DOKUTEKS HALI TEKSTİL SAN. VE TİC. A.Ş.

Halı / Kilim, Tekstil

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Yemekhane

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00 - 18.00

Kuruluş Yılı

1999

Adres

-

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 25-49

Mavi Yaka : 200-249

Web Site

www.kozacarpet.com

Hakkımızda

1960'lı yıllarda başlayan tekstil sektöründeki faaliyetlerimiz birçok alanda üretim çeşitliliği göstererek kilim, battaniye, jüt iplik alanında 20 yılı aşkın süre devam etti. Sonrasında halı üretimine adım atarak değişimimizi devam ettirdik ve 2000'li yıllarda ihracat yapılanmamızı tamamlayarak sektörde adından söz ettiren firmalardan biri olduk.

Yeniden yapılanmamızla beraber marka kimliğimizi "KOZA" olarak yeniledik. "KOZA" halının ham maddelerindenbiri olan ipekten gelmektedir. Tıpkı, tırtılın kelebeğe dönüşmesini sağlayan koza, bizim de daha kurumsal, global başarılara sahip güçlü bir şirkete dönüşmemizi simgelemektedir.

KOZA Halı olarak, sonsuz renk ve desen seçeneklerimizi son teknoloji üretim hattımız ile birleştirerek her zaman daha iyisini sunmayı amaç edindik. Bu amaç doğrultusunda 50'yi aşkın ülkeye "KOZA HALI" adıyla ihracat gerçekleştirdik. Genişleyen kapasitemiz ile birlikte 22.000m2 kapalı, 51.000 m2 genişliğindeki yeni fabrikamız ve 300'den fazla çalışanımızla Gaziantep 1. Organize Sanayi Bölgesi'nde hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Kurumsal misyonumuzu "KOZA HALI" markası ile pazar alanlarımızı genişletmek, dünya trendlerini takip ederek yenilikleri benimsemek ve daimi olarak markamızı geliştirmek olarak belirledik ve bu misyon doğrultusunda çalışmalarımıza tüm gayretimiz ile devam etmekteyiz.

Dünyanın farklı yerlerinde "KOZA HALI" ile buluşmanız dileği ile...