeki tek Türk şirketi olan Koç Topluluğu’na bağlı hizmet veren, kar amacı gütmeyen hastaneler grubudur.Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları çatısının altında; Amerikan Hastanesi, Koç Üniversitesi Hastanesi ve MedAmerikan Tıp Merkezi ile hizmet vermekteyiz.Hastanelerimizde sağlık hizmetlerini sunarken, bilgimiz, becerimiz ve mükemmelliyetçiliğimizle en güncel teknolojileri bir araya getiriyoruz. Ancak insan kaynağımızın en değerli varlığımız olduğunu biliyor, nitelikli insan kaynağımızı artırmak için sürekli yatırımda bulunuyoruz.Belirlediğimiz klinik yol, rehber ve talimatlarla 2017 yılında çeyrek milyondan daha fazla hastaya aynı kalitede güvenilir, şeffaf ve kapsamlı tanı, tedavi ve bakım hizmeti sunduk. Hacim-bazlı yerine değer-bazlı bir sistem oluşturarak, bu doğrultuda yarattığımız insan kaynağımız ile hastalarımızı memnun etmeye çalışmanın mutluluğunu yaşadık ve yaşamaya devam etmek için var gücümüzle çalışıyoruz.Gerek idari personelimizin gerek medikal ekibimizin gereksinim, beklenti ve haklarını önemsiyoruz. Her geçen yıl çalışan memnuniyet endeksinin artış gösterdiği kurumlarımızda kadınların ekonomiye katılımını ayrıca destekliyoruz. Geçmişten bugüne biz bir aileyiz ve ailemize yeni üyelerin katılmasından heyecan duyuyoruz...Koc Üniversitesi Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere "Hasta Temsilcisi" arayışımız bulunmaktadır. • En az önlisans mezunu (tercihen Halkla İlişkiler, Turizm Otelcilik, Muhasebe, vb.)• Benzer bir pozisyonda en az 1 yıl deneyimli,• Sgk mevzuatına ve faturalama süreçlerine hakim,• Tercihen tıbbi terminolojisi iyi,• Microsoft Office programlarına hakim,• Takım çalışmasına yatkın,• Yaratıcı, analitik düşünebilen,• Tercihen İngilizce bilen,• Prezentabl, iletişim yeteneği kuvvetli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İdari Asistan İstanbul(Avr.) Koç Üniversitesi Hastanesi
İdari AsistanKoç Üniversitesi Hastanesi
Koç Üniversitesi Hastanesi Learning Center bünyesinde değerlendirmek üzere;Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun olan, Asistanlık alanında en az 2 yıl deneyim sahibi, Çok iyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilen, Diksiyonu düzgün, temsil yeteneğine sahip, Yazılı ve sözlü iletişimi güçlü olan, Takipçi, planlama ve raporlama becerisi yüksek olan, MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, "İdari Asistanı" arayışımız bulunmaktadır.* İngilizce bilgisi çok iyi olmayan adayların başvuruları değerlendirilmeyecektir.** Mülakatlarda sözlü ve yazılı İngilizce bilgisi ölçülecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Sterilizasyon Teknisyeni İstanbul(Avr.) Koç Üniversitesi Hastanesi
Sterilizasyon TeknisyeniKoç Üniversitesi Hastanesi
Vehbi Koç Vakfı Koç Üniversitesi Hastanesi Ameliyathane bölümünde çalışmak üzere;Mesleğinde profesyonelliği hedefleyen, Ekip çalışmasının önemine inanan, İletişimi kuvvetli, dinamik, gelişime açık, 8 ve 12 saatlik vardiya düzeninde çalışabilecek, En az 3 yıl deneyimli, Hemşire, Ameliyathane Teknikeri, Biyomedikal Teknikeri veya sterilizasyon konusunda teknik eğitim belgesi bulunan “Sterilizasyon Teknisyeni” arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı