Başaran Akademi Yayıncılık LTD. ŞTİ.

Yayıncılık

Sosyal ve Yan Haklar

  • -

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 09.00 - 18.00

Cumartesi: 00.00 - 00.00

Pazar: 00.00 - 00.00

Kuruluş Yılı

2014

Çalışan Sayısı

-

Web Site

www.basaranyayinlari.com.tr

Adres

FSM Bulvarı Ünal sok. No:2 Nilüfer BURSA 4446402 WhatsApp 05058033410

Hakkımızda

Başaran yayınları, öğrencilerin kolay ve kalıcı öğrenmesini sağlayan ve ders çalışma isteklerini artıran Dikkati Geliştirme, Hafıza Geliştirme, Zeka Geliştirme, Düşünce Becerilerini Geliştirme ve Tangram gibi kitapların basımı ile eğitime katkı sağlayarak yayın hayatına devam etmektedir.

Kitaplarımız, alanında kalitesi ve güvenirliği ispatlanmış, devlet üniversiteleri tarafından onaylanmış, eğitimciler ve uzmanlar tarafından sürekli tavsiye edilen kitaplar arasında yer almaktadır. Başaran yayınların en önemli özelliği; öğrencinin kendi kendini geliştirmesine olanak sağlarken, diğer taraftan da ders niteliği ile sınıf ortamında uygulanabilen kitaplar olmasıdır.

Şuana kadar 2 milyondan fazla öğrenci tarafından beğenilerek tercih edilen yayınlarımız, aksi bir durumda iade garantilidir. Kitapların fiyatlarının uygun olmasındaki amacımız, ticari kaygıdan çok öğrencilerimizin bu tür etkinliklerle zihinsel performanslarını artırıp, potansiyellerini açığa çıkararak başarılı bir okul dönemi geçirmelerine katkı sağlamak ve mutlu birer birey olmaları yolunda onları desteklemektir.