Bircom Telekomünikasyon ve Bilişim Hizmetleri San.

Bilişim, Telekomünikasyon, Çağrı Merkezi Ürün ve Hizmetleri

Genel Bilgiler

www.bircom.com 

Bircom Telekomünikasyon ve Bilişim Hizmetleri San. ve Tic. A.Ş. 

 

1972 yılında kurulan Bircom, her büyüklükten ve her sektörden firmaya yüksek kaliteli iletişim çözümleri sunmakta ve tümü kendi alanında teknoloji lideri olan firmaların Türkiye distribütörlüğünü yürütmektedir. Pek çok küresel markanın ülke çapında dağıtım, lokalizasyon, eğitim, saha kurulum desteği, merkezi yönetim hizmetleri ve satış sonrası hizmetleri Bircom tarafından sunulmaktadır. Sektöründe öncü konumunda bulunan Bircom, kurumların bilişim ve Telekom alanındaki ihtiyaçlarına en gelişmiş teknolojiler doğrultusunda en kapsamlı çözümleri, en yüksek müşteri memnuniyetiyle sunma anlayışına sahiptir.
 
Bilişim alanında da çalışmalar yürüten Bircom, en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerinin sıralandığı Deloitte Teknoloji Fast50 Türkiye Programı’nda 2007,2008,2009 ve 2010 yıllarında dört kez üst üste yer alma başarısının ardından, 2012 yılında listede 5’inci kez yer almaya hak kazanmıştır. Bircom, yine Deloitte tarafından hazırlanan 2007,2009 ve 2012 yılları Avrupa Ortadoğu ve Afrika bölgesinde ‘En Hızlı Büyüyen Teknoloji Firmaları’ listelerine de girerek ülkemizi başarıyla temsil etmiştir.
 
Nitelikli çözüm, kaliteli müşteri hizmeti ve deneyimli çalışan yaklaşımıyla hareket eden Bircom, her zaman için en yüksek müşteri memnuniyeti seviyesini hedeflemiş ve bunu başarmış bir firma olma özelliğine sahip bulunmaktadır. Bircom ülke çapında daha yaygın ve geniş kapsamlı hizmet vermek hedefiyle çözüm ortakları ağını her geçen gün genişletmektedir.
 

Devamını Oku Gizle


ÇALIŞMA SAATLERİ

Hafta içi 09.00 - 18.00

..

KURULUŞ YILI

1972

WEB SİTESİ