Demir Export 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1957


www.demirexport-as.com.tr

DEMİR EXPORT A.Ş.

Demir Export A.Ş., Türkiye'nin en büyük sanayi ve ticaret kuruluşu olan Koç Grubu'nun madencilik şirketidir. 1957'den beri, madencilik sektörünün hemen her alanında hizmet vermektedir.

 

Öncülüğü, atılımcılığı ve yenilikçiliği ilke edinmiştir. Yaygınlaşan üretim faaliyetlerinin yanısıra, bugün cevher zenginleştirme, taahhüt madenciliği, arama ve proje çalışmaları gibi madencilik ve hafriyat sektörlerinde lider bir konuma sahiptir. 

Madencilik sektöründe uzun yıllara dayanan deneyimi, yetenekli uzman kadrosu ve çağdaş teknolojiye sahip makine parkı ile ülkemiz madenciliğinin lider kuruluşu olan Demir Export'un faaliyetleri üç ana başlık altında toplanabilir:

 

1: Madencilik Faaliyetleri: Demir Export, ruhsatına sahip olduğu maden sahalarının yanısıra, ruhsatı kamuya veya diğer kuruluşlara ait sahalarda da madencilik faaliyetinde bulunmaktadır.

2. Taahhüt ve Hafriyat işleri: Demir Export'un bir diğer önemli faaliyet alanı, Eti Holding, Türkiye Demir Çelik İşletmeleri, Türkiye Kömür İşletmeleri, Karadeniz Bakır İşletmeleri, Çinkur ve Elektrik Üretim A.Ş. gibi devlet kuruluşlarına karşı üstlendiği taahhüt işleridir. Demir Export, 40 yılı aşan madencilik deneyimini ve birikimini başta inşaat sektörü olmak üzere, diğer alanlara da taşımaktadır. Bu kapsamda son yıllarda, çok sayıda endüstriyel ve ticari yapıların temel kazı ve tesviye işleri ile yol ve baraj inşaatları da yapılmaya başlanmıştır.

3. Etüd-Arama-Proje Faaliyetleri: Bir maden sahasının aranması ve madencilik projelerinin gerçekleştirilmesi aşamalarında, bilgisayar destekli her türlü teknik hizmet verilebilmektedir.

 


 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Maden ve Metal SanayiDemir Export İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 5
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Genel Başvuru Ankara Demir Export
Genel BaşvuruDemir Export
Demir Export A.Ş., Türkiye’nin en büyük sanayi ve ticaret kuruluşu olan Koç Grubu’nun madencilik faaliyetlerini yürüten şirketidir. Kurulduğu 1957 yılından beri demir cevheri üretimini sürdüren Demir Export A.Ş., sonraki yıllarda baz metallerden çinko, kurşun, gümüş, bakır cevheri konsantreleri ve ayrıca parça ve konsantre olmak üzere krom cevheri üretimine de başlamıştır. Yaygınlaşan bu üretim faaliyetlerinin yanı sıra, Şirketimiz bugün cevher zenginleştirme (konsantre üretimi), maden üretimi ve dekapaj taahhüt işleri, maden arama, etüt ve proje çalışmaları gibi madencilik sektörü kapsamına giren diğer alanlarda da önemli bir konuma sahiptir.Demir Export A.Ş., üstün deneyimi, yetenekli uzman kadrosu, modern teknolojiye sahip makina parkı ve donanımı ile ülkemiz madenciliğinin önde gelen kuruluşlarından biridir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Elektrik Mühendisi Sivas Demir Export
Elektrik MühendisiDemir Export
Koç Grubu Madencilik Şirketi Demir Export A.Ş.'nin Sivas ilinde bulunan Bakırtepe Altın Madeni'nde görev alacak 'Elektrik Mühendisi' aranmaktadır. Üniversitelerin Elektrik veya Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun En az 3 yıl iş tecrübesi olan  Tercihen maden işletmeleri tecrübesi olan Tercihen otomasyon tecrübesi olan İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip MS Office, Autocad programlarını iyi derecede kullanabilen Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Sivas ilinde ikamet eden veya edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı Güvenliği ve Çevre Uzmanı Ankara Demir Export
İş Sağlığı Güvenliği ve Çevre UzmanıDemir Export
Koç Grubu Madencilik Şirketi Demir Export A.Ş.'nin Ankara ilinde bulunan Merkez Ofis'inde görev alacak 'İş Sağlığı Güvenliği ve Çevre Uzmanı' aranmaktadır. Üniversitelerin Çevre Mühendisliği bölümlerinden mezun ÇED işlemleri ve Çevre Yönetim Sistemi konusunda tecrübeli İzin takip sürecine hakim En az C sınıfı ISG uzmanlık belgesi olan İyi seviyede İngilizce bilen  Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Seyahat engeli olmayan En az 3 yıl tecrübeli adaylar
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satın Alma Uzmanı Ankara Demir Export
Satın Alma UzmanıDemir Export
GENEL NİTELİKLERKoç Grubu Madencilik Şirketi Demir Export A.Ş.'nin Ankara'da bulunan Merkezine aşağıda belirtilen niteliklerde  'Satınalma Uzmanı' aranmaktadır.Tercihen Üniversitelerin Maden Mühendisliği bölümlerinden mezun, Lojistik, planlama, stok kontrol, depo ve malzeme yönetimi, yurt içi ve yurt dışı satın alma alanında en az 3 yıl deneyimli,İyi düzeyde İngilizce bilen, SAP deneyimi olan, MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Seyahat engeli bulunmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Jeoloji Mühendisi Manisa Demir Export
Jeoloji MühendisiDemir Export
Demir Export A.Ş. ve Fernas İnşaat A.Ş. iş ortaklığı ile kurulan ve işletilen Manisa ili Soma ilçesinde bulunan YERALTI KÖMÜR MADENİ işletmemizde görev alacak 'Jeoloji Mühendisi' aranmaktadır.  Üniversitelerin 'Jeoloji Mühendisliği' bölümlerinden mezun, Karotlu sondaj ve yeraltı sondajları konusunda en az 2 yıl deneyimli, Tercihen Yeraltı Kömür Madenciliğinde deneyimli, İyi derecede ingilizce bilgisi olan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Soma'da ikamet eden veya edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı