DİGİTAL PLANET

Bilişim

Sosyal ve Yan Haklar

  • Yemek Kartı
  • Özel Sağlık Sigortası
  • Bireysel Emeklilik

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00 - 17.00

Kuruluş Yılı

2000

Çalışan Sayısı

-

Web Site

www.digitalplanet.com.tr

Adres

D.T.P Bilgi İşlem İletişim ve Tic. A.Ş. YTÜ Davutpaşa Kampüsü Teknopark -Teknoloji Geliştirme Bölgesi A1 Blok No: 151/1C Esenler / İstanbul

Hakkımızda

Digital Planet, yeni teknolojilerle iş dünyasına inovatif  çözümler üreten bir Ar-Ge şirketi olarak 2000 yılında faaliyetlerine başlamıştır. “Kişiselleştirilmiş Akıllı Doküman” kavramı altında ilk yüksek sıkıştırmalı dijital doküman arşiv teknolojisini Türkiye ile tanıştırmış, NetVault isimli bu  ürününü yurtdışına ihraç etmiştir. Bölgelerdeki çalışmalarını takip etmek üzere Ankara ve Konya ofislerinin yanı sıra yurtdışındaki çalışmalarının büyük bölümünü gerçekleştirdiği Florida ve Londra’da iki ofisi daha bulunmaktadır.


Türkiye’de e-Fatura resmi olarak kullanılmaya başlanmadan önce, e-Fatura konseptini Türkiye’de ilk kez uygulamaya geçirmiş, e-Dönüşüm sürecinin gelişmesine öncülük ederek e-Fatura, e-Defter ve e-Arşiv Fatura çözümlerinin diğer kurumların hayatına hızla girmelerinde aktif rol oynamıştır.

Küçük ve orta ölçekli KOBİ’lerden Türkiye’nin en büyük holdinglerine kadar farklı sektörlerde çok geniş bir yelpazede yer alan 10.000’den fazla müşteriye; 120’yi aşkın genç ve dinamik çalışanı, 200’ün üzerinde farklı ERP ve genel muhasebe yazılımı ile tam entegrasyon şeklinde hizmet vermektedir.


Kurum içi süreçleri değiştirmeden, ERP sistemleriyle doğrudan entegre çalışan maliyet avantajlı özel entegratörlük hizmetlerinde e-Bilet, e-Mutabakat ve e-Makbuz (e-Serbest Meslek Makbuzu, e-Müstahsil Makbuzu)gibi yeni ürünler ile çözüm yelpazesini günün gereksinimlerine uygun olarak geliştirmektedir. Yanı sıra platform bağımsız ve herhangi bir yazılım entegrasyonuna ihtiyaç duymadan dokümanları sıkıştıran bir platform olarak geliştirdiği “CUTU”, mobil ödeme/tahsilat platformu “PayALL” ve birçok yeni ürünü ile pazardaki yönlendirici ve yönetici konumunu güçlendirmeye devam etmektedir.

e-Dönüşümün ötesinde hizmet anlayışı ile günümüzde hızla artan veri boyutlarının yönetilmesi teknolojilerindeki çalışmalarını Yıldız Teknik Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi’nde sürdürmektedir.