Millenicom Telekomünikasyon Hizmetleri A.Ş.

Telekomünikasyon

Genel Bilgiler

http://www.milleni.com.tr

Millenicom Telekomünikasyon Hizmetleri A.Ş.

 

Millenicom Turkey supplies integrated telecommunication and communication services to corporate and retail customers with experience of European Telecommunication Holding (E.T.H. AG) from Germany since its establishment in 2004. As a pioneer of alternative telecom market, Millenicom has led the way by services like calling cards, call by call (1045), wholesale line rental and 16 Mbps bandwidth ADSL from day one.
 
Millenicom offers fiber internet, ADSL and fixed phone services under Doping trademark to its retail customers; fixed phone services, broadband internet and office communications services under Millenicom Corporate Communication Solutions trademark to its corporate customers like SMEs. Millenicom Turkey aims to offer top quality service and best customer experience with all processes by transforming technology based products to customer oriented services.
 
Having acquired %100 shares of Millenicom in the beginning of 2016, EWE Turkey Holding continues its customer oriented businesses on telecommunication market by taking EWE AG’s substantial experience and fund of knowledge acquired within the German telecommunications market to Turkey.  


Millenicom Türkiye, kurulduğu 2004 yılından bu yana European Telecommunication Holding (E.T.H. AG)’in Almanya’da elde ettiği deneyimle, hem bireysel hem kurumsal müşterilerine tek elden bütünleşik telekom ve iletişim hizmetleri sunmaktadır. Türkiye’de alternatif telekom sektörünün öncülüğünü yapan Millenicom, ilk günden bu yana arama kartları, arama bazında operatör seçimi (1045), toptan hat kiralama ve 16 Mbps hızında ADSL gibi hizmetlerle Türkiye’nin birçok ilkine de imza atmıştır. 

Bireysel müşterilerine Doping markası altında fiber internet ve ADSL ile sabit telefon hizmetleri, KOBİ’lere ise Millenicom Kurumsal iletişim Çözümleri markası ile sabit telefon, genişbant internet ve ofis iletişim hizmetleri sağlamaktadır. Millenicom Türkiye; teknoloji odaklı ürünleri müşteri odaklı hizmetlere dönüştürerek, tüm süreçleriyle en kaliteli hizmeti ve en iyi müşteri deneyimini sunmayı hedeflemektedir. 

Millenicom, 2016 yılı başında EWE Turkey Holding bünyesine katılmıştır ve müşteri odaklı faaliyetlerine EWE Turkey Holding bünyesi altında devam edecektir.
 
 
 

Devamını Oku Gizle


ÇALIŞMA SAATLERİ

Hafta içi 08.00 - 17.00

ÇALIŞAN SAYISI

Beyaz Yaka 100 - 149

KURULUŞ YILI

2004

Millenicom Telekomünikasyon Hizmetleri A.Ş. İş İlanları

Firmaya ait ilan şuan için yok Ancak yeni ilan çıktığında ilk sen haberdar olmak istiyorsan firmayı takip etmen yeterli.