Divan 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1956


http://www.divan.com.tr

 
1956 yılından bu yana Koç Holding şemsiyesi altında faaliyet göstermekte olan Divan Grubu bünyesindeki yurtiçi ve yurtdışındaki otelleri ile konaklama sektöründe kalite ve lüks kavramına yeni bir tanım getiren Divan Otelleri, Divan Grubu’nun lokomotifi durumunda.
 
Divan denince akla ilk olarak oteller gelse de Divan markası içinde farklı hizmet sektörlerinde bulunan kendi başına önemli markalar da yer alıyor. Divan Grubu Restoranları, Ziyafet birimleri ve Stadyum operasyonlarında yetenekli şeflerinin özgün menüleri ile misafirlerini ağırlamakta.
 
Divan Grubu bünyesindeki önemli markalardan biri de Divan Pastaneleri’dir. Lüks çikolata ve butik pastane konseptinin Türkiye’deki lideri konumundaki Divan Pastaneleri, gurme ürünleri ile konuklarına benzersiz tatlar sunmakta. Fırıncılıkta da büyümesini sürdüren Divan Grubu tüm Macrocenter ve bazı Migros’larda ve ayrıca Istanbul’da In Bakery by Divan markasıyla zengin ekmek çeşitleninden tatlı ve tuzlu atıştırmalıklara, leziz sandviçlerden mini pizzalara kadar geniş bir ürün yelpazesiyle hizmet vermekte.
 
Divan Grubu’nun atılım içinde olduğu farklı bir nokta da rezidanslar. Divan kalitesini rezidanslara aktaracak olan grup, bu konuda da bir hayli iddialı. Divan Grubu, kurulduğu günden bugüne her zaman kalite kavramının en önemli temsilcileri arasında yer alıyor. Divan denince akla gelen ilk tanımlardan biri olan kalite ve ardından gelen lüks kavramları Divan hizmeti ile birebir örtüşüyor. Kalite çizgisini bozmadan büyümeye devam eden Divan Grubu, sadece Koç Holding’in değil Türkiye’nin en önemli markaları arasında yer alıyor.
 
Otelleri, restoranları, pastaneleri, fırınları, ziyafet ve stadyum operasyonları ile hizmet kalitesini gözler önüne seren Divan Grubu, büyüme hamleleri ile de ilerleyen yıllar içinde hem çalışan sayısını hem de hizmet noktalarını artıracak ve Divan kalitesini daha fazla insana ulaştırmak için çalışmalarına devam edecek.

Divan eşittir kalite...
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Turizm,Hızlı Tüketim Malları

Firma web sitesi: www.divan.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00

Açıklama: Çalışma yeri ve pozisyona göre değişkenlik göstermektedir.


Sosyal ve Yan Haklar

Diğer: Çalışma yeri ve pozisyona göre değişkenlik göstermektedir.


Divan İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 61
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Bellboy - Divan G Plus İstanbul(Avr.) Divan
Bellboy - Divan G PlusDivan
Türkiye'de Turizm Otelcilik ve Yiyecek İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan Suites İstanbul G Plus Otel'de görevlendirmek üzere Bellboy arıyor.İlgili MYO, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun veya öğrenimine devam eden,İyi seviyede İngilizce bilen, 4-5 yıldızlı otellerde aynı pozisyonda en az 1 yıl deneyimli, Tercihen Avrupa Yakası’nda ikamet eden, Shift sisteminde çalışma sorunu olmayan, B sınıfı ehliyete sahip olan, Dış görünümüne özen gösteren, güleryüzlü ve diksiyonu düzgün, Misafir memnuniyeti odaklı çalışan,  Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Divan Grubu Depo Görevlisi - Faruk Ilgaz Tesisleri İstanbul(Asya) Divan
Divan Grubu Depo Görevlisi - Faruk Ilgaz TesisleriDivan
Türkiye’de turizm, otelcilik ve yiyecek & içecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Faruk Ilgaz Tesisleri’nde görevlendirilmek üzere Depo Görevlisi aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Elemanı - Erenköy Pastane İstanbul(Asya) Divan
Satış Elemanı - Erenköy PastaneDivan
Türkiye’de turizm, otelcilik ve yiyecek & içecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu,Divan Erenköy Pastanesi'nde görevlendirilmek üzereSatış Elemanı aramaktadır. Lise/Meslek Yüksek Okulu mezunu, Özellikle gıda alanında satış yapmış, konusunda tecrübeli ya da satış yapabileceğini düşünen,Genç ve dinamik, Presentable, güleryüzlü ve çalışkan, Erenköy bölgesine ulaşım sorunu olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli olan,Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Elemanı - Ataköy Pastane İstanbul(Avr.) Divan
Satış Elemanı - Ataköy PastaneDivan
Türkiye’de turizm, otelcilik ve yiyecek & içecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu,Divan Ataköy Pastanesi'nde görevlendirilmek üzereSatış Temsilcisi aramaktadır. Lise/Meslek Yüksek Okulu mezunu, Özellikle gıda alanında satış yapmış, konusunda tecrübeli ya da satış yapabileceğini düşünen,Genç ve dinamik, Presentable, güleryüzlü ve çalışkan, Ataköy bölgesine ulaşım sorunu olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli olan,Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Elemanı-Kalamış Divan Pastanesi İstanbul(Asya) Divan
Satış Elemanı-Kalamış Divan PastanesiDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan Kalamış Pastanesi'nde görevlendirilmek üzere Pastane satış elemanı aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Görevlisi-Divan Taşdelen Üretim Tesisi İstanbul(Asya) Divan
Depo Görevlisi-Divan Taşdelen Üretim TesisiDivan
Türkiye’de turizm, otelcilik ve yiyecek & içecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Taşdelen Üretim Fabrikası’nda görevlendirilmek üzere Depo Görevlisi aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Bellboy - Divan Çorlu Tekirdağ Divan
Bellboy - Divan ÇorluDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan Çorlu Otel'de görevlendirilmek üzere Bellboy aramaktadır.En az önlisans ve dengi okullardan mezun, Alanında minimum 1 yıl deneyim sahibi, Genç ve dinamik, Prezantabl ve Etkin iletişim becerisine sahip, Vardiyalı sistemde çalışabilir, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
IT Güvenlik Uzmanı İstanbul(Asya) Divan
IT Güvenlik UzmanıDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan Genel Müdürlük'te görevlendirmek üzere IT Güvenlik Uzmanı aramaktadır. Genel Nitelikler:Üniversite mezunu, (Tercihen Bilgisayar, Elektronik ve Haberleşme vb. Mühendislik bölümlerinden mezun)IT güvenlik sistemlerinde en az 1 yıl deneyim sahibi, Tercihen CEH (Certified Ethical Hacker) sertifikası bulunan, Alanındaki güncel gelişmeleri takip eden ve gelişim odaklı, Mesleki anlamda teknik İngilizce bilgisine sahip, Seyahat engeli bulunmayan, Takım çalışmasına inanan, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylarımız için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal Satış Uzmanı-Divan Taşdelen Üretim Tesisi İstanbul(Asya) Divan
Kurumsal Satış Uzmanı-Divan Taşdelen Üretim TesisiDivan
Türkiye’de turizm, otelcilik ve yiyecek & içecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu,Taşdelen Üretim Tesisinde görevlendirilmek üzere "Kurumsal Satış Uzmanı"aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Operasyon Direktörü - Divan Çukurhan Ankara Divan
Operasyon Direktörü - Divan ÇukurhanDivan
Divan Ankara Çukurhan Hotel is looking for the "Operations Manager" with the following qualifications;·         4 year bachelor's degree in the related departments of universities is a must,·         Minmum 5 years experiences in the hotel management operations especially in Food & Beverage and Sales areas,·         Fluency in English is a must,·         Leadership skill for multitasked teams is a must,·         Ability to improve service performance,·         Ability to ensure core elements of the service strategy are in place to produce the desired results,·         Ability to promote positive relationship with all guests,·         Ability to communicate a clear and consistent message regarding operational goals to produce desired results on a continuous basis,·         Ability to keep operations team focused on the critical components of operations to drive guest satisfaction and the desired financial results,·         Ability to work with direct reports to determine areas of concern and establishing ways to improve the departments’ financial and operational performance,·         Ability to identify and analyzes operational challenges and facilitates the development of solutions to prevent reoccurrence,Ability to make key decisions to keep property moving forward towards achievement of goals.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Etkinlik Satış Sorumlusu - Divan İstanbul(Avr.) Divan
Etkinlik Satış Sorumlusu - DivanDivan
Türkiye’de Turizm Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Vodafone Park Etkinlik Alanı'ndaki banket operasyonları için Etkinlik Satış Sorumlusu aramaktadır. Üniversitelerin ilgili Turizm Otelcilik, İşletme vb. bölümlerinden mezun, Banket satış alanında en az 5 yıl deneyim sahibi, Planlı ve titiz çalışan, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Takım çalışmasına yatkın ve sosyal ilişkileri güçlü, Sunum ve ikna yeteneğine sahip olduğuna inanan, Dış görünümüne özen gösteren, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak, Adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Steward Şefi - Divan City İstanbul(Avr.) Divan
Steward Şefi - Divan CityDivan
Türkiye'de Turizm Otelcilik ve Yiyecek İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan City Otel'de görevlendirmek üzere Steward Şefi (Bulaşıkhane Şefi) arıyor.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Etkinlik Satış Temsilcisi - Divan İstanbul(Avr.) Divan
Etkinlik Satış Temsilcisi - DivanDivan
Türkiye’de Turizm Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Vodafone Park Etkinlik Alanı'ndaki banket operasyonları için Etkinlik Satış Temsilcisi aramaktadır. Üniversitelerin ilgili Turizm Otelcilik, İşletme vb. bölümlerinden mezun, Banket satış alanında en az 1 yıl deneyim sahibi, Kariyerine satış alanında yön vermek isteyen, gelişim odaklı, Planlı ve titiz çalışan, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Takım çalışmasına yatkın ve sosyal ilişkileri güçlü, Sunum ve ikna yeteneğine sahip olduğuna inanan, Dış görünümüne özen gösteren, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak, Adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kat Hizmetleri Görevlisi İstanbul(Asya) Divan
Kat Hizmetleri GörevlisiDivan
Türkiye’de turizm, otelcilik ve yiyecek & içecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Pendik ‘te hizmet veren 5 yıldızlıDivan İstanbul Asia oteli için HOUSEKEEPING  birimlerinde çalışacak  KAT HİZMETLERİ TEMİZLİK ELEMANI  aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Sous Chef - Divan Cizre Şırnak Divan
Sous Chef - Divan CizreDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Cizre'de hizmet veren Divan Cizre Otel'inde görevlendirilmek üzere Sous Chef aramaktadır.Daha önce turizm sektöründe beş yıldızlı otellerde Sous Chef düzeyinde en az 3 yıl deneyim sahibi,Uluslararası zincir otelllerde çalışmış, Türk ve Dünya mutfağına hakim, Ala'carte restoran tecrübesi olan, HACCP, Gıda Güvenliği ve Hijyen hususlarında bilgi sahibi, Bütçe ve maliyet yapılanmasında planlama ve uygulama süreçlerine hakim, Organizasyon ve planlama süreçlerinde aktif görev alabilen, Misafir memnuniyeti ve çözüm odaklı hizmeti benimsemiş, Gelişime ve mesleki yeniliklere açık, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Ekip çalışmasına inanan ve ekip yönetiminde başarılı Motivasyon, yönlendirme ve koordinasyon becerilerine sahip Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kat Hizmetleri Görevlisi - Divan Eskişehir Express Eskişehir Divan
Kat Hizmetleri Görevlisi - Divan Eskişehir ExpressDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan Eskişejir Express Otel'de görevlendirmek üzere Kat Hizmetleri Görevlisi aramaktadır.Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyim sahibi, İletişim becerileri ve iş takibinde kuvvetli, Detaylara özen gösteren, Misafir ihtiyaç ve beklentilerini anlayacak, Takım çalışmasına yatkın Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Chef de Partie - Divan Bodrum Muğla Divan
Chef de Partie - Divan BodrumDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan Bodrum Otel'de yaz sezonunda görevlendirmek üzere Chef de Partie aramaktadır.İlgili Lise, MYO veya Üniversitelerden mezun,  4-5 yıldızlı otellerin A la Carte mutfaklarında aynı pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, Mutfak konusundaki kalite standartlarına ve hijyen kurallarına hakim,  Sıcak/Soğuk mutfak bilgisine sahip ve yaratıcı,  Takım çalışmasına yatkın,  Misafir memnuniyeti odaklı çalışan,  Adayların başvurularını bekliyoruz.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Demi Chef de Partie - Divan Bodrum Muğla Divan
Demi Chef de Partie - Divan BodrumDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan Bodrum Otel'de yaz sezonunda görevlendirmek üzere Demi Chef de Partie aramaktadır.İlgili Lise, MYO veya Üniversitelerden mezun,  4-5 yıldızlı otellerin A la Carte mutfaklarında aynı pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, Mutfak konusundaki kalite standartlarına ve hijyen kurallarına hakim,  Sıcak/Soğuk mutfak bilgisine sahip ve yaratıcı,  Takım çalışmasına yatkın,  Misafir memnuniyeti odaklı çalışan,  Adayların başvurularını bekliyoruz.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Garson-Divan İstanbul İstanbul(Avr.) Divan
Garson-Divan İstanbulDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan İstanbul otelinde görevlendirmek üzere Garson aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Fırın Satış Temsilcisi - Ataşehir Divan Inbakery İstanbul(Asya) Divan
Fırın Satış Temsilcisi - Ataşehir Divan InbakeryDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenenDivan Grubu, Ataşehir Migros içerisinde bulunanDivan Inbakery'de görevlendirilmek üzereFırın Satış Temsilcisi  aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Fırın Satış Temsilcisi - Divan Inbakery İstanbul(Asya) Divan
Fırın Satış Temsilcisi - Divan InbakeryDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Kadıköy'de açılacak olan Divan Inbakery'de görevlendirilmek üzereFırın Satış Temsilcisi  aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Gece Sorumlusu - Divan City İstanbul(Avr.) Divan
Gece Sorumlusu - Divan CityDivan
Türkiye’de turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan İstanbul City Otel'de görevlendirilmek üzere Gece Sorumlusu aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Demi Chef de Partie - Divan Cizre Şırnak Divan
Demi Chef de Partie - Divan CizreDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenenDivan Grubu,Divan Cizre Oteli'nde görevlendirilmek üzereDemi Chef de Partie aramaktadır.Üniversitelerin veya MYO ilgili bölümlerinden mezun, Beş yıldızlı otellerde minimum 2 yıl aşçılık deneyimine sahip, Tercihen Aşçılık (ustalık-kalfalık) ve Hijyen belgelerini almış, Gıda Güvenliği ve Hijyen hususlarında bilgi sahibi, Misafir memnuniyeti ve kalite odaklı çalışmayı benimsemiş, Dinamik, yaratıcılık yönü kuvvetli, disiplinli ve takım çalışmasına uyumlu, Gelişime ve mesleki yeniliklere açık, Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilen, Dikkatli ve sistemli çalışan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Revenue & Reservation Supervisor İstanbul(Avr.) Divan
Revenue & Reservation SupervisorDivan
Divan İstanbul is looking for Revenue & Reservation SupervisorMinimum University graduate, Minimum two years experience in a similar position, Ability to communicate in English and Turkish with all caller, to their understanding,Previous Reservation / Revenue experience, Knowledge of Opera system, Working knowledge of Excel and Word, Ability to ascertain caller’s needs and comply with such to ensure caller’s satisfaction.Ability to process incoming calls in a timely manner.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Reservation Agent - Divan Istanbul İstanbul(Avr.) Divan
Reservation Agent - Divan IstanbulDivan
Divan İstanbul is looking for a Reservation Agent.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kat Hizmetleri Görevlisi - Divan Bodrum Muğla Divan
Kat Hizmetleri Görevlisi - Divan BodrumDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan Bodrum Otel'de yaz sezonunda görevlendirmek üzere Kat Hizmetleri Görevlisi aramaktadır.Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyim sahibi, İletişim becerileri ve iş takibinde kuvvetli, Detaylara özen gösteren, Misafir ihtiyaç ve beklentilerini anlayacak, Takım çalışmasına yatkın Adayların başvurularını bekliyoruz.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Maliyet Kontrolörü - G Plus İstanbul(Avr.) Divan
Maliyet Kontrolörü - G PlusDivan
Türkiye'de Turizm Otelcilik ve Yiyecek İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan Suites İstanbul G Plus otelinde görevlendirmek üzere Cost Controller ekip üyesi arıyor.Üniversite mezunu, Turizm sektöründe Cost Control tecrübesine sahip, Logo Tiger, MC, Microsoft Office programlarını iyi derecede bilen, Problem çözme becerisine sahip, Hedefe odaklı ve detaylara karşı dikkatli, Sorumluluk sahibi ve disiplinli, Micros programını kullanmış ve tüm süreçlerini bilen, İngilizce bilgisi olan, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kat Hizmetleri Görevlisi- Divan İstanbul Otel İstanbul(Avr.) Divan
Kat Hizmetleri Görevlisi- Divan İstanbul OtelDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan İstanbul Oteli'nde görevlendirmek üzere Kat Hizmetleri Görevlisi aramaktadır.Benzer pozisyonda en az iki yıl deneyim sahibi, İnsan ilişkileri kuvvetli, İletişim becerileri ve iş takibinde kuvvetli, Detaylara özen gösteren, Konuk ihtiyaç ve beklentilerini anlayacak, Takım çalışmasına yatkın, Temel seviyede İngilizce bilgisine sahip, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Demi Chef de Partie - Divan İstanbul İstanbul(Avr.) Divan
Demi Chef de Partie - Divan İstanbulDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenenDivan Grubu,Divan İstanbul Oteli'nde görevlendirilmek üzereDemi Chef de Partie aramaktadır.Üniversitelerin veya MYO ilgili bölümlerinden mezun, Beş yıldızlı otellerde minimum 2 yıl aşçılık deneyimine sahip, Tercihen Aşçılık (ustalık-kalfalık) ve Hijyen belgelerini almış, Gıda Güvenliği ve Hijyen hususlarında bilgi sahibi, Misafir memnuniyeti ve kalite odaklı çalışmayı benimsemiş, Dinamik, yaratıcılık yönü kuvvetli, disiplinli ve takım çalışmasına uyumlu, Gelişime ve mesleki yeniliklere açık, Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilen, Dikkatli ve sistemli çalışan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satın Alma Uzmanı - Divan Eskişehir Eskişehir Divan
Satın Alma Uzmanı - Divan EskişehirDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu,Divan Eskişehir Otel’inde  görevlendirmek üzere Satın Alma Uzmanı aramaktadır.Üniversite mezunu, Otelcilik sektöründe Satın Alma süreçlerinde deneyim sahibi,Tedarikçi firmalar ile satın alma süreçlerinde aktif iletişim kuracak,Depo ve stok takibini sağlayabilecek, Microsoft Office programlarını kullanmayı bilen. (Tercihen Material Control (MC) ve Sap sistemlerini bilen)Erkek adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış,Eskişehir’de ikamet eden Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Komi- Divan G Plus İstanbul(Avr.) Divan
Komi- Divan G PlusDivan
Türkiye’de turizm, otelcilik ve yiyecek & içecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan Suites İstanbul G Plus'ta görevlendirilmek üzere Komi (Servis Elemanı) aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Garson - Divan G Plus İstanbul(Avr.) Divan
Garson - Divan G PlusDivan
Türkiye'de Turizm Otelcilik ve Yiyecek İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu,Divan Suites İstanbul G Plus otelinde görevlendirmek üzere Garson ekip üyesi arıyor. Lise, MYO veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, 4-5 yıldızlı otellerde aynı pozisyonda en az 2 yıl deneyim sahibi, Micros kasa sistemini kullanabilen, Tercihen Avrupa Yakası’nda ikamet eden, 30 yaşını aşmamış, Tercihen askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecili olan, Vardiyalı çalışma sisteminde çalışma sorunu olmayan, Dış görünümüne özen gösteren, güleryüzlü ve diksiyonu düzgün, Misafir memnuniyeti odaklı çalışan, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Paketleme Elemanı-Divan Taşdelen Üretim Tesisi İstanbul(Asya) Divan
Paketleme Elemanı-Divan Taşdelen Üretim TesisiDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan Taşdelen Üretim Tesisin'degörevlendirilmek üzere Unlu Mamüller bölümünePaketleme Elemanı aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Demi Chef de Partie - Divan City İstanbul(Avr.) Divan
Demi Chef de Partie - Divan CityDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan İstanbul City Oteli'nde görevlendirilmek üzere Demi Chef de Partie aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Garson - Divan Çorlu Tekirdağ Divan
Garson - Divan ÇorluDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan Çorlu bünyesinde görevlendirmek üzere Garson aramaktadır.·         Lise veya Turizm Otelcilik Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun,·         Min. 1-3 yıl Turizm sektöründe Garsonluk tecrübesi olan,·         A'lacarte bilgisine sahip ve yiyecek içecek işleyişine hakim,·         Misafir memnuniyeti ve kaliteli servis hizmeti sunma odaklı çalışmayı ilke edinen,·         Mesleği ile ilgili kariyer hedefleri olan,·         Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),·         Çorlu'da ikamet eden,Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Garson - Beyoğlu Brasserie İstanbul(Avr.) Divan
Garson - Beyoğlu BrasserieDivan
Türkiye'de Turizm Otelcilik ve Yiyecek İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenenDivan Grubu, Beyoğlu Brasserie'de  görevlendirmek üzere Garson takım arkadaşları arıyor.En az Lise mezunu, Alanında minimum 2 yıl deneyim sahibi, Micros kasa sistemini kullanabilen, Dış görünümüne özen gösteren, güleryüzlü ve diksiyonu düzgün, Misafir memnuniyeti odaklı çalışan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Barmen - Beyoğlu Brasserie İstanbul(Avr.) Divan
Barmen - Beyoğlu BrasserieDivan
Türkiye'de Turizm Otelcilik ve Yiyecek İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenenDivan Grubu, Beyoğlu Brasserie'de  görevlendirmek üzere Barmen takım arkadaşları arıyor.En az Lise mezunu, Alanında minimum 2 yıl deneyim sahibi, Micros kasa sistemini kullanabilen, Dış görünümüne özen gösteren, güleryüzlü ve diksiyonu düzgün, Misafir memnuniyeti odaklı çalışan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Resepsiyonist - Divan City İstanbul(Avr.) Divan
Resepsiyonist - Divan CityDivan
Türkiye'de Turizm Otelcilik ve Yiyecek İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan İstanbul City Otel'de görevlendirmek üzere Resepsiyonist arıyor.MYO veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,  İyi seviyede İngilizce bilen,  4 veya 5 yıldızlı otellerde aynı pozisyonda en az 2 yıl deneyimli,  Opera programını aktif olarak kullanabilen,  Kariyerinde bu alanda ilerlemeyi hedefleyen, Tercihen Avrupa Yakası’nda ikamet eden,   Vardiyalı sistemde çalışabilir, Dış görünümüne özen gösteren, güleryüzlü ve diksiyonu düzgün,  Misafir memnuniyeti odaklı çalışan,   Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kat Hizmetleri Görevlisi - Divan City İstanbul(Avr.) Divan
Kat Hizmetleri Görevlisi - Divan CityDivan
Türkiye'de Turizm Otelcilik ve Yiyecek-İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan İstanbul City Otel'de görevlendirmek üzere Kat Hizmetleri Görevlisi  takım arkadaşı arıyor.En az Lise mezunu,  Tercihen 4 - 5 yıldızlı otellerde en az 1 yıl deneyim sahibi, Bedenen çalışmasında sakıncası olmayan, Ekip çalışmasına uyumlu, Tercihen Avrupa Yakası’nda ikamet eden veya ulaşım problemi olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,  Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Bellboy - Divan City İstanbul(Avr.) Divan
Bellboy - Divan CityDivan
Türkiye'de Turizm Otelcilik ve Yiyecek İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan İstanbul City Otel'de görevlendirmek üzere Bellboy arıyor.İlgili MYO, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun veya öğrenimine devam eden,İyi seviyede İngilizce bilen, 4-5 yıldızlı otellerde aynı pozisyonda en az 1 yıl deneyimli, Tercihen Avrupa Yakası’nda ikamet eden, 25 yaşını aşmamış, Shift sisteminde çalışma sorunu olmayan, Dış görünümüne özen gösteren, güleryüzlü ve diksiyonu düzgün, Misafir memnuniyeti odaklı çalışan,  Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Garson - Divan City İstanbul(Avr.) Divan
Garson - Divan CityDivan
Türkiye'de Turizm Otelcilik ve Yiyecek İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan İstanbul City Oteli'nde görevlendirmek üzere Garson ekip üyesi arıyor. Lise, MYO veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, 4-5 yıldızlı otellerde aynı pozisyonda en az 2 yıl deneyim sahibi, İngilizce bilen, Micros kasa sistemini kullanabilen, Tercihen Avrupa Yakası’nda ikamet eden, 30 yaşını aşmamış, Tercihen askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecili olan, Vardiyalı çalışma sisteminde çalışma sorunu olmayan, Dış görünümüne özen gösteren, güleryüzlü ve diksiyonu düzgün, Misafir memnuniyeti odaklı çalışan, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ön Büro Sorumlusu - Divan City İstanbul(Avr.) Divan
Ön Büro Sorumlusu - Divan CityDivan
Türkiye'de Turizm Otelcilik ve Yiyecek-İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan İstanbul City Otel'de görevlendirmek üzere Ön Büro Sorumlusu arıyor.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Garson - FB Faruk Ilgaz Tesisleri İstanbul(Asya) Divan
Garson - FB Faruk Ilgaz TesisleriDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri'nde yaz sezonunda çalışacak ''Garson'' takım arkadaşları arıyoruz.Genel Nitelikler:Minimum 2 yıl ''Garson'' pozisyonunda deneyim sahibi,Misafir memnuniyeti ve hizmet odaklı çalışmayı ilke edinen,Güleryüzlü ve dinamik, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Ulaşım problemi olmayan Adayların başvurularını bekliyoruz.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Garson - Divan Bodrum Muğla Divan
Garson - Divan BodrumDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan Bodrum Otel'de yaz sezonunda görevlendirmek üzere Garson takım arkadaşları aramaktadır.5 yıldızlı otel işletmelerinde en az 2 yıl deneyim sahibi, İletişim becerileri ve iş takibinde kuvvetli, Detaylara özen gösteren, Misafir ihtiyaç ve beklentilerini anlayacak, Takım çalışmasına yatkın Adayların başvurularını bekliyoruz.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknisyen - Divan İstanbul(Avr.) Divan
Teknisyen - DivanDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, bünyesindeki birimlerinde görevlendirilmek üzere "Teknisyen" aranmaktadır.Meslek lisesi ya da ilgili MYO'dan mezun (Tercihen elektrik bölümü),Mesleğiyle ilgili gerekli mesleki sertifikaya sahip (kalfalık, ustalık),Benzer pozisyonda en az 3 yıl tecrübeye sahip, Tercihen otel, hastane, avm vb. yapılarda deneyim sahibi,OG-AG dağıtım sismleri, elektrik dağıtım panoları, makinaların elektrik sistemleri konusunda bilgili, proje /kumanda şeması okuyabilen,Elektrik ve mekanik teknik desteği sağlayabilecek, Detaylar konusunda dikkatli, iş önceliklerini belirleyebilen, organizasyonunu ve takibini yapabilme becerisine sahip,Ekip çalışmasına inanan, Tercihen MS Office programlarını kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için), Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Resepsiyonist - Divan Bodrum Muğla Divan
Resepsiyonist - Divan BodrumDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan Bodrum Otel'de yaz sezonunda görevlendirmek üzere Resepsiyonist aramaktadır.Üniversitelerin ilgili Turizm Otelcilik bölümlerinden mezun, Minimum 2 yıl Resepsiyonist pozisyonunda deneyim sahibi, İyi derecede İngilizce bilen, Prezentabl ve Etkin İletişim becerisine sahip, Çözüm odaklı ve misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, Vardiyalı sistemde çalışabilir, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Resepsiyonist - Divan G-Marin Kocaeli Divan
Resepsiyonist - Divan G-MarinDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan G-Marin'de görevlendirilmek üzere Resepsiyonist aramaktadır.En az Lise ve dengi okullardan mezun, Alanında minimum 2 yıl deneyim sahibi, İyi derecede İngilizce bilen, Tercihen Opera programını bilen, Genç ve dinamik, Prezantabl ve Etkin iletişim becerisine sahip, Vardiyalı sistemde çalışabilir, Ulaşım problemi olmayan, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ofis Asistanı - Divan G Marin Kocaeli Divan
Ofis Asistanı - Divan G MarinDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan G-Marin'de görevlendirilmek üzere Ofis Asistanı aramaktadır.Lise / Önlisans mezunu, (Maliye, muhasebe, işletme vb. bölümlerden mezun) Muhasebe, idari işler vb. alanlarda en az 1 yıl deneyim sahibi, Bilgi belge yönetimi ve süreç takibi konularında başarılı olduğuna inanan, Dikkatli ve titiz çalışmayı ilke edinen, Gelişim odaklı, Erkek adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış veya muaf, İnsan ilişkilerinde başarılı Yoğun telefon trafiğini yönetebilecek  Kocaeli/Darıca bölgesinde ikamet eden veya ulaşım problemi olmayan. Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Elemanı - Divan İstinye Pastane İstanbul(Avr.) Divan
Satış Elemanı - Divan İstinye PastaneDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan City Pastanesi'nde görevlendirilmek üzerePastane Satış Elemanı aramaktadır. Lise/Meslek Yüksek Okulu mezunu , Özellikle gıda alanında satış ya da servis yapmış, konusunda tecrübeli, Micros kasa sistemini bilen, Tercihen İngilizce bilen , Genç, dinamik, prezentabl, Güleryüzlü ve çalışkan, Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli olan,İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden ( Mecidiyeköy bölgesine ulaşım sorunu olmayan)Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Hat Operatörü- Divan Taşdelen İstanbul(Asya) Divan
Üretim Hat Operatörü- Divan TaşdelenDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Taşdelen Üretim Fabrikası’nda Çikolata bölümünde yetiştirilmek üzereÇikolata Üretim Hattı Operatörü aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kasiyer - Divan Bodrum Muğla Divan
Kasiyer - Divan BodrumDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan Bodrum Otel'inde yaz sezonunda çalışacak ''Kasiyer'' takım arkadaşları arıyor.Genel Nitelikler:Benzer pozisyonlarda minimum 2 yıl tecrübe sahibi, Kasa takibi ve süreçlerini yürütebilecek, Güleryüzlü ve dinamik, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen,
Dönemsel / Proje bazlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kat Hizmetleri Asistanı İstanbul(Asya) Divan
Kat Hizmetleri AsistanıDivan
Türkiye’de turizm, otelcilik ve yiyecek & içecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Pendik ‘te hizmet veren 5 yıldızlı Divan İstanbul Asia oteli için HOUSEKEEPING  birimlerinde çalışacak KAT HİZMETLERİ OFİS ASİSTANI (ORDERTAKER)  aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Marketing Specialist (Corporate) İstanbul(Asya) Divan
Marketing Specialist (Corporate)Divan
Divan Group is looking for Marketing Specialist (with corporate experience)Bachelor's degree in related fields Minimum 3 years of experience in Marketing Departments of corporate companiesFluent in spoken and written English Proficient in MS Office applications Excellent written and verbal communication and presentation skills Excellent interpersonal skills Self-motivated with a positive attitude Ability to work under pressure and to deadlines Team player and Multi-Tasker Competent at planning and coordination For male candidates, military service should have been completed.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Sorumlusu - Divan Cizre Şırnak Divan
İnsan Kaynakları Sorumlusu - Divan CizreDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Cizre 'de hizmet verenDivan Cizre otelinde görevlendirilmek üzereİnsan Kaynakları Sorumlusu  aramaktadır.Tercihen Üniversitelerin Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkiler,  İnsan Kaynakları, Sosyoloji, Endüstri Mühendisliği ve İşletme bölümlerinden mezun,Turizm Otelcilik sektöründe en az 2 yıl İnsan Kaynakları alanında deneyim sahibi, Ücretlendirme, Seçme ve yerleştirme, Performans değerlendirme, Kariyer planlaması, Bordro ve Özlük işleri süreçlerini yönetecek,Ms Offfice programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, ikna ve iletişim becerisi yüksek, Dikkatli, iş takibi son derece güçlü ve pozitif olan, Detaylara özen gösteren, sorumluluk bilinci olan, Disiplinli ve gizlilik kurallarına riayet eden, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Müdürü - Divan Cizre Şırnak Divan
Satış Müdürü - Divan CizreDivan
Türkiye'de Turizm Otelcilik ve Yiyecek-İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan Cizre Otel'de görevlendirmek üzere Satış Müdürü arıyor.• Üniversitelerin Turizm ve Otelcilik bölümlerinden mezun,• 5 yıldızlı otellerde Satış Müdürü pozisyonunda en az 5 sene deneyimi bulunan,• Çok iyi derecede İngilizce bilen,• MS Office uygulamalarına hakim, tercihen Opera programlarını kullanabilen,• Mevcut misafir portföyünü geliştirerek yeni hedefler yaratabilme potansiyeli olan,• Etkin liderlik vasıflarına ve koordinasyon becerisine sahip,• İletişim ve ikna kabiliyeti yüksek,• Planlama ve organizasyon yeteneği güçlü,• Sorumluluk sahibi ve temsil yeteneği gelişmiş,• Prezantabl ve diksiyonu düzgün,• Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. Şırnak Cizre' de ikamet edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Fırın Satış Temsilcisi - Divan Inbakery İstanbul(Asya) Divan
Fırın Satış Temsilcisi - Divan InbakeryDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Anatolium Marmara'da açılacak olan Divan Inbakery'de görevlendirilmek üzereFırın Satış Temsilcisi  aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Spa Terapisti - Divan Bodrum Muğla Divan
Spa Terapisti - Divan BodrumDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan Bodrum Otel'de yaz sezonunda görevlendirmek üzere Spa Terapist takım arkadaşı arıyor. En az 2 yıl tecrübeli, İletişim becerileri ve iş takibinde kuvvetli, Çeşitli masajlar konusunda bilgi sahibi, İlgili yasal sertifikalara sahip, Prezantabl, iyi bir ekip çalışanı, Diğer departman ve çalışma arkadaşlarıyla uyumlu Adayların başvurularını bekliyoruz.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mimar İstanbul(Asya) Divan
MimarDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, yürütmekte olduğu projede görevlendirmek üzere ‘’Mimar’’ aramaktadır.Genel NiteliklerÜniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun, Şantiye projelerinde minimum 5 yıl deneyim sahibi, İnce işler alanında tecrübeli, Projenin hedeflerine uygun hareket ederek gerekli koordinasyonu sağlayacak, Şantiyede tüm süreçleri üst yönetime sunarak düzenli raporlama yapabilecek, Dikkatli ve titiz çalışan, Sonuç odaklı, Koordinasyon ve iletişim becerisi yüksek, MS Office ve Autocad programlarına iyi düzeyde hâkim, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış  Adayların başvurularını bekliyoruz.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Müdür- Divan Cizre Şırnak Divan
Teknik Müdür- Divan CizreDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu,Cizre'de hizmet veren Divan Cizre Oteli'nde görevlendirilmek üzereTeknik Müdür aramaktadır.Mühendislik Fakültesi Makine, Elektrik veya Elektrik- Elektronik Mühendisliği bölümü mezunu,Minimum 3 yıl otel teknik yönetici deneyim sahibi, Teknik ve yönetim konularda tecrübeli, Planlama ve organizasyon yönü gelişmiş, iletişim becerisi yüksek ve etkin raporlama becerisine sahip olan,Kendine bağlı ekibin sevk ve idaresini sağlayabilecek, Ekip çalışmasına yatkın, yönetici yeteneğine ve tecrübesine sahip Kariyer hedefi olan, MS ofis uygulamalarını kullanabilen, İş Güvenliği konusunda bilgi sahip olmak, İşinin gerektirdiği esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Autocad programını bilen Askerlik görevini tamamlamış, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Executive Assistant - Divan Group İstanbul(Asya) Divan
Executive Assistant - Divan GroupDivan
Divan Group is looking for a ''Executive Assistant''.Qualifications:Minimum 5 years of professional experience as an Executive AssistantExcellent comment of both written and spoken English*Excellent written and verbal communication skills Strong time management, good prioritization Strong knowledge of general office procedures and PC skillsDemonstrable competencies such as planning and organization, communicationAble to work well individually and in teams, shares information, and supports colleaguesHave an energetic and positive outlook University degree * The position assists to foreign CEO
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Oteller Satış Sorumlusu - Divan Genel Müdürlük İstanbul(Avr.), ... Divan
Oteller Satış Sorumlusu - Divan Genel MüdürlükDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu,Genel Müdürlük bünyesindeki otellerin satış süreçlerinde rol alacak Satış Sorumlusu aramaktadır.Üniversitelerin lisans ve lisansüstü bölümlerinden mezun, Otelcilik sektöründe minimum 5 yıl satış deneyimine sahip (tercihen acenta ve grup satışta deneyimli),Hedef kitle analizi ve buna bağlı pazarlama stratejilerini uygulayabilecek, Ürün ve hizmetlerin satışı konusunda bilgi sahibi, Araştırmacı, stratejik düşünebilen; veri toplama, raporlama ve analiz yeteneği güçlü,Opera programına hakim, Sözlü ve yazılı iletişim becerisi yüksek, İleri derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı