İntem Triko San. Tic. Ltd. Şti.

Tekstil

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Yemekhane

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00 - 18.00

Cumartesi: 08.00 - 13.00

Kuruluş Yılı

1993

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 100-149

Mavi Yaka : 350-449

Web Site

www.intemtriko.com.tr

Adres

-

Hakkımızda

İntem Triko 1993 yılında İstanbul ‘da triko üreticisi olarak kuruldu. İstanbul’da 20.000 m2 alanda ana üretim merkezimizin yanı sıra Düzce’de 7.000 m2 alanda ikinci bir tesisimiz bulunmaktadır. Tesislerimizde örgüden paketlemeye tüm üretim aşamalarını gerçekleştiriyoruz.Yaklaşık 1.000 kalifiye çalışanımız ve güçlü fason faaliyetlerimizle bay,bayan  ve çocuk triko ürünlerde geniş bir yelpazede 550.000/ay adet  üretim kapasitesine ulaşmaktayız. İhracat yaptığımız ülkeler; İtalya, İspanya, Hollanda, Almanya, Fransa, İngiltere ve İsviçre’dir.

Temel değerlerimizi üretim stratejilerimizle buluşturmamız “Yalın Üretim” yöntemini benimsememizi sağladı. Bu yöntem sayesinde katma değeri olmayan faaliyetleri (atık) eleyerek kaliteli ürünleri tam zamanında, en düşük maliyetle ve daha verimli şekilde teslim edebiliyoruz. İpliğe ve ürün türüne göre teslim süremiz sipariş onayını takiben 6-8 haftadır.

Şirket felsefemiz, ticari faaliyetlerimizin her alanında saygı, dürüstlük ve iş ahlakı ile büyümek ve müşterilerimizle karşılıklı değer yaratmaktır. Tam müşteri memnuniyetini sağlamak için kaliteli hizmetler sunuyor ve müşterilerimizle güvenilir, güçlü ilişkiler kuruyoruz. Tasarım desteği, kalite standartlarımız, zamanında teslimat, güçlü iletişim ile araştırma geliştirme faaliyetlerimizle tüm müşteri beklentilerini karşılamayı ve aşmayı hedefliyoruz. Büyümeyi sürdürmek için süreçlerimizi, faaliyetlerimizi ve sonuçlarımızı, işimizin her aşamasında düzenli olarak ölçüyoruz. Müşteri geri bildirimlerini önemsiyoruz. Bu değerler ve ilkeler İntem Triko’yu alanında ve bölgesinde yıllar geçtikçe önde gelen saygın triko firmalarından biri haline getirmiştir.