Düzey A.Ş. 

Şirket BilgileriDüzey Tüketim Malları Sanayi Pazarlama ve Ticaret A.Ş.

 

Düzey Pazarlama A.Ş.  1975 yılında, başta gıda olmak üzere dayanıksız tüketim pazarına odaklanabilmek için her türden dayanıksız tüketim malını pazarlamak üzere kurulmuştur.

Tat'a ait gıda markalarının yanı sıra gıda ve gıda dışı olmak üzere farklı marka ve ürünlerin Türkiye çapında satış ve dağıtımını gerçekleştiren Düzey, 2008 yılında toplam 70 bin satış noktasına fatura kesmiştir.

Düzey Pazarlama A.Ş. Genel Müdürlüğü İstanbul Anadolu yakasında olmak üzere, altı bölgede (İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Avrupa Yakası, Ankara, İzmir, Antalya, Adana) kendi operasyonu ile satış ve dağıtım faaliyetlerini sürdürmektedir. Türkiye’nin geri kalan bölgelerinde ise 50’ ye yakın sayıda distribütörü ile çalışmaktadır.

Düzey Pazarlama A.Ş.  bugün 7,500 m²'lik depo alanı, gerek kendine ait gerekse distribütörlerine ait toplam 220 sıcak satış ve  225 sevkiyat  aracından oluşan güçlü  bir dağıtım organizasyonu ile Türkiye’deki satış ve perakende noktalarına hizmet vermektedir.

 


Düzey A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 4
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Finans Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Düzey A.Ş.
Finans Uzman YardımcısıDüzey A.Ş.
Lisans mezunu tercihen iktisadi ve idari bilimler fakültelerinden, MS Office programlarını, özellikle SAP programını iyi derecede kullanabilen, Dinamik ve takım çalışmasına yatkın, Tahsilat veya Alacak Takip alanında minimum 1-2  yıl iş deneyimine sahip, Cari hesap ve mutabakat konularına hakim, Doğrudan borçlandırma sistemi ve tedarikçi finansmanı konularında bilgi sahibi,Planlama ve takip yönü olan, yoğun tempoda dikkatli ve hızlı çalışabilecek, İkna yeteneği güçlü, yazılı ve sözlü iletişim becerisi olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Görevlisi İstanbul(Avr.), ... Düzey A.Ş.
Satış GörevlisiDüzey A.Ş.
Lisans mezunu, Tercihen satış konusunda deneyimli,     35 yaşını aşmamış, Tercihen ehliyet sahibi ve aktif sürücü olan, Tercihen SRC belgesine sahip, Askerlik görevini tamamlamış, Dinamik ve takım çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Sevkiyat Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Düzey A.Ş.
Depo Sevkiyat UzmanıDüzey A.Ş.
Ön lisans veya lisans mezunu, İyi derecede SAP ve ofis programlarını (Excel, Word,) kullanabilen, Stok takibi, depo planlama ve sevkiyat işlemlerini yapabilen, Tercihen ön muhasebe bilgisine sahip, gıda alanında minumum 2 yıl deneyim sahibi,35 yaşını aşmamış, Askerlik görevini tamamlamış, Dinamik ve takım çalışmasına yatkın
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Lojistik Planlama Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Düzey A.Ş.
Lojistik Planlama UzmanıDüzey A.Ş.
* Tercihen Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği,İşletme, İktisat bölümlerinden mezun,    * Hızlı Tüketim ve Gıda sektörlerinde Lojistik  alanında en az 3 yıl deneyimli,    * Tercihen  İngilizce bilen,    * Yaratıcı ve yeniliklere açık,    * Takım başarısına katkıda bulunabilen,    * Etkin iletişim becerisine sahip,    * Farklılıklara ve değişime açık,    * SAP, ERP programlarına hakim    * Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olması,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı