Acıbadem Mobil Sağlık Hiz. A.Ş.

Sağlık

Sosyal ve Yan Haklar

  • -

Çalışma Saatleri

-

Kuruluş Yılı

2008

Adres

-

Çalışan Sayısı

-

Web Site

https://www.acibademmobil.com.tr

Hakkımızda

Acıbadem Mobil Sağlık 2008 yılı Temmuz ayında entegre sağlık hizmeti zincirinin en önemli parçalarından birisi olarak Acıbadem Sağlık Grubu bünyesinde kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana hızla büyümesini sürdüren Acıbadem Mobil Sağlık 2. Yılında sektör lideri olmuş ve Pazar payını artırmaya devam etmektedir.

Yeni Dünyanın Yeni Sağlık Hizmeti parolası ile yola çıkan Acıbadem Mobil Sağlık geliştirdiği çözümler ile kişileri ve kurumları hedeflemektedir. Bu bağlamda 7 gün 24 saat görev yapan Medikal Çağrı Merkezi tüm ihtiyaç sahiplerine sağlıkları ile ilgili çözüm üretmektedir. Çağrıların %96’sini ilk 10 saniyede ve canlı bir sağlık personeli ile yanıtlayan sistemimiz yılda 270.000 çağrı karşılamaktadır. Tüm operasyonların tek çatı altında yönetilmesi ile üye ve hastalarımızın zaman kaybının önüne geçilmekte ve operasyonun devamlılığı sağlanmaktadır. Doktorlarımız sadece acil durumlarda değil her türlü sağlık probleminize çözüm üretmek için hattadırlar.

Acıbadem Mobil Sağlık üç ana konuda faaliyet göstermektedir.
-Acil Sağlık
-Evde Sağlık
-İşte Sağlık

Bu alanda geliştirdiği ürünler ile 30.000’in üzerinde bireysel üye ve 300.000’in üzerinde kurumsal üyeye ulaşmıştır. Özellikle kurumlar ile gerçekleştirilen ortak kampanyalar ile kurumların müşterilerine dönük marka bağlılığı ve sadakat sağlanmıştır. Telekom sektöründeki bir kampanyamızda 150.000 kişiye ulaşılarak bir rekora ulaşılmış ve kurum müşteri kaybını %98.7 azaltmıştır. 

İşte sağlık çözümleri ile de çalışan sağlığını hedefleyen Acıbadem Mobil Sağlık kurumların çalışanlarına dönük projelerle hizmet verdiği kurumlarda hasta memnuniyetini %50 artırmış ve daha önemlisi ciddi bir görünmeyen iş gücü kaybına yol açan sevkleri %35 oranında azaltmayı başarmıştır. Böylelikle kurumlar hem maliyetlerini azaltıyor hem de yüksek kalitede sağlık hizmetlerine çok uygun maliyetlerle ulaşabilmektedirler.