Boss Yönetişim Hizmetleri A.Ş.

Yönetim Danışmanlığı

Adres

-

Çalışan Sayısı

-

Web Site

-

Çalışma Saatleri

-

Kuruluş Yılı

0

Sosyal ve Yan Haklar

  • -

Hakkımızda

Boss Yönetişim Hizmetleri A.Ş., Türkiye'de Bordro Outsource, İnsan Kaynakları Yönetimi, Online İnsan Kaynakları Yazılımları ve İş Gücü hizmetlerinde sektöre liderlik eden en büyük İnsan Kaynakları şirketlerinden biridir. Ek olarak Boss Yönetişim, İstanbul'daki ilk İş Süreçleri Yönetim (BPO) ve Ödeme Servisleri (disbursement) tedarikçisidir. Büyük bir hizmet tedarikçisi olarak Boss Yönetişim, hizmet verdiği global müşterilerinin birçok lokal ihtiyaçları için sözleşmeli tek çözüm merkezi haline gelmiştir. Ayrıca seçme yerleştirme, yabancılar için oturma çalışma izinleri alanlarında da hizmet vermektedir. Liderlik ve inovasyon Boss Yönetişim için köklü bir gelenektir.

Boss Yönetişim A.Ş., her sektörden bir çok işletmeye, çok geniş bir yelpazede bordro, muhasebe, vergi, denetim ve yönetim danışmanlığı hizmetlerini birleştirilmiş olarak
sağlayan ve onların operasyonlarını pratik çözümlerle yönetmesine yardımcı olan hizmet tedarikçisi CottGroup'un üyesidir. CottGroup firmaların outsource ihtiyaçlarını bir başarı hikayesine dönüştürmek için, en uygun insan, teknoloji ve süreç dengesini sağlamaktadır.