DACHSER Turkey Lojistik Hizmetleri A.S.

Uluslararası Taşımacılık ve Nakliyat

Sosyal ve Yan Haklar

  • Yemek Kartı
  • Özel Sağlık Sigortası

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.30 - 17.30

Kuruluş Yılı

1930

Çalışan Sayısı

-

Web Site

www.dachser.com.tr

Adres

Şehit Polis Fethi Sekin Cad. N:4 Novus Plaza K:20 D: 201 35530 Bayraklı/İzmir

Hakkımızda

BİR DÜNYA, BİR ŞİRKET, BİR AĞ

Lojistik sektöründeki küresel liderlerden biri olarak, DACHSER onlarca yıl boyunca bir aile şirketinin kendini işine adamış çalışanlar ve yenilikçi düşünce tarzı ile pek çok şeyi başarabileceğini kanıtlamıştır.

Güçlü bir dayanak çok büyük fark yaratabilir.

Bu kurumsal düşünce ve hareket tarzının temeli kurucumuz Thomas Dachser'in girişimciliğine dayanıyor. Genel Müdürlüğü Kempten'de bulunan şirket 1930 yılında kurulmuştur ve günümüzde sistem lojistiği alanında küresel liderlerden biri konumundadır. Kesintisiz, küresel nakliye ağı ve örnek teşkil eden Bilgi Teknolojileri çözümleri, dünya çapında lojistik ağ uzmanlığının en akıllı şekilde kombinasyonunu ve entegrasyonunu garanti ediyor.

DACHSER İş modeli, taşımacılık lojistiği, depolama ve müşteriye özel hizmetlerden oluşur ve iki iş alanını kapsar: DACHSER Road Logistics ve DACHSER Air & Sea Logistics. Hizmetlerimiz, kimya sanayi ve Kendin Yap sektörü gibi sektöre özel çözümlerin yanı sıra DACHSER Contract Logistics and Consulting gibi iş bölümlerimize yayılan hizmetler ile tamamlanmaktadır. DACHSER Food Logistics, gıda endüstrisi için verimli taşıma lojistiği sunar.

DACHSER mükemmel biçimde işlev gören lojistik hizmet tedarikçisinden çok daha fazlasıdır. DACHSER'de biz kendimizi genel olarak, adanmışlığı ve yenilikçi gücünü çalışanlarının güven ve yapıcı işbirliğinden alan, gelenek yönünden zengin bir aile şirketi olarak görüyoruz. Kültürümüz somut değerler, insanlık ruhu, hoşgörü ve sürdürülebilir kurumsal yönetim gibi özelliklerden oluşuyor.

Ancak meslektaşlarına, müşterilerine ve çevreye karşı saygılı ve düşünceli olanlar uluslararası pazarlarda uzun süre güvenilir ve başarılı şekilde iş yapabilirler. Dünyanın her yerinde "DACHSER RUHUNU" tutku ve bağlılıkla yaşayan ve bunu dışarıya taşıyan tüm çalışanlarımızla gurur duyuyoruz. Tüm bunlar sanayi ve ticaret sektöründeki lojistik müşterileri için güvenilir bir ortak olmamızı sağlıyor.

Ülkeye özel içerik

DACHSER olarak birçok parçayı tek bir çatı altında birleştiriyoruz, çünkü insanları ve sistemleri özgün bir sistemik tarzla birbirine bağlıyoruz. Bilginin ve yüklerin, nakliye şirketleri ile birbirine bağlanmasında, belirnenen en kısa süreçte, yaklaşık 58çalışanımız ile görev yapmaktayız. Izmir, Istanbul ve Mersin şubelerinin işbirliği ile lojistik ağ yeterliliklerinin akıllı kombinasyonuna imkân sağlıyoruz. Bu nedenle tüm iş bölümlerimizde süreci olabilecek en iyi şekilde yönetiyor ve dünya çapında müşterilerimizi kapsamlı üstün operasyonel çözümler ile etkileyebiliyoruz.