Hâdim Alışveriş Merkezleri Ticaret A.Ş.

Gıda Hizmetleri, Perakende

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 09.00 - 22.30

Cumartesi: 09.00 - 22.30

Pazar: 09.00 - 22.30

Kuruluş Yılı

1999

Adres

Cerrah Mah. Yeni Burçak Sk. No:6 İnegöl/Bursa

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 25-49

Mavi Yaka : 250-349

Web Site

http://www.hadim.com.tr

Sosyal ve Yan Haklar

  • Yemek Kartı

Hakkımızda


Hâdim Alışveriş Merkezleri Ticaret A.Ş.

Hâdim Grubu, İnegöl’ün en eski esnaflarından olan aile büyüklerinin 50 yıllık birikimlerinden oluşan kültür mirasını, günümüzün ticari kural ve yenilikleriyle harmanlayarak, 1999 yılında kurulmuş bir topluluktur.  

     Hâdim benimsediği ilkeler gereği, temeli ve hedefi insan olan, yatırımını insana yapan, insan mutluluğunu gaye edinen, ama bu amaca hizmet ederken ticari, manevi, ahlaki ve insani kuralları referans olarak alıp, ticari faaliyetlerini sadece ve nasıl olursa olsun ‘’Kâr’’a odaklamayan, herkesin hep birlikte menfaatinin ve memnuniyetinin gözetildiği bir çatıdır. Hadim için en değerli şey insandır.

 

     Hâdim ailesi, her ferdinde bu çatının bir direğini temsil ettiği bilinci olan, maddi ve manevi kader birliği yapmış, takım ruhuna sahip, bu ailenin bir üyesi olmaktan aynı ölçüde mutluluk ve gurur duyan, bireylerden oluşmuştur. 

     Ürün ve hizmet aldığımız veya sunduğumuz kurum ve kişiler nezdinde, dürüst ve güvenilir olmak iş ahlakımızın, kalite, ucuzluk ve müşteri memnuniyeti ise çalışma prensiplerimizin başında gelir.  Müşterilerimize hizmette ölçümüz maddi getirisinden çok manevi hazdır. En belirgin özelliklerimiz yeniliğe ve değişime daima açık olan, çalışkan ve gülen yüzümüzdür.

 

      Hâdim bu çatı altında şu an, gıda sektörlerinde faaliyet gösteren 36 şirketi ve yaklaşık 360 personeli ile, ‘’birlikten kuvvet doğar’’ prensibini, karşılıklı güven, dayanışma ve paylaşma ilkeleri ile destekleyerek, isminin manasına uygun olarak, 1999’ten beri halka hizmet vermektedir.