Genel Bilgiler

 

Hâdim Alışveriş Merkezleri Ticaret A.Ş.

Hâdim Grubu, İnegöl’ün en eski esnaflarından olan aile büyüklerinin 50 yıllık birikimlerinden oluşan kültür mirasını, günümüzün ticari kural ve yenilikleriyle harmanlayarak, 1995 yılında kurulmuş bir topluluktur.  

     Hâdim benimsediği ilkeler gereği, temeli ve hedefi insan olan, yatırımını insana yapan, insan mutluluğunu gaye edinen, ama bu amaca hizmet ederken ticari, manevi, ahlaki ve insani kuralları referans olarak alıp, ticari faaliyetlerini sadece ve nasıl olursa olsun ‘’Kâr’’a odaklamayan, herkesin hep birlikte menfaatinin ve memnuniyetinin gözetildiği bir çatıdır. Hadim için en değerli şey insandır

 

     Hâdim ailesi, her ferdinde bu çatının bir direğini temsil ettiği bilinci olan, maddi ve manevi kader birliği yapmış, takım ruhuna sahip, bu ailenin bir üyesi olmaktan aynı ölçüde mutluluk ve gurur duyan, bireylerden oluşmuştur. 

     Ürün ve hizmet aldığımız veya sunduğumuz kurum ve kişiler nezdinde, dürüst ve güvenilir olmak iş ahlakımızın, kalite, ucuzluk ve müşteri memnuniyeti ise çalışma prensiplerimizin başında gelir.  Müşterilerimize hizmette ölçümüz maddi getirisinden çok manevi hazdır. En belirgin özelliklerimiz yeniliğe ve değişime daima açık olan, çalışkan ve gülen yüzümüzdür.

 

      Hâdim bu çatı altında şu an, boya, gıda ve mobilya sektörlerinde faaliyet gösteren 4 şirketi ve yaklaşık 300 personeli ile, ‘’birlikten kuvvet doğar’’ prensibini, karşılıklı güven, dayanışma ve paylaşma ilkeleri ile destekleyerek, isminin manasına uygun olarak, 1995’ten beri halka hizmet vermektedir.

 

 


  


Devamını Oku Gizle