FAS Firma Destek Hizmetleri ve Danışmanlık Ltd. Şt

Genel Bilgiler

http://www.fas-fas.com

FAS Firma Destek Hizmetleri ve Danışmanlık Ltd. Şti.

FAS ,Proje bazlı, Dönemsel ya da Sürekli  olarak ,çeşitli sektörlerden

Uluslararası ve Yerli firmalara Mali İşler- Muhasebe /Finans/ Raporlama , Malzeme Yönetimi, İthalat / İhracat  , Bilgi İşlem alanlarında Outsourcing Hizmeti vermektedir.

Hizmetlerimiz; 

Dönemsel  / Kısa Süreli Eleman Desteği : Muhasebe & Raporlama & Lojistik & İthalat Departmanlarına Dönemsel süreli ihtiyaca yönelik eleman temini, Departman destek elemanları.

Muhasebe Dept. Hizmetlerimiz : Mutabakat, Yıl kapanışı yoğunlukları ,

Sabit Kıymet Sayımı ,& Etiketlenmesi & Mutabakatı, Fiş & Veri Girişi , Kayıt Kontrolleri ,Alacak Takibi gibi desteklerin sağlanması..

SAP Destek elemanlarının temini : SAP Proje implementasyon ya da Güncel versiyona geçiş dönemelerinde gerekli personel desteğinin sağlanması.

Yönetim – Raporlama Hizmeti : Yıllık Bütçenin oluşturulması , Aylık olarak takibi ve revizesi ,Kontrol raporlarının oluşturulması , Karlılık & Gider & Nakit Akışı Tabloları ve Analizi

Sistem ve Süreç Denetimi Hizmetleri ;
*
İş süreçleri ve iç kontroller: İş süreçlerinin değerlendirilmesi, dökümantasyonu, süreçlerdeki risklerin ve kontrollerin belirlenmesi

*Bilgi işlem yönetimi ve kontrolleri: Bilgi işlem sistem ve uygulamalarının incelenmesi, ERP uygulamalarının incelenmesi, sistem implementasyonu sonrası incelemeler gerçekleştirilmesi.

*İç denetim: Şirketlerin mevcut iç denetim fonksiyonlarının incelenmesi , Prosedürlerin ve Denetim Noktalarının oluşturulması

Devamını Oku Gizle


FAS Firma Destek Hizmetleri ve Danışmanlık Ltd. Şt İş İlanları

Firmaya ait ilan şuan için yok Ancak yeni ilan çıktığında ilk sen haberdar olmak istiyorsan firmayı takip etmen yeterli.