Hayat Grup Trakya İnsan Kaynakları San. Tic. Ltd. Şti.

İş Sağlığı ve Güvenliği

Adres

-

Çalışan Sayısı

-

Web Site

www.hayatgrup.com.tr

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00 - 18.00

Kuruluş Yılı

2015

Sosyal ve Yan Haklar

  • -

Hakkımızda

HAYAT Grup Trakya  çalışanlarıyla birlikte müşterilerinin tatminini sağlamayı ve evrensel kalite ve standartlarda hizmetler sunarak büyümeyi amaçlar. Toplum, müşterilerimiz, tedarikçilerimiz dahil olmak üzere tüm paydaşlarımız için güvenirlilik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmaya kararlıyız.
 
Müşteri velinimetimizdir.
Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilere kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Hizmetlerimize sahip çıkmak ve hizmet sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir.
Daima  “en iyi” olmak, vazgeçilmez hedefimizdir.
Kalitede, hizmette, tedarikçilerimiz ve tüm paydaşlarımızla, en iyi olmak ve kanyondan sahip olduğumuz bu imajı korumak ana hedefimizdir.
En önemli sermaye insan kaynağıdır
Ürün ve hizmetin kalitesi çalışanlarımızın kalitesiyle başlar. En iyi personeli ve yetişkin insan gücünü firmaya çekmek ve birlikte çalışmak, insanlarımızın yeteneklerinden, gücünden ve yaratıcılığından azami fayda sağlamak, etkinliklerini arttırmak, gelişmelerine olanak tanımak ve dayanışmanın olduğu bir çalışma ortamı yansıtmak firmamızın sürekli başarısını sağlamak için seçtiğimiz yoldur.