Aksam Otomotiv İç ve Dış Tic. A.Ş.

Hizmet, Gayrimenkul, Emlak İşleri, Finans - Ekonomi, Sigortacılık

Sosyal ve Yan Haklar

  • Yemek Kartı
  • Özel Sağlık Sigortası
  • Prim

Çalışma Saatleri

-

Kuruluş Yılı

-

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 100-149

Mavi Yaka : 25-49

Web Site

-

Adres

Maslak Mah. Sümer Sok. No: 3 Ayazağa Ticaret Merkezi B Blok Kat: 9 Sarıyer, İstanbul

Hakkımızda
 Telli Grubun temelleri 1989 yılında atıldı.
Ülkemizin ve Dünyanın değişen şartlarını ileri görüşlülükle kavrayan grubumuz yatırımlarını ihracat alanında yoğunlaştırdı.
 
2000 yılından itibaren grubumuz yatırımlarını;
Otomotiv, e-ticaret, Yazılım, Geridönüşüm, Sigorta ve İnşaat konularında yoğunlaştırdı.

Günümüzde,
Otomotiv iş kolunda;
300 bayii ile 4.000 araç satışı faaliyetini gerçekleştirmektedir.
e-ticaret iş kolunda;
200 bayii ile 10.000 araç e-satış işlemlerini gerçekleştirmektedir.
Yazılım iş kolunda;
sigorta sektörüne yönelik hasar çözüm yazılımları faaliyetini gerçekleştirmektedir.
Geridönüşüm iş kolunda;
81 ilde 200 adet bayi ağıyla Ford , Mitsubishi,  Karsan, BMC, Suzuki, Jaguar, Komatsu ile Axa, Ak, Aviva, Ankara, HDI, Mapfre, Euro, SBN, Generali, Türk Nippon, Işık ve Ziraat Sigortanın çözüm ortağıdır.
Sigortacılık iş kolunda;
özel projelere yönelik çalışmalar ve İnşaat All Risks Sigortaları yapılmaktadır.
İnşaat iş kolunda;
konut, ticari ve sanayi inşaat projeleri üretimi ve satışı yapılmaktadır.

Telli Grup İstanbul Maslak’ta bulunan merkezinde uzman kadrosu, Türkiye’nin  her yerindeki 700 bayisi ve işbirliği sağladığı çözüm ortaklarıyla ülkemize katkı sağlamaya devam etmektedir. Aksam Otomotiv İç ve Dış Ticaret Anonim Şirketi

1980'li yıllardan günümüze uzanan engin tecrübelerimizin, özümüze kattığı dinamizm ile ihtiyaçlara uygun somut çözümler üreterek yolumuzda emin adımlarla ilerlemenin gururunu taşıyoruz. Otomotiv sektöründe, sigorta şirketleriyle ortak çalışma mecraları yaratarak, pert (büyük hasarlı) araç ve ürünlerin geri dönüşüm çalışmalarını profesyonel bir sistemle yürütmekteyiz.

Prensiplerimiz doğrultusunda, meslek etiğimizden asla ödün vermeksizin, müşteri odaklı kalite anlayışını benimsiyoruz.


 

 Hys Hasar Yönetim Servisi Ve Denetim Hizmetleri Ltd. Şti.

HYS olarak 10 yılı aşkın bir geçmişe dayanan Türkiye pazarındaki otomotiv, pert araç, yedek parça ve hasar tecrübemizle sigorta şirketlerine işlevsel açıdan anlaşılır, mükemmeliyetçi ve karlı bir hizmet sunmaktayız. 

Sigorta şirketinin prensip ve kuralları dâhilinde, operasyonel işleyişe karışmadan, tamamen şirketin ön gördüğü çalışma usulleri, kontrolü ve denetimi altında,  hasarı sahada yöneterek çalışma esasına göre kurgulanmaktayız.

Sigortacıların prim gelirleri içinde oto işlerinin payının 2/3 oranında seyrettiği ve bu işlerde hasar oranlarının yüksekliği nedeniyle, şirketlerin fiyat ve tarife primleri yönünden makul sınırlara kadar zorlandığı ve bunun sonucunda, alternatif çözümler arayan sigortacıların hasar maliyetlerini düşürmek için yöntemler aramaya yöneldiği bilinen bir konu ve sorun olarak ortadadır.

Hasarın meydana geldiği esnada denetiminin yapılması gereğinin yanında, hasar maliyetlerinin de kontrol altına alınması oldukça güçtür ve sigorta şirketleri her iki durumda da oto hasarlarında uzmanlaşmak zorunda kalmaktadırlar. Ancak tüm çalışmalara karşın, bunda tam olarak başarılı olmaları mümkün değildir.  İdeal çözüm bu hizmetin dışarıdan alınması uygulanmasından geçmektedir.

HYS olarak yaklaşımımız herkesin ana faaliyet konusu olan ve gelirini sağladığı işi yaparak performans kayıplarının engellenmesi ve maksimum verimliliğin sağlanmasıdır.

Önce hasar denetimi ve arkasından aracın hasar tamir merkezlerinde onarılmasından parça organizasyonuna kadar olan ve özel uzmanlık gerektiren süreçlerdeki işlevi üstlenerek, gerçek hasarı sigorta şirketine ödettirmeyi ilke edindik. HYS olarak kendi varlığımızın, sigorta şirketlerinin bu işlev sonucu sağladığı karlılığa bağlı olduğu bilincindeyiz. Amaç uzmanlığımızla, zarara uğrayan müşterinin haklarını korumak, aracını hasar öncesi konumuna getirmek ve aynı zamanda sigorta şirketi için gereksiz hasar maliyetlerini ortadan kaldırmaktır.

 

Hizmetlerimiz:

Çağrı MerkeziTramer Eksper HizmetiHasar Uzmanı YönetimiYedek Parça TedarikiServis HizmetiOn-Line Yedek Parça Tedarik ve TakibiOlay Yeri Araştırma Denetim Hasar Lojistik Denetimiİadeci SistemiSigorta Takip ve YönetimiAcente Hasar Takip ve BildirimiMüşteri Hasar Takip ve BildirimiHasa Veri Analizi ve İstatistiği