Deniz Yüksel Donanım Yazılım Bilgisayar Tic ve Sa

Bilişim, Yazılım, Bilişim Danışmanlığı, Barkod, Otomasyon

Sosyal ve Yan Haklar

  • Yiyecek Yardımı

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00 - 17.30

Cumartesi: 09.00 - 12.30

Kuruluş Yılı

2001

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 1-24

Web Site

www.dy.com.tr

Adres

-

Hakkımızda

Deniz Yüksel Donanım Yazılım, yazılım ve barkod sektöründe 25 seneyi aşkın deneyim ve birikime sahip Bilgisayar Mühendisi Dr. Deniz Yüksel tarafından 2001 yılında kuruldu. Kurucumuzun firmamızla özdeşleşen adına yapılan vurgu, müşterilerimize sunduğumuz ürün ve hizmetlerin kalitesine yönelik bir güvence niteliği taşımaktadır.

Her büyüklükteki işletmenin gereksinimlerini karşılamak üzere çok esnek modüler yapıya sahip yazılımlar üreterek, sektörde değer ve fark yaratmak misyonu ile yola çıktık. Vizyonumuzu ise, gerek sürdürülebilir ve kaliteli çözümlerle sunacağımız hizmet, gerekse müşterilerimizle kuracağımız profesyonel ve kalıcı ilişkiler yoluyla daha verimli ve “kolay” bir geleceğe katkıda bulunmak şeklinde tanımladık.

Bu amaçla giriştiğimiz yazılım geliştirme serüvenimiz, çözümlerimizi tamamlayan, değeri global çapta kanıtlanmış cihazların da devreye girmesiyle devam etmektedir. Özellikle “Otomatik Tanıma/Veri Toplama” alanında günümüzde kullanılmakta olan her türlü cihaz stoklarımızda bulunmaktadır. Bu kapsamda barkod okuyucular, manyetik okuyucular, data terminalleri, etiket yazıcılar ve bu cihazlara ilişkin tüketim malzemeleri, her büyüklükteki işletmeye sunduğumuz ürünler yer almaktadır.

Sadece bugünün değil geleceğin ihtiyaçlarını karşılamayı da ilke edinmiş olan firmamız, bu yaklaşımını yıllar öncesinden başlattığı akıllı kart okuyucu ithalat sürecine de taşımıştır. Bugün erişilen noktada hem birçok marka ve model akıllı kart okuyucuyu, hem de bu ürünlerle ilgili malzemeyi stoklarımızda bulundurarak müşteri memnuniyetini daima yüksekte tutmanın gururunu yaşamaktayız.