ARAL OYUN KONSOL VE AKSESUAR TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

İthalat - İhracat

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Yemekhane

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00 - 17.30

Kuruluş Yılı

1980

Çalışan Sayısı

-

Web Site

http://www.aral.com.tr/

Adres

-

HakkımızdaARAL OYUN KONSOL VE AKSESUAR TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
 

Aral A.Ş. iş hayatına; 80'li yılların başında serbest piyasa ekonomisine geçilip dış ticaretin serbestleştirilmesi ile birlikte, ülkemizde dönemin ticaret merkezi olan Tahtakale’de başlamıştır. Otuz yılı aşkın geçmişi olan firma şu an uluslararası bir çok markanın Türkiye distribütörlüğünü yapmakta ve çeşitli elektronik gruplarının üretim ve ithalatını gerçekleştirmektedir. Bu ürünlerin dağıtılması, pazarlanması, lojistik ve satış sonrası hizmetinin sağlanması bünyesindeki 330’a yakın personel ile gerçekleştirilmektedir.
Geçmişte bir çoğumuzun hayatına damga vuran ürünleri tüketici ile buluşturan Aral, tecrübesi, piyasadaki saygın konumu, konularında uzmanlaşmış 300 kişiyi aşan tecrübeli kadrosu ile birlikte, her konuda yenilikleri takip etmeye ve hizmetlerini geliştirmeye devam etmektedir.
Aral Oyun Konsol ve Aksesuar Ticaret Anonim Şirketi
Dünyanın önde gelen video oyun, konsol ve aksesuar firmalarının Türkiye’deki dağıtım hakkını elinde bulundurmaktadır. Microsoft Xbox, Electronic Arts, Activision Blizzard, Ubisoft, Take-Two Interactive, Konami, Sega, Namco Bandai, Warner Bros Games, Square Enix, Capcom, Codemasters, Razer, Thrustmaster, Speedlink, Roccat distribütörlüğü yapılan başlıca markalardır. İmzalanan anlaşmalar ile bu markaların bütün formatlardaki ürün gamının Türkiye tek distribütörü Aral A.Ş.’dir.