Ankara Değişim Eğit. Sağ. Kur. San. ve Tic. Ltd.

Eğitim Kurumları

Sosyal ve Yan Haklar

  • Yemekhane
  • Prim

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00 - 06.00

Kuruluş Yılı

2015

Çalışan Sayısı

-

Web Site

-

Adres

-

Hakkımızda

Öncelik olarak betonlaşan dünyada “doğanın içinde eğitim” temasını hayata geçiren Özel İncek Doğafen Anaokulu araştıran, sorgulayan, düşünen ve sağlıklı iletişim kurabilen bireyler yetiştirmeyi ilke edinmiştir.

Her çocuk kendi hikâyesini yazmalı  sloganı ile çıkılan yolculukta okul bünyesinde 5 adet sınıf , sınıflarda mutlaka çocuk gelişimi eğitimi almış uzman ve yardımcı öğreticiler  bulunmakta ve sınıftaki öğrenci sayısının 15i geçmemesi hedeflenmektedir. Okulda iki yabancı dil eğitiminin yanı sıra seramik, bale, müzik, dans, zumba, drama, küçük marangozlar atölyesi, küçük bahçıvanlar eğitimi gibi branş dersleri de yapılmaktadır.

Okul bünyesinde tam zamanlı çalışan psikoloğu ile çocukların gelişim evreleri gözlenmekte, aile ile işbirliği sağlanarak evde ve okulda tutarlı - sürekli gelişim eğitimi hedeflenmektedir. Alanında uzman psikolog ve çocuk gelişimi uzmanlarınca hazırlanmış projeler bazında eğitim veren okulda çocukların sosyal-duygusal, psikomotor, dil ve bilişsel gelişimi, öz bakım becerilerini ilerletecek bir eğitim modeli sunulmakta. Okulun 450 m2 kapalı alanı ve 800 m2 doğal çim bahçesi bulunmakta.

İstanbul Bahçelievler’ de 2004 den bu yana hizmet veren Doğafen Anaokullarının 2. Şubesi olan Özel İncek Doğafen Anaokulu’nda İstanbul’daki tecrübe  Ankara’ya aktarılmıştır.

 


 

Ankara Değişim Eğit. Sağ. Kur. San. ve Tic. Ltd. İş İlanları

(1 iş ilanı)