C.Y.L. Turizm Gıda Sağlık Hizmetleri İnşaat San. Tic. A.Ş.

Sağlık, Sağlık Kuruluşları, Hastaneler

Sosyal ve Yan Haklar

  • Lojman
  • Yemekhane
  • Erzak Yardımı

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 09.00 - 18.00

Cumartesi: 09.00 - 15.00

Kuruluş Yılı

2016

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 50-74

Mavi Yaka : 200-249

Web Site

www.ceylanhastanesi.com

Adres

-

Hakkımızda

TARİHÇEMİZ

ÖZEL CEYLAN HASTANESİ olarak; Sağlık sektöründeki temellerimizi 1997 yılında kurduğumuz TOMOMAR Radyoloji ve Görüntüleme Merkezlerimiz ile oluşturduk. 

1997 yılından bu yana edindiğimiz bilgi birikimlerimizi, tecrübelerimizi ve modern teknolojik alt yapımızı hedeflerimizi büyüterek 1 Aralık 2016 yılı itibariyle kurduğumuz ve hasta kabulüme başladığımız ÖZEL CEYLAN HASTANESİNE taşıyarak sizlere sağlık hizmeti vermekten gurur duymaktayız.
 
ÖZEL CEYLAN HASTANESİ ileri teknolojiyi destekleyen çözüm odaklı, güler yüzlü personelleri ile sizlere mükemmel ev sahipliği yaparken sağlık durumunuz ve uygulanacak işlemleriniz konusunda deneyimli doktorlarımız ile uluslararası standartlarda sizlere hizmet vermektedir.


"Önemli Olan Sizsiniz" mottosu ile zincirin halkalarını çoğaltmayı hedefleyen ÖZEL CEYLAN HASTANESİ Türkiye'nin her yerine yayılarak, tıbbi etik ilkelerden ödün vermeden, modern gelişmiş teknolojileriyle ve deneyimli kadroları ile sağlık standartlarını yükseltmek konusunda emin adımlarla ilerlemektedir.
 
Hastanemiz 90 yataklı olup, 6 ameliyathane, 20 erişkin yoğun bakım yatağı, 4 Koroner yoğun bakım yatağı, 5 Kalp-damar cerrahisi yoğun bakım yatağı, 8 Yeni Doğan kuvözü, 25 ayaktan kemoterapi ünitesi, 14 günübirlik gözlem yatağı ile hizmet vermektedir.
 
Hizmet branşlarımız; Tıbbi (Medikal) onkoloji, Radyasyon onkolojisi, Dahiliye, Çocuk hastalıkları Kadın-doğum Genel cerrahi, Kulak burun boğaz, Kardiyoloji, Kalp ve damar cerrahisi, Nöroloji, Üroloji, Dermatoloji (Cildiye)Enfeksiyon hastalıkları, Nükleer tıp, Radyoloji, Laboratuvar.
 
MİSYON, VİZYON, DEĞERLERİMİZ
 
Vizyon: Kendini sağlık hizmetinin mükemmeliyetine adamış ve gelecekte, uluslararası hizmet kalitesiyle, bölgede ve yakın coğrafyada, referans gösterilecek hastane olmak.
 
Misyon: Uluslararası kalite standartlarındaki hizmet anlayışı ile, etik ilkelerden ödün vermeden, seçkin kadrosu ve son teknolojik cihazları ile, hasta ve çalışan memnuniyeti odaklı hizmet kalitesini sunan referans hastane olmak.
 
Değerlerimiz: Güleryüz; Saygın ortam; Ulaşılır hizmet; Zamanında hizmet; Güvenilir; Şeffaf; Mahremiyet; Tarafsızlık; Sonuç odaklılık; Hijyeni sağlanmış otel hizmeti; Takım çalışması
 
KALİTE POLİTİKAMIZ
 
* Etik ilkelerden ödün vermeden, hasta ve çalışan memnuniyeti odaklı hizmet sunmak
* Uluslararası akreditasyon standartlarına uymak
* Hasta haklarının çözümünde öncü kurum olmak
* İleri teknolojik alt yapı ile uzman kadroları buluşturmak
* Sürekli iyileştirme için ölçme ve analiz veri takip sürecini desteklemek
* Personeli kaliteli hizmet vermek için sürekli eğitmek
* İş ve işçi sağlığını korumak ve sürekli eğitmek
* Çalışanlarımızı çevre konusunda bilinçlenmesini sağlamak
* Sunduğumuz hizmeti toplumun geniş bir kesimine yaymak
  
İNSAN KAYNAKLARI
 
İnsan Kaynakları Politikamız;
ÖZEL CEYLAN HASTANESİ olarak kurumun hedef ve stratejileri doğrultusunda nitelikli, yeniliklere açık, kendisini ve işini geliştirme kabiliyetine sahip, takım çalışması yapabilen kişilerin işe alımını gerçekleştirmek ve bu kişileri eğitim programları, kariyer yönetimi ve etkin performans değerleme sistemleri ile geliştirmeyi ve kaliteli modern sağlık hizmeti vermeyi hedefliyoruz.
 
İnsan Kaynakları Seçme ve Yerleştirme Süreci;
ÖZEL CEYLAN HASTANESİ insan kaynağı ihtiyacını çoğunlukla kendi internet sitesi üzerinden (www.ceylanhastanesi.com/insan-kaynaklari) ve insan kaynakları sitelerinden alınan başvurular ile karşılanmaktadır. Aynı zamanda kuruma gelerek doldurulan başvuru formları da değerlendirilerek ilgili pozisyonun işe alım sürecine dâhil edilmektedir.

Kurumumuzun stratejik hedefleri ve politikaları doğrultusunda; işe alım politikaları ve ihtiyaç duyulacak pozisyonları belirlenmektedir. İşe alım politikamız ile amaçlanan; belirlenmiş olan ihtiyaçları doğrultusunda, kurum değerlerimize ve kültürümüze uygun adaylar seçmek, kaliteli insan gücü alımını gerçekleştirmek ve bu gücün en verimli şekilde değerlendirilmesini sağlamaktır.

İşe alım sürecimizde adaylarımıza ilgili pozisyona göre genel yetenek testi veya mesleki yeterlilik testi veya yabancı dil yeterlilik testi veya kişilik envanteri veya yetkinlik bazlı mülakatlar da yapılmaktadır.
 
www.ceylanhastanesi.com