Genel Bilgiler

GEPAŞ, Eylül 2014’ te büyüdükçe küçülen dünyanın yeni düzenine hızla adapte olmuş, genç ve dinamik bir kadro ile 21.yüzyılın tüm fırsatlarını değerlendirmek için kuruldu.

Geride bıraktığımız süre içerisinde; proje yönetimi, etkinlik yönetimi, iletişim danışmanlığı, reklam, medya, spor, sponsorluk yönetimi gibi alanlarda sektörünün lokomotif kurumlarına hizmet verdik ve iş ortaklıkları gerçekleştirdik.

2016 yılından itibaren Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryollarına ait “Yüksek Hızlı Tren” filosunun eğlence sistemi yönetimi işini üstlenirken aynı zaman da söz konusu platformun tüm medya içeriklerinin de tedarikçisi olarak hizmet vermekteyiz.

Bununla birlikte mobil oyun geliştirmeleri, animasyon, çizgi film üretimi ve tedariği konusunda da uzman kadromuz ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Halihazır da TRT Haber kanalında yayınlanan “Yüksek Profil” isimli programı gibi birçok tv programı projesi gerçekleştirmekteyiz.

Türkiye’nin 6 farklı havalimanında oluşturduğumuz mecralarımızı reklamverenlerle buluşturuyoruz.

Kurulduğu an itibariyle etik değerleri en önde tutan, her zaman başka bir bakış açısı olduğuna inanan çağdaş, yenilikçi ve değişime ayak uyduran şirketimiz, yaşadığımız dünya düzeninde gerek toplumsal gerekse kurumsal sosyal sorumluluk hassasiyetini en üst düzeyde tutmaktadır.

Yol haritası girişimcilik olan şirketimiz, insan odaklı sosyal sorumluluk projeleri ile ülkemize ve yaşadığımız topluma sürekli pozitif katkı sağlamaya devam etmektedir.

Bu kapsam da sporun birleştirici gücüne olan inancımız ve “spor evrenseldir” kavramından yola çıkarak 1919 Gençlik ve Spor Kulübü şirketimizin desteğiyle kurulmuş ve faaliyetlerini sürdürmektedir.

Devamını Oku Gizle


KURULUŞ YILI

2014