İMAŞ MAKİNA SAN. A.Ş.

Ticaret

Sosyal ve Yan Haklar

  • -

Çalışma Saatleri

-

Kuruluş Yılı

0

Çalışan Sayısı

-

Web Site

-

Adres

0

Hakkımızda

 

 

İMAŞ MAKİNA

Global pazarda, bilgi ve teknolojinin önemli olduğu gerçeği apaçık ortadadır.  Bu doğru çerçevesinde ar-geye dayalı üretimler gerçekleştirmeyen ve geleceğini planlamayan ekonomilerin artık gelişimini sürdürülebilir kılmaları da mümkün değildir.

Buradan hareketle işletmelerin gelecekteki üretim planlamalarına ivme kazandıracak ve onların makine ihtiyaçlarına cevap verirken üretim süreçlerini de kolaylaştıracak ürünler tasarlamak İmaş’ın temel felsefelerindendir.

Teknolojiyi üretme adına teknoloji ile donatılan bir gücün adı olan İmaş makine          bu anlayışın bir sonucu olarak sektöründe iki marka geliştirmiştir.

Milleral ve Cuteral…!

‘Toplam Kalite Yönetimi’ esası ile 7.900 metrekaresi kapalı olmak üzere toplam 13.323 metrekarelik bir alanda kurulan İmaş,sektöründe yeni teknolojileri üretme ve uygulama noktasında ciddi bir boyuta gelmiş bulunmaktadır.

İmaş’ın bünyesindeki iki markadan birisi olan Milleral ile Sorumluluk alanını, ürettiği makinenin sadece üretici şirketlere satılmasıyla kısıtlamamıştır.

Milleral markasıyla kurulan değirmen fabrikaları, üretim performansı ve standardizasyonu, satış sonrası hızlı teknik servisi gibi bütün aşamalarda ciddi bir sorumluluk bilinci ve hassasiyetiyle hareket eden İmaş güvencesini yaşamaktadır.

İmaş bünyesindeki iki önemli markadan biri olan Cuteral ise; şeritli testere tezgahları üretiminde saygın markalar arasında yerini almıştır.

Sadece yatırım malının üretimi ve satışıyla değil, makinenin işleyeceği fabrikanın kuruluşuna kadar oldukça geniş bir çalışma alanına sahip olan İmaş, Dünya çapında ‘anahtar teslimi’ fabrikalar kurarak sektöründe Türkiye’nin bir gurur sembolü olmuştur.

Teknik kadrosu ve 130 deneyimli çalışanı ile global ölçekte üretimler yapan İmaş, pazarlama kadrosunun üstün performansıyla, Orta Asya’dan Orta Doğu’ya, Afrika ülkelerinden Türki Cumhuriyetlere kadar 4 kıtada 40’a yakın ülkeye Milleral ve Cuteral markaları ile teknolojisini taşımıştır.

Ürettiği makinelerin, tasarım ve teknolojisinin Dünya’da bazı büyük şirketlerce örnek alındığı İmaş Makine, bu alanda küresel boyutta üretim yapan ilk 10 kurum arasında yer almaktadır.

Şu anda ISO 9001:2000, TSEK ve CE belgelerine sahip olan İmaş Makine, uzun vadede kendini daha da geliştirerek, gücü tüm dünya çapında kabul edilen bir marka haline gelmeyi ve global anlamda çok daha fazla kabul görmeyi bir gelecek felsefesi olarak en başa koymaktadır.