Hürriyet Emlak Projeland

İnternet, Gayrimenkul, Emlak İşleri

Adres

-

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 25-49

Web Site

www.projeland.com

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00 - 17.00

Kuruluş Yılı

2018

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Yiyecek Yardımı
  • Özel Sağlık Sigortası

Hakkımızda

Türkiye’nin en çok ilana sahip emlak sitesi Hürriyet Emlak ve uluslararası gayrimenkul teknoloji firması Homsters tarafından Şubat 2018’de kurulan Hürriyet Emlak Projeland, konut projelerini ve potansiyel alıcılarını tek çatı altında birleştiren bir “sıfır konut pazarlama ve satış platformu”. 4.000 üzerinde güncel konut projesinin yer aldığı platform, inşaat şirketlerini alıcılarla buluşturan bir referans noktası.


Hürriyet Emlak Projeland, potansiyel konut alıcılarına ev arama sürecini kolaylaştırmak için yenilikçi, güvenilir ve şeffaf bir yaklaşım sunuyor. Hürriyet Emlak Projeland, kullandığı yapay zekâ ve makine öğrenmesi teknolojisi ile aktif konut arayışındaki site ziyaretçilerini ve uygun pazarlama kanallarındaki konut alıcılarını nokta atışı ile tespit ederek bu kişileri tercihlerine uygun projelere yönlendiriyor. İnşaat firmaları ise projelerine yönlenen yüksek satış potansiyelli konut alıcılarına daha hızlı erişerek sadece sonuç odaklı ödeme yapıyor. Böylece firmalar potansiyel alıcıya erişmek için sarf edecekleri eforu projelerine özel olarak seçilmiş doğru hedef kitleye satış yapmaya yönlendiriyorlar ve konut satışlarını hızlandırıyorlar.


Platform ev arayanların ilgilendikleri projeyi ziyaret etmeden önce en güncel ve güvenilir bilgilere ulaşabildiği zengin, şeffaf ve kapsamlı içeriğiyle bir emlak danışmanlığı hizmeti de sağlıyor. Platformda projelerin detaylı referans bilgilerinin yanı sıra iç mekânları ve yerleşimi görmeyi sağlayan 360 derece sanal tur görselleri, proje konumunu havadan gösteren videolar, 3D görseller, inceleme videoları, tanıtım yazıları, kampanya haberleri ve sektördeki son gelişmeler de sunuluyor.


Ekiple uyumlu içinde çalışmak için sahip olmanız gereken yetkinlikler:

 

-         Tutkulu: Hedefinize ulaşana kadar vazgeçmiyorsanız

-         Değişime Açık: Tüm durumlara hızlıca adapte olabilen

-         Sorun çözücü: Bir soruna birden fazla çözüm arıyorsanız

-         Destekleyici: Anlaşılmak için kendinizi nasıl ifade etmeniz gerektiğini biliyorsanız ve kendi işinizi yapmanın yanı sıra başkalarının hedeflerine ulaşmalarına destek vermeye de hazırsanız

-         Güvenilir: Bir şeyi yapacağınızı söylediğinizde onu yapmanız

-         Eğlenceli: İşe, öğrenme ve gelişme isteği ile enerji dolu bir şekilde geliyorsanız