Interpress Medya Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.

Medya Takip Hizmetleri

Genel Bilgiler

Türkiye’nin ilk medya takip merkezi olan Interpress kurulduğu 1940 yılından bu yana çok sayıda şahıs, şirket ve kuruluşa stratejik önemde hizmetler üretmektedir.

Bilindiği gibi medya, ürün ve hizmetler ile bunları tüketen büyük kitleler arasında var olan en etkin iletişim kanalını oluşturmaktadır. Medyanın insanların algı ve davranışlarını yönlendirme konusunda kazandığı bu büyük güç, aynı zamanda medya takibinin kazandığı büyük stratejik önemi de açıklamaktadır.   

Merkezi İstanbul'da olan, Ankara, İzmir ve Antalya’da ofisleri bulunan Interpress, 140 personeli ile 2000’ i aşkın yazılı basın organını, 60 Ulusal-Yerel televizyon kanalını, 30 Radyo Kanalını ve 10.000 yakın portal, blog ve forum sitelerini düzenli olarak izleyip  arşivlemekte, müşterilerinin ihtiyaçlarına göre adı geçen ya da sektörel haber takiplerini yapmakta, sonuçları ise isteğe bağlı olarak klasik formatta ya da dijital ortamda (CD/internet) müşterilerine sunmaktadır.

Ülkemizin büyüyen hedeflerine eşlik ederek üyesi bulunduğumuz Uluslararası Medya Takip Merkezleri Federasyonu (FIBEP) aracılığı ile dünya üzerinde yaklaşık 80 ülkede medya takibi hizmeti gerçekleştirmekte, yol gösterici bilgi ve raporları müşterilerimize sunabilmekteyiz.

 

 

Devamını Oku Gizle


ÇALIŞMA SAATLERİ

Hafta içi 07.00 - 16.00

Cumartesi 07.00 - 12.00

ÇALIŞAN SAYISI

Beyaz Yaka 100 - 149

KURULUŞ YILI

1940

Interpress Medya Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. İş İlanları

Firmaya ait ilan şuan için yok Ancak yeni ilan çıktığında ilk sen haberdar olmak istiyorsan firmayı takip etmen yeterli.