Çelenk Gümrük Müşavirliği

Sosyal ve Yan Haklar

  • -

Çalışma Saatleri

-

Kuruluş Yılı

-

Çalışan Sayısı

-

Web Site

-

Adres

-

HakkımızdaÇELENK DIŞ TİCARET GÜMRÜK VE NAKLİYAT HİZMETLERİ LTD.ŞTİ.

 

25 yıllık deneyim ve birikime sahip uzman gümrük müşavirlerinin birleşimiyle 1989 yılında kurulduk.

Faaliyet Alanlarımızı,

İhracatçı, İmalatçı-İhracatçı, İthalatçı, dahili ticaretle uğraşan şahıs ve firmalara, ticari kuruluşlara, Kamu Kurum ve Kuruluşları ile İştiraklerinin, yerli ve yabancı Kurum ve Kuruluşlarının, Kamu İktisadi Kuruluşlarının, İl Özel İdarelerinin, Belediyelerin, her çeşit;

Gümrük, İthalat, İhracat, Yatırım, Nakliye Organizasyonu, Sigortacılık İşlemleri,

İçin danışmanlık hizmeti vermek şeklinde sıralayabiliriz.

Kuruluşundan bugüne kadar, sürekli kendisini yenileyen, teknolojisini, içinde bulunduğumuz bilgi çağının gelişmesine paralel olarak geliştiren firmamız, 25 kişilik ekibi ile Merkezi Ankara'da olmak üzere, İstanbul'da İrtibat Bürosu, İzmir Mersin ve Gemlik'te uzman gümrük müşavirlerinin oluşturduğu kardeş kuruluşlar ile hizmet vermeğe devam etmektedir.

Ankara'da, " Bilge Projesi" kapsamında (Bilgisayarlı Gümrük Etkinlikleri) Gümrük Müsteşarlığı'na on-line hattı ile bağlanan ilk iki firmadan biriyiz.

Yine, Ankara'da ilk ve tek, Türkiye'de ilk dört firmadan biri olarak, K-Q TSE-ISO-EN 9000 Kalite Sistem Belgesine sahip olmanın ayrıca gururunu taşıyoruz.

Hayata geçirdiğimiz ilkler arasına "E-Gümrük Müşavirliği" hizmetini ve İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği'nin hazırladığı "E-Birlik Projesi" kapsamında sunulan, ihracat gümrük beyannamelerinin elektronik ortamda onaylanması ve nispi aidatların ödenmesi hizmetini de katarak, " Çelenk Hizmet Yelpazesi" ni genişletmeye devam ediyoruz.

Ayrıca müşteri memnuniyeti ilkemizin bir uzantısı olarak, her üç ayda bir yayınladığımız "Çelenk Bülteni" ile müşterilerimize dış ticaret konusunda gerektiğinde başvurabilecekleri hem kapsamlı, hem de sevimli ve eğlenceli bir kaynak oluşturmaya çalışıyoruz.

Gümrük Müşavirliğinin, salt gümrükleme işlemi ile sınırlı bir meslek olmadığını, aynı zamanda çok boyutlu bir danışmanlık hizmeti içerdiğini düşünüyor ve uyguluyoruz.

Bu doğrultuda, müşterilerimize katma değer yaratmanın da hazzını ve onurunu birlikte yaşıyoruz.