AKS Kozmetik Kimya San.Tic.Ltd.Şti.

Kozmetik, Medikal Ürünler, Dermokozmetik

Genel Bilgiler

AKS KOZMETİK ; 2006 yılında , müşteri ihtiyaçlarını doğru analiz ederek hedef kitleye etkili, yenilikçi, ve  doğal bakım ürünleri sunmak üzere kurulmuştur.
 
AKS KOZMETİK ; ilgili mevzuatlara uygun ve gerekli sertifikasyonlar ile örnek klinik kimliğe sahip bir firma olarak, Ulusal ve Uluslararası çalıştığı çözüm ortakları ile, kozmetik ve medikal sektöründe her biri kendi alanında uzman lider şirketlerin teknolojilerini AKS KOZMETİK kliniklerinde kullanarak, kozmetik ve dermokozmetik sektörüne farklı niteliklerde inovatif ürünler kazandırmaktadır.
 
Her geçen yıl AR-GE yatırımlarını arttıran AKS KOZMETİK , Çok uluslu hammadde tedarik eden proje ortaklarının araştırma-geliştirme birikimlerini ve klinik çalışmalarını kendi AR-GE departmanı içerisinde önemli değerler olarak korumakta ve AKS laboratuvarlarında geliştirdiği formülasyonların analizlerini de yine gerçekleştirmektedir.
 
İhracat ağında, faaliyet gösterdiği her ülkenin müşteri profiline uygun inovatif çözümler sunarak, müşteri memnuniyetini en üt düzeyde tutmayı ilke edinmiş AKS KOZMETİK , AKS laboratuvarlarında üretmiş olduğu markalarını Ortadoğu Ülkeleri başta olmak üzere 9 ülkeye ihraç etmektedir.

Devamını Oku Gizle


ÇALIŞMA SAATLERİ

Hafta içi 08.30 - 18.00

Cumartesi 08.30 - 13.00

ÇALIŞAN SAYISI

Beyaz Yaka 0 - 24

Mavi Yaka 25 - 49

KURULUŞ YILI

2006