Erdal Matbaa Ambalaj Etiket San. ve Tic.

Matbaacılık, Dijital Baskı

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Yemekhane

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.30 - 17.30

Cumartesi: 08.30 - 12.30

Kuruluş Yılı

1965

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 1-24

Mavi Yaka : 50-74

Web Site

www.erdaletiket.com

Adres

-

Hakkımızda

Kurumsal

Temelleri 1965 yılında atılan Erdal Etiket, 50 yılı aşan yolculuğunda, değişimin hep bir adım önünde giderek Türkiye'nin alanında başarılı firmalarından biri haline geldi. Erdal Etiket, tüm faaliyetlerinde uluslararası standartlara uyum ve sürekli gelişim amacını gözetmektedir. Sektöründeki yenilikleri sükrekli takip ederek müşterilerine çözüm ortağı olmayı kendilerine hedef olarak belirlemiştir.

Erdal Etiket; serigrafi, dijital baskı, endüstriyel kesim, lazer markalama, montaj hizmetlerini nitelikli ve uzman kadrosuyla, kalite bilinciyle sunmaktadır.

En son teknoloji kullanılarak otomotiv, elektrik-elektronik, dayanıklı tüketim, gıda, yapı, iklimlendirme, havalandırma, hipermarket, tekstil, metalurji v.b. farklı sektörlere kaliteli hizmet vermektedir.

Yenilikçi ve uzman kadromuzla ulusal ve uluslararası, müşteri ihtiyaçlarını farklı çözümler üreterek en hızlı ve ekonomik şekilde gerçekleştirmektedir.

 

MİSYONUMUZ

Hizmet verdiğimiz alanlarda güvenli, kaliteli, hızlı, yenilikçi hizmet anlayışıyla müşterilerimize en üst seviyede memnuniyetle dost olunabilecek şekilde hizmet sunmak.

 

VİZYONUMUZ

Serigrafi baskı sektöründe ana oyunculardan biri olmak ve barağı 3. nesile başarıyla aktarabilmek.

 

MESLEKİ SORUMLULUK

Daha iyi hiznet için kendimizi sürekli geliştirmek. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlayıp, hayatlarını kolaylaştırmak. Sorunlar karşısında hızlı ve kararlı çözümler üretmek.

 

SOSYAL SORUMLULUK

Gelecek nesilllere yaşanabilir bir çevre teslim etmek. Çevresel etkilerin azaltılması, kirliliğin önlenmesi ve sürekli iyileştirme için önlemler almak.