Joya Health & Life Club

Sağlık, Bakım, Diyet ve Güzellik Merkezleri, Sağlık Hizmetleri, Spor

Genel Bilgiler

Joya Health & Life Club 'ın insan kaynakları stratejisi, ilke, hedef ve stratejileriyle aynı doğrultuda, destekleyici şekilde oluşturulmaktadır.İşin gerekleriyle çalışanların beceri ve yetkinliklerini buluşturma hedefi doğrultusunda çalışanların performans ve motivasyonlarını en yüksek düzeye taşıyarak dinamik bir çalışma ortamı yaratmayı, farklılığa değer vermeyi insan kaynakları politikasının değişmez değerleri olarak benimsedik.

Joya Health & Life Club olarak hedefimiz, görevlerimizi en yüksek performansla sürdürürken mesleki gelişimine de önem veren bir çalışan profili oluşturmaktır. Dinamik, gelişime açık ve yenilikçi bir ortam yaratarak çalışanların performanslarını artırmayı hedefleyen , bu hedef doğrultusunda çalışanlara eğitim olanakları sağlanmakta, başarı ve verimlerini artıracak fırsatlar yaratılmaktadır.

Kariyer düzenleme süreci, çalışanlar arasında fırsat eşitliği gözetilerek gerçekleştirilirken, bu süreçte en güncel ve tarafsız performans değerlendirme süreçleri kullanılmaktadır.

Joya Health & Life Club Ailesi

 
  

Devamını Oku Gizle


ÇALIŞMA SAATLERİ

Hafta içi 06.00 - 23.00

Cumartesi 08.00 - 22.00

Pazar 08.00 - 22.00

Departmanlara göre çalışma saatlerimiz değişkenlik gösterir.

ÇALIŞAN SAYISI

Beyaz Yaka 25 - 49

KURULUŞ YILI

2010