BAYYURT ŞİRKETLER TOPLULUĞU

Mermer Sanayi, Yapı, Dekorasyon-İç Mimarlık, Yapı Malzemeleri

Sosyal ve Yan Haklar

  • Yemekhane

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.30 - 18.00

Kuruluş Yılı

1973

Çalışan Sayısı

-

Web Site

www.bayyurt.com

Adres

-

Hakkımızda


Bayyurt Madencilik San. ve Tic. Şti. 1973’te kurulmuş,  1995 yılında doğal taş sektörüne adım atıp,  günümüze kadar inşaat, madencilik ve lojistik gibi birçok alanda faaliyet göstermiştir.

Bayyurt şirketler grubu bünyesinde yer alan;

Decros; doğal taş üretim, tasarım ve işçiliğinde, global trendleri işlevsellik ile harmanlayarak tasarladığı ürünleri başta Avrupa, Amerika ve Avustralya olmak üzere 55 farklı ülkeye ihraç eden, sektörün önde gelen firmalarındandır.Şirketin Afyon, Denizli ve Balıkesir’de bulunan tesislerinde tüm mermer ve traverten ürünleri (Doğal taş, mozaik, eviye, bahçe mobilyaları)üretiliyor olup, bu ürünler dünyanın pek çok yerinde işyerleri, otel ve konutların iç ve dış cephe kaplamasında kullanılmaktadır.
 
Decozone; tanınmış birçok ulusal ve uluslararası markanın dekorasyona dair çok sayıda ürün ve hizmetini bir araya getiren; Alsancak’ta mimar, iç mimar, mühendis, müteahhit ve proje sahiplerine seçimlerini kartela yerine uyarlanmış gerçek dekorlardan yapma olanağı sunan 6.500 metrekarelik bir dekorasyon ve tasarım merkezidir. Denizli ve Afyon’da hizmete giren ve 2015 yılında açılması planlanan mağazaları ile tüm Ege’de şubeleşerek,bölgede yapı ile ilgili tüm tüketicilere kaliteli ürün ve kaliteli servisi hesaplı alma imkânı sağlamayı hedeflemektedir.

BAYYURT İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKASI GEREĞİ;
Çalışanlarımız, firmamızın daha global ve yenilikçi bir firma olması doğrultusunda en önemli kaynağımızdır.

Bugünden, yarının çalışanlarına değişim ve gelişim doğrultusunda her türlü olanağı sağlamak hedefimizdir.

Çeşitli sosyal aktiviteler düzenleyerek, rekabet ortamındaki çalışanlarımızın motivasyon ve verimliliğini yukarıda tutmak, onlara mutlu ve huzurlu bir çalışma ortamı sunmak amacımızdır.