Genel Bilgiler

www.is.net.tr

İşnet Elektronik Bilgi,Üretim, Dağıtım, Ticaret ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 

Bilişim sektöründe dürüst, ilkeli, yaygın ve etkin hizmet anlayışıyla faaliyet göstermekte olan İŞ NET, Eylül 1999'da bir Türkiye İş Bankası iştiraki olarak kurulmuştur. Şirketin İstanbul'da Genel Merkezi ve Ankara'da bir şubesi bulunmaktadır.

Kurulduğu günden beri istikrarlı bir büyüme gösteren İŞ NET; kurumlara ve bireylere geniş hizmet yelpazesi dahilinde internet hizmeti sağlamaktadır.

İŞ NET kullanıcılarına verdiği kaliteli hizmeti eksiksiz ve kesintisiz yerine getirebilmenin ; en yeni teknolojiden yararlanmak , kaliteli ve vizyon sahibi personele sahip olmak, iyi bir takım çalışması yapmak ve daima daha iyiyi aramakla sağlanabileceğine inanmaktadır.

Kaliteyi insanın yarattığına olan inancımız ve müşteri memnuniyetinin yanında çalışan memnuniyetini de her zaman ön plana alan yapımız içerisinde ; İŞ NET çalışanları her zaman kendilerini geliştirme ve ilerleme olanaklarına sahiptirler. Çalışanlarımızın kişisel ve profesyonel gelişimi, şirket içinde düzenlenen eğitimlerin yanı sıra özel eğitim ve seminerlerle de desteklenmektedir.

 

Devamını Oku Gizle